Opinie o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AIUT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AIUT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Edyta

AIUT prowadzi obecnie rekrutacje na program stażowy o nazwie AIUT Labs. Oferuje udział w projektach rozwojowo - badawczych i wsparcie specjalistów. Po zakończeniu otrzymuje się certyfikat poświadczający staż i propozycje zatrudnienia dla najbardziej zaangażowanych. Myślę, że to dobra oferta dla osób rozpoczynających karierę zawodową w IT. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś orientuje się, jak wygląda proces kwalifikacyjny na taki staż?

@Edyta

Brałem udział w tej rekrutacji, niestety ostatecznie wybrali inne osoby, więc wiele nie podpowiem. Rekrutacja bezstresowa, rozmowa i ogolby test.Chcialem spróbować, bo to laboratorium pozwala łączyć studia dzienne i pracę w swoim kierunku. Mój kolega sie dostał i na razie zadowolony, jeździ po zajęciach od razu na strefę do Aiut.

Mira

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma nikogo na forum??

Nie rozumiem tego narzekania. Nikt na siłę nie trzyma!!!

Maciej

Dział inżynierski - generalnie polecam, warto spróbować. + wypłata (podstawa) zawsze na czas + zarobki na niezłym poziomie, ale są firmy w regionie gdzie płacą lepiej, + pracodawca dopłaca do obiadów na biurowej stołówce, po dłuższym stażu opłaca także Medicover , + elastyczne godziny pracy w biurze - na sławne konto AB trafiają środki za nadgodziny, które są wypłacane z opóźnieniem kilku miesięcznym - dział inżynierski nadgodziny ma płatne po zwykłej stawce - duża ilość delegacji, często pracuje się 7 dni w tygodniu - brak szkoleń

Rozmowa z kierownikiem działu jakości. Zapamiętałam tego pana jako nierozgarniętego, jeśli chodzi o kulturę siedzenia, bo rozwalał się jakby w knajpie siedział. Natomiast w kwestii pyt., nie orientowałam się, w którym momencie zadawał pyt., bo mówił tak jakby mu się nie chciało, a wręcz deprymowal mnie swoim nieprofesjonalnym podejściem. Nie omówił nawet warunków płacowych. Następnie był test rysunku tech., z użyciem suwmiarki manualnej, a po teście, nie skomentował jak mi poszło. (Wychodząc z firmy, byłam rozczarowana i zażenowana). Po kilku dniach dostałam maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. PS. Na poniższe pyt. odp, iż poziom rozmowy był słaby.

Bez konkretów dotyczących doświadczenia

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ciekawy

Te historie z kontem AB to ciągle aktualny temat?

robol

Witam wszystkich.Pojawiła się niedawno oferta która mnei zainteresowała. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o stanowisku Specjalista ds. wsparcia technicznego (telemetria)? Jakie zarobki, atmosfera, godziny pracy? Pozdrawiam ;)

Takitam
@robol

Atmosfera jest tragiczna. Zarobki slabe. Jedyny plus to godziny pracy bo sa elastyczne.

SasiadTakiegotam
@robol

I to jest przykład kiedy 1 zły z 10 zadowolonych bije pianę w internecie :D

TakiJeden

Pracuję na warsztacie elektrycznym od prawie 4 lat, niedługo kończy mi się umowa, i przedłużać nie zamierzam. Na początku mojej kariery było całkiem spoko, ale niestety im dłużej pracowałem, tym bardziej dostrzegałem w jakie szambo się pakuje. Zarobki chyba najniższe na strefie. Bez nadgodzin i delegacji zagranicznych zarobisz tysiąc pińcet. Naprawde nie dziwią mnie problemy ze znalezieniem pracowników. Aktualnie przyjmą każdego, niezależnie czy jesteś elektrykiem, krawcową czy ukraińcem Jeśli trafisz na robotę z pseudobrygadzistą o premii możesz zapomnieć. Lepiej uważać z kim się zadajesz, Istnieją co prawda też normalni brygadziści, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego pracownika tartaku. Nie trzeba się starać, aby dostrzec podział na faworyzowanych starych pracowników i nie mających nic do gadania nowych. A więc jeśli chodzi o plusy: -Praca dobra dla studentów na umowie-zlecenie ze względu na elastyczne godziny pracy i osoby zaraz po szkole, aby zdobyć doświadczenie, i mieć co wpicać do CV - Dofinansowanie obiadów, i system MyBenefit -Zwykle praca niezbyt męcząca. Jeśli trafisz pod normalnego brygadzistę (mała szansa, nie liczyłbym na to) to nawet przyjemna -Wypłata zawsze na czas Minusy -W większości przypadków koszmarna atmosfera w pracy -Niskie zarobki -Podział pracowników ze względu na staż -masa (usunięte przez administratora) kierownictwa którzy tylko czekają aby cię sprzedać -Jeśli nie należysz do grupy z punktu wyżej, nie licz na jakikolwiek awans, czy udział w ciekawym projekcie

Prosty człowiek
@TakiJeden

Tu się nie zgodzę że przyjmują każdego jak leci bo na stanowiska informatyczne ostro egzaminują z wiedzy na rozmowach kwalifikacyjnych.

NoName

Nie jesteś taki sprytny TR... jak ci się wydaje.

Radek

Jaka pracę i gdzie możesz zaoferować?

Jak komuś nie jest po drodze z dobra praca to oczernia firmę. Czas pokaże jak będzie.

Kan

Jest zasadnicza różnica pomiędzy oczernianiem a podawaniem faktów niewygodnych dla firmy.

sm

Jak komuś nie po drodze z pracownikami to sobie zakłada jakieś fałszywe maile z rekrutacją

Daro

Zastanawiałem się czy wysłać podanie na stanowisko grafika. Mają dział graficzny? Moze ktoś coś przybliżyć? Jakie zarobki - porównywalne do firm graficznych w Gli?

STA

To jak, nikt nic nie wie o bydgoskiej placówce ? Jak tam się sprawa przedstawia?

STA

Czy ktoś może coś napisać o oddziale w Bydgoszczy, bo ostatnio pokazywały się ogłoszenia dot.tej właśnie lokalizacji?

Długi staż

"Przeżyłem" wiele osób na recepcji i aktualnie piastujące tę funkcje obie panie Aleksandry są bardzo sympatyczne i pomocne. Jeśli ktoś nie stosuje się do reguł firmy i zachodzi im za skórę, to sam sobie jest winien.

dla fifi

nieprawda bardzo miła Pani,weź puknij się w głowe

powerranger

Przede wszystkim zależy zacząć od tego, że to, jak się jest traktowanym i jakie się ma wynagrodzenie zależy od działu w którym się pracuje. Wiadomo inżynierowie dobrze zarabiają, produkcja cienko, mechaniczny ok. Każdy dział ma swojego kierownika i to od niego wszystko zależy. Atmosfera jest dobra, choć trzeba uważać na osobników, którzy knują za plecami dla własnych korzyści- tak niestety jest wszędzie. Firma nie dba o ludzi, których wykształciła i nie stara się ich zachować. Generalnie wiele procesów, dostaw itp. jest do ulepszenia-wtedy można by było zmniejszyć ilość na pozór błahych problemów, z których tworzą się większe. Nikt jednak nie pali się,by coś usprawnić. Przypuszczam, że niektóre działy pracowałyby lepiej, gdyby mieli innych kierowników Fajna firma na start, żeby się nauczyć, zdobyć doświadczenie, a później przejść do innej firmy, która gwarantuje lepsze pensje :)

dsw

Moje doświadczenie: umowę o pracę przeczytałem i nie podpisałem. Na rozmowie kwalifikacyjnej ustalenia były inne niż na umowie. (usunięte przez administratora)

Edyta

Jak wygląda proces rekrutacji do AIUT Sp. z o.o. ? Jakie są konkretne wymagania? Jest nowa oferta pracy na Specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów w Gliwicach - jak myślicie, warto?

Torukmakto

Ciemnocie której coraz mniej? :) Dlaczego do j%$#$o podstawowego zadania przychodzą ludzie którzy mają niby zaawansowany angielski a nie potrafią wydukać gdzie byli na wakacjach! Dlaczego jest "ich coraz mniej", tych ciemnych a tutaj i wszędzie się leja gorzkie żale, natomiast ogarnięci są zadowoleni i robią latami. Nie lubię próżności i wysokiego ego. A tak tutaj wyglądają wszyscy co rzygają jak to źle na świecie. Niczym w "JOB ostatnia szara komórka", gdzie blondyna opowiada o egzaminie, jaki bezsensowny jest. No przecież egzaminator to totalny idiota, bo ona siadła na tylnej kanapie i nie wie o co mu chodzi... Powiedzcie drodzy niezadowoleni, gdzie i za ile znaleźliście pracę? Śmiało? Za więcej i w lepszych warunkach niż w AIUT? Strasznie jestem ciekaw.

BAR

Wynagrodzenie przyzwoite, bardzo dobra atmosfera w zespole, elastyczne godziny i dobre warunki pracy. Dobrze się tu pracuje, ludzie się wspierają i lubią. Nie wszystko jest idealne, ale nigdzie nie jest. Proponuję wziąć się do roboty zamiast wylewać żale na portalach takich jak ten.

Rafallo

Dajcie spokój. Trzy lata już pracuję w Aiut. Tempo rzeczywiście jest duże, ale dlatego, że klientów masa, nowe rozwiązania, praktycznie cały czas rozwijane są technologie. Nie wiem jak inni, ale ja zarabiam dobre pieniądze. Świetny zespół ludzi, z którymi pracuje nie pozwala mi obojętnie przejść obok powyższych wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w AIUT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIUT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIUT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIUT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIUT Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIUT Sp. z o.o.