Opinie o EPP Sp. z o.o. w Łęg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EPP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EPP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EPP Sp. z o.o. w Łęg

Teraz gdy poszukują ustawiaczy to ze względu na co? Kiedyś wiem, że chodziło o rozwój, a przynajmniej tak zostało napisane na forum. interesuje mnie określenie zarobków w oparciu o jego potencjalne składowe. Ile mniej więcej premii wynikowej wychodzi? i nadgodzin?

Kandydat Nowy wpis

A do działu jakości są jakieś wakaty?

Zofia

Pisali na forum, że ludzie raczej sami stąd odchodzą. A przyczyna? Na stronie firmowej widziałam, że podobno ok 200 osób już pracuje, zapraszają również na praktykę/staż, opisany jest nawet proces rekrutacji w ich zakresie. Był ktoś ostatnio i odniósłby się szerzej do ich przebiegu? Warto się zastawić nad aplikacją?

Pozytywni Nowy wpis
@Zofia

Odchodzą i odchodzić będą. Kasa?Marna (najniższa krajowa) premia? śmieszna 200 zł brutto obecnościowa. Bynajmniej kwota premii byla jeszcze nie dawno w tej kwocie. Żadnych świątecznych bonusów a sorry babka na święta Bożego Narodzenia. Tylko nie liczni mieli okazję mieć coś więcej. Także jeden z najsłabszych zakładów w strefie. Powinna być odpowiednio wynagradzana praca a tam niestety tak nie jest dlatego ludzie odchodzą.

Zofia Nowy wpis
@Pozytywni

Aha, a czy są teraz jakieś konkretne braki kadrowe? zastanawiam się jakie jest nastawienie osób nowych skoro pada stwierdzenie o tym, że zakład jest podobno jednym z najsłabszych w okolicy. A wiadomo jak to wygląda z perspektywy samego zakładu? ten tryb pracy i samego zarządzania mimo wszystko jest efektywny?

Czy rotacja pracowników w EPP Sp. z o.o. na Ustawiacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 kwietnia na Praca.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W związku z rozbudową naszej firmy rekrutujemy nowych ustawiaczy, aby powiększyć nasz zespół i przygotować się na przyjście nowych maszyn.

Renata
@pracownik

A kiedy mają przyjść te nowe maszyny? ;) Kiedy by praca ruszyła?

Oko

Sami się zwalniają.

Aplikowałeś do EPP Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa / Księgowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
kandydat

Aktualnie firma EPP poszukuje specjalisty ds. HR. Jak duży jest zespół i czy dział HR jest przyjazny pracownikom?

@kandydat

A czemu miałby być nieprzyjazny? :D

@kandydat

Dział HR jest przyjazny pracownikom ;) nasz zespół to ok 200 pracowników

Potwierdzam opinie

Irena
@Pozytywni

A co tam było napisane, bo widzę tylko cenzurę ;D?

@Irena

Że najniższa krajowa,kolesiostwo itd itd...sama sobie resztę dopowiedz.

@Pozytywni

To słabo że taka niska kasa. Nic nie można dorobić? Np. przez premie albo dodatkowo płatne nadgodziny? Wiesz coś?

Grzegorz

Co za bzdury piszecie na forum. Najgorsza firma w jakiej pracowałem, człowieka traktują jak scierwo, niska stawka, 0 socjalu , integracje chyba zamiast babek wielkanocnych na święta. Pierwsza w tym roku cywilizowana, dyrekcja dusi grosze, Wielcy ale bardzo mali ludzie- żenada. garba się dorobicie prędzej niż porządnej wypłaty, każdy zakład więcej oferuje. Nie polecam

@Grzegorz

Nie jesteś zadowolony z wypłaty, ale nic nie piszesz o możliwościach rozwoju i udziale w szkoleniach, a to także wartość dodana, która procentuje w przyszłości. Będę wdzięczny jeśli powiesz na ten temat kilka słów.

@Adrian

Firma nie robi żadnych szkoleń oprócz stanowiskowych, fakt zarobki śmieszne

anka
@Grzegorz

potrzebuję wysłać cv ma ktoś moze mejla do epp

Pas
@anka

sekretariat@epp-pl.com

Kontroler jakości

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o stanowisku jako kontroler jakości? Jakie są widełki (czy ktoś z 2 letnim doświadczeniem może liczyć na ok. 5 tyś. brutto)? Jak wygląda praca?

A
@Kontroler jakości

Możesz mieć tyle netto jeżeli będziesz robić 7 dni w tygodniu przez cały miesiąc, zapraszam

Halina
@A

chyba sobie żartujesz? przecież 5 brutto to wcale nie jest dużo, a zwłaszcza jeśli ktoś ma duże doświadczenie.

Czy EPP Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pas

Zależy o jaka prace pytasz, ale tak - albo praca na trzy zmiany albo praca od 8 do 16 - godziny pracy jak w każdej innej firmie

Halina
@Pas

no nie jak w każdej innej firmie, bo ja np bym chciała od 7-15, orientujesz się czy ktoś u was tak pracuje? :) jeśli jest taka możliwość to się chętnie zatrudnię

Jaka jest stawka ? Jak wygląda praca na produkcji ? Jest szacunek do ludzi? Da się dogadać z kieronikami

@Kandydat

Stawki są indywidualnie ustalane dla każdego, tyle ile wynegocjujesz tyle masz. Z kierownikami da się dogadać, atmosfera w pracy zależy od działu, praca jak wszędzie.

Hej @Pracownik, dzięki za informacje. Rozumiem, że można negocjować warunki zatrudnienia na rozmowie kwalifikacyjnej w EPP, ale może mógłbyś podać widełki zarobków? Taka informacja pomogła by lepiej przygotować się do rekrutacji wielu osobom.

Me
@Anna

Hej ! Również widzialam ofertę na inżyniera jakości. Czy zaglada tutaj osoba która rezygnuje z wymienionego stanowiska i mogłaby się wypowiedzieć na dany temat?

Pracownik 2
@Anna

Na produkcji stawka to najniższa krajowa + jakies premie, dużo zależy od stażu pracy i negocjacji. Proponuje na początku wynegocjować sobie satysfakcjonujące pieniądze bo później może być ciezko z podwyżkami.

@Kandydat

Na produkcji najniższa krajowa, magazyn/ustawiasz naj słabiej na strefie jeśli chodzi o wynagrodzenie, pracy na produkcji nie polecam chyba że ktoś lubi akord, natomiast ludzie tu są z reguły życzliwi

@Anna

Najniższa krajowa + dodatki obecnościowe i jakościowe ale nie są to duże pieniądze, dużo można dorobić na nadgodzinach bo ciągle brakuje ludzi

Edyta
@pracownik

A czemu brakuje ludzi? Chodzi o to, że są na l4 czy może po prostu zespół jest za mały?

@Edyta

Dużo pracy, zbyt mała ilość ludzi w zespole

Hej, EPP poszukuje planisty produkcji. W wymaganiach podali: doświadczenie minimum rok. Myślicie, że osoba świeżo po studiach logistycznych, z odbytym stażem i praktykami na podobnym stanowisku w innej firmie, ma szansę?

@Anna

Jeśli interesują ciebie małe zarobki i czasem praca od 6-17 bo nakładają tyle obowiązków, to złóż cv

Gościu w
@Gościu

Zarobki są bardzo niskie w porównaniu z innymi firmami, dziwie się ze ludzie tam pracuja jak na strefie jest dużo innych firm. Żadnych benefitów, żadnych podwyżek inflacyjnych

bezu
@Gościu

niestety to prawda

Wiecie czy EPP Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Milka

Praca zdalna tylko dla wybranych.

Haha

Laptop? Nawet telefonu nie dostaniesz, jedynie kartę SIM. Jeśli praca zdalna to niestety tylko na swoim lapku.

Edyta
@Milka

To znaczy? Jak to tylko dla wybranych? Masz na myśli to, że tylko wybrane stanowiska pracują zdalnie w EPP? Kto może na to liczyć? Wyjaśnisz?

Praca zdalna
@Edyta

Praca zdalna jest dla działu HR + administracji oraz kierowników z innych działów ale to tez rzadko

EPP

Jeżeli komuś nie pasuje to niech zmieni sobie prace na inna. Jest tyle innych firm, Tylko ludzie w Polsce tacy są, że ciągle narzekają jak im źle a nic z tym nie robią bo się boją, życie wam zleci na marudzeniu i nic nie robieniu.

Bogusław
@EPP

2 łata pracowałem w tej firmie i powiem że wszystkie masakra.. Porażka totalna w sumie wszystkie włoskie zakłady w Jelczu to jest (usunięte przez administratora) i dramat. Na sczeszcie zmieniłem prace i jestem bardzo z siebie dumny pozdro.

@EPP

Hej, zarówno pracownik powinien podchodzić do swoich obowiązków sumiennie, jak i pracodawca dbać o zadowolenia pracownika. Wiecie może, czy w EPP są jakieś stanowiska dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności?

@Bogusław

Hej @Bogusław, a wiesz może czy w EPP organizują praktyki zawodowe? Jeżeli tak, napisz proszę, czy mają jakiś program przygotowany specjalnie dla praktykantów i czy faktycznie można się tam czegoś nauczyć.

@Anna

Pracują/pracowali tu ludzie z grupą

Czy rozmowa rekrutacyjna w EPP Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Polskim, angielskim, włoskim

Adek

Odradzam, firma niekompetentna .

@Adek

Dlaczego tak oceniasz EPP? Każdy wpis jest ważny, ale czasem warto jakoś uzasadnić swoją wypowiedź, bo obecnie nie wiadomo co tak naprawdę nie odpowiada Ci w firmie. Liczę na kolejną wypowiedź.

Najlepszy gość
@Adrian

Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów często widziałem i słyszałem jak przełożony poniżali i krzyczał do pracownic z Ukrainy. W firmie zawsze (usunięte przez administratora) smród, (usunięte przez administratora) na obchodach od razu widać że kierownictwu wyższego szczebla brakuje doświadczenia.. żadnych benefitów dla pracowników, opieki medycznej szkolenia bhp też uważam za bardzo slabe... Jeżeli pracować przez agencje pracy to w ogóle porażka, szkolenia bhp (podpisz tu i tu) "Peon" pozdro..

@Najlepszy gość

Hej, zdradzisz dlaczego zrezygnowałeś z pracy w EPP? Napisz też, jeżeli to nie problem, na jakim stanowisku pracowałeś i czy udało Ci się wywalczyć awans, lub podwyżkę. Jako były pracownik firmy, na pewno masz wiele informacji, które mogą pomóc osobom ubiegającym się o pracę w firmie.

Chili

Nie polecam pracy w tej firmie jako ustawiacz, nawet młodym ludziom bez doświadczenia (strasznie się zrazicie do stanowiska ustawiacz wtryskarek)(usunięte przez administratora). Mam ponad ponad 16 lat doświadczenia jako ustawiacz ale nawet jak zaczynałem swoją przygodę z wtryskarkami nigdzie technologia nie była tak zacofana jak w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w EPP Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie ma prywatnej opieki medycznej. Karty sportowej tez nie ma.

Solidarność Dolny Śląsk

Ustawa o związkach zawodowych fragment : Zakładowa Organizacja Związkowa, do jej zakresu działania należy w szczególności: 1) zajmowanie stanowiska w indywidualnych sprawach pracowniczych w zakresie unormowanym w przepisach prawa pracy oraz indywidualnych sprawach osób wykonujących pracę zarobkową w zakresie związanym z wykonywaniem tej pracy; 2) zajmowanie stanowiska wobec pracodawcy lub organu samorządu załogi w sprawach dotyczących zbiorowych interesów i praw osób wykonujących pracę zarobkową 3) sprawowanie kontroli nad przestrzeganiem w zakładzie pracy przepisów prawa pracy, a w szczególności przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy 4) kierowanie działalnością społecznej inspekcji pracy i współdziałanie z państwową inspekcją pracy..... chcesz wiedzieć więcej, napisz do Nas : drz.wroc@solidarnosc.org.pl

Pozytywni

Epp ? Odradzam . Najniższa krajowa, zero podwyżki chyba ze jest się osobą tzw wybraną. Zero socjalu, tyrasz za marne grosze a gdy dzieje się coś negatywnego wobec Twej osoby niestety licz tylko sam na siebie bo kierownictwo chowa głowę w piasek. Przysłowie mierny, bierny ale wierny pasuje jak ulał. Masz plecy to jakoś dasz radę ale gdy ich brakuje to jesteś niewygodny. Tylko niech i kadra kierownicza oswoi się z myślą że niema ludzi niezastapionych . Także omijać Epp szerokim łukiem.

Nowa

Czy na działce drukarni jest ciężko? Jak wygląda tam praca?

Zostaw merytoryczną opinię o EPP Sp. z o.o. - Łęg

• Jak się pracuje w EPP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EPP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EPP Sp. z o.o.?

EPP Sp. z o.o.
  • Polna 22