Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Zuzia

Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora). 2900 zł na rękę to jakieś żarty przy pracy 3 zmianowej. Nie polecam ????

Cześć, aplikowaliście na te ofertę dla specjalisty ds. BHP? Widzę ze ta oferta od końca lutego jest widoczna i nie tylko moja uwagę zwróciła. Tak jak stwierdzili w jednym wątku – znajomość ang jest mile widziana, podobnie posiadanie certyfikatu audiotra. Zastanawiam się czy firma pomaga w jego wyrobieniu?

Była pracownica Nowy wpis

Pracowałam w Ilpei w latach 2005-2008 i wcale nie było źle, były premie i dodatki,ludzie też w porządku.Jak ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie jakieś ale...pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.Emilia.

Jeśli tak jak zauważono w ostatnich postach angielski jest tylko mile widziany to na ile sprawdzi się w trakcie pracy? będzie można po prostu liczyć na jakiś kurs z tego języka? Specjalnie trzeba się o to ubiegać czy raczej każdemu to zaoferują?

Czy pensja w Ilpea Sp. z o. o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. BHP, ich ogłoszenie jest 3 listopada na Pracuj.pl.

Marzena

Chcę się zgłosić na specjalistę ds. bhp. No tylko nie wiem, czy mój angielski jest wystarczająco dobry, a według ogłoszenia wymagają, a papierów to już w ogóle żadnych nie mam i nie sądzę, żebym zdążyła wyrobić. Testują to w ogóle jakoś, jak się mówi w obcym języku?

kandydat
@Marzena

z tego co widzę w ogłoszeniu jest że angielski "mile widziany" więc raczej nie jest obowiązkowy

Kama

czy jako konsultant są. IT ktoś z was się zatrudniał już może? albo dalej pracuje? jest taka oferta do rozpatrzenia. Myślę, że raczej się zgłoszę, nie wiem tylko czy trudno się przebić? Rozmowa to czysta formalność czy jednak jest teraz jakaś konkretna część techniczna?

Zuzia

Witam. Czy ktoś wie dlaczego tak często prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds.Księgowości?

Max

Faktycznie jest wystawione ogłoszenie, ale nic mi nie wiadomo, że wcześniej też szukano. Ja przy okazji chętnie bym się dowiedział, czy na tego Specjalistę ds. Księgowości można skutecznie aplikować, gdy ma się średnie wykształcenie, zamiast wymienionego w ogłoszeniu wyższego? I jak z zarobkami oraz miłą atmosferą?

???
@Max

I znowu jest oferta na Ksiegową. Średnio raz na pół roku jest wystawiana.Co jest nie tak z tym stanowiskiem? Taka częsta rotacja jest?

Kandydatka

Jak to możliwe by zarabiać 2 tysiące pracując po 3 zmiany? możecie wyjaśnić bieżący system wynagradzania? I czy tak czy siak teraz w tym roku były może jakieś konkretne podwyżki? Nie ma opinii od dłuższego już czasu co zastanawia

Witam, mam pytanie. którego dnia są wypłaty?

Kondzio

W sierpniu kolega z forum pisał rozgoryczony, że jest tu robota na 3 zmiany za 2 tysiące. Nic więcej nie napisał, więc nawet nie wiadomo, czy to kwota na rękę :/ Kto więc napisze, ile dokładnie wynosi podstawa i czy są premie, no i czy miesięczne oraz od czego zależy ich wysokość?

Pytanie do Ilpea

Witam, czy Ilpea prowadzi teraz nabór na stanowisko operatora? Jeśli tak, to na jakich warunkach zatrudnienia? UoP, czy Umowa zlecenie? Jaką proponują podstawę? Czy jest możliwość nadgodzin?

KmS

Witam mam takie pytanie Co robi Mechanik monter maszyn i urządzeń?

Lysy

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora), praca za 2 tysiące na 3 zmiany

Jak wygląda kwestia awansu w Ilpea Sp. z o. o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Inżynier Jakości?

Dydal

Awans jak w każdej firmie typu małe korpo. Jak się podlizujesz to i masz. Ewentualnie jak wytrzymasz z 3-4 lata może dostaniesz starszego inżyniera, ewentualnie jak będzie jakaś luka kadrowa to wcisną cię na inny dział,

Bronisław
@Dydal

O awans samemu trzeba się regularnie przypominać, czy można taką propozycję ze strony firmy otrzymać z zaskoczenia, że tak powiem? Takie same mam pytanie o podwyżkę i czy firma sama wychodzi z taką inicjatywą?

Chętny

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie ( na początek) można liczyć na produkcji, w systemie trzyzmianowym,bez nadgodzin? Netto.

Kms

pytam jeszcze raz i jak ktoś wię to niech napisze jakie :\ , Jakie badania są robione podczas rozpoczęcia /praktyk/

KmS

Witam mam takie pytanie, Jakie badania są robione podczas rozpoczęcia /praktyk/pracy?

Ada
@KmS

Chodzi o badania lekarskie? No właśnie, mnie tez to ciekawi. Czy to firma zapewnia i opłaca takie badania, czy pracownik sam musi?? I czy jak się robi te badania to już po podpisaniu umowy, czu jeszcze przed??

Tik tak

Nie polecam. Pracownicy traktowani nierówno. Zero wdzięczności za prace po za swoim czasem pracy.

Mali
@Tik tak

Ale jakiej wdzięczności? Firma nie płaci za nadgodziny i nie ma jak tych dni odebrać? Nic nie ma za tę prace ponad czas normalny? Bo to tak niejasno brzmi.

Nbcgh

Również nie polecam. Traktowanie pracowników dno. Zamiast zająć się ludźmi pijanymi, którzy są dopuszczeni do pracy. Pijani pracują przy maszynach do czasu aż się coś stanie. Nikt się nie interesuje i nie wyciąga konsekwencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.