Scott & Fetzer Co. Artha Inc.

Wrocław

Opinie o Scott & Fetzer Co. Artha Inc.

anonim 2011-01-10 18:42:54
Firma szuka wielu pracownikow na rozne stanowiska. Po przyjsciu na rozmowe okazuje sie ze bez wzgledu na aplikowane stanowisko praca polega na akwizycji (sprzedaz odkurzaczy za klika tysiecy zl po domach klientow).

Pani argumentuje ze aby zostac szkoleniowcem managerem czy kimkolwiek w firmie trzeba nabrac "doswiadczenia" w akwizycji.

Jednym słowem wielkie [usunięte przez moderatora]. Niepolecam

ano 2012-01-18 17:18:28
Bardzo wielkie [usunięte przez moderatora]!!! Pracowałem tam ponad miesiąc, najpierw zwlekali z wypłaceniem mi kasy, a na koniec okazało się, że nie dostane ani grosza, bo nie zrobiłem 60 prezentacji w miesiącu, więc nic mi się nie należy (zrobiłem 47 prezentacji to oni je umawiają i jak sprzedawca jedzie, a tu [usunięte przez moderatora]prezentacji nie ma (w jednym tygodniu wypadło mi 8, ale tak to średnio 3-4 w plecy tygodniowo) raz to że nie ma prezentacja to jeszcze paliwo wyjeżdzone za które nie płacą). Sprzedaje się odkurzacz nie wart tych pieniędzy co za niego chcą (8990 PLN), ogólnie straszna kaszana. i zgraja [usunięte przez moderatora], wrebują pod różnymi nazwami: ARTHA, FDD, MMID
Gosc 2012-04-25 14:51:32
Wlasnie wrucilem z rozmowy z firma "AS" ktora tak na prawde reprezentuje Scott / Fetzer we Wrocławiu. Szukaja Przedstawicieli Handlowych. Po 1 rozmowie zostalem zaproszony na seminarium dot. pracy. Prezentacja trwala 1,5 h, zero informacji o pracy, tylko ogolnie. Na koniec sie dowiedzialem ze na nastepny dzien tez bedzie prezentacja dla tych ktorzy zostana wybrani. W rzeczywistosci nie bylo z czego wybierac, bo 1/3 wyszla z sali. Pan opowiadal same dobre rzeczy o tej pracy, opowiadal o wycieczkach o duzych pieniadzach, i ze trzeba byc ambitnym i dazyc do bycia dobrym sprzedawca. Ale co ja mam sprzedawac to nie wiem. Wiem ze jak zrobie cel sprzedazowy 1/12 na tydzien spotkan to premia 1000, 2/15 to mam 2100, 3/15 to 3200.
pp 2 rozmowie 2012-09-26 15:29:37
We wrocławiu znów jest nabór.
Firma samych zalet wszystko co najlepsze \\\\\\\"kto chciałby zarabiać dużo kto chciałby mieć wieksze ambicje\\\\\\\" tak jest wciskane ludzią na ich tzw seminarium im dłużej siedziałem tym dłużej dochodziło do mnie ze pan ktory to wszystko opowiadał miał nieźle przez kogoś wypraną mózgownice i próbował wszystkich wyprać zero konkretów tylko się wypowiadał a na koniec po wypełnionej \\\\\\\"ankiecie\\\\\\\" była krótka rozmowa na której to pan powiedział (co dla mnie dziwne) ze jak zadzwoni to żeby się pożegnać i nie będę brany pod uwagę dalej a jak nie zadzwoni to mam przyjść następnego dnia bo będzie dalsza rozmowa.
I tu pytanie kto dzwoni aby powiadomić że dziękują za współprace i chęć człowieka??????
Wszyscy raczej dzwonią do wybranych kandydatów.
[usunięte przez moderatora] od samego początku
opinia 2012-11-21 14:24:55
bylam dzisiaj własnie na takim seminarium i wszystko w wypowiedziach powyżej to PRAWDA w 100%.
nie przedstawiaja żadnych konkretów,jedna wielka ściema!!!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM !!!
szczupak 2016-04-22 21:33:07
nie nazwałbym stratą czasu jakiejkolwiek rekrutacji. Zawsze się czegoś uczysz, poznajesz rynek :)
Zostaw swoją opinię o Scott & Fetzer Co. Artha Inc. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scott & Fetzer Co. Artha Inc.