Nodium Group sp. z o.o.

Opinie o Nodium Group sp. z o.o.

Firma Nodium Group sp. z o.o. nie zatrudnia pracowników magazynowych, ogłoszenie musi dotyczyć innej firmy.

ON Nowy wpis

Jakie warunki dajecie w IT? Wiem, było ogłoszenie, jednak wygasło, nie doczytam sobie sam. Nie wiem, czy macie zwyczaj podawać widełki zarobkowe, najbardziej właśnie zależy mi na ustaleniu zarobków admina IT.

Czesław

Dopiero co rekrutowali na specjalistę ds. importu. Chciałbym dopytać bo wyczytałem że jest elastyczny czas pracy. To znaczy że można przyjść później albo samemu wybrać godziny w których się pracuje? Ktoś z pracowników wyjaśni?

Pracownik Nowy wpis
@Czesław

Nie pracuje na tym stanowisku ale mam elastyczny czas pracy i mogę wyjść w ciągu dnia lub przyjść później/wcześniej.

Marcin Nowy wpis
@Czesław

Pracownik samodzielnie decyduje o godzinie rozpoczęcia pracy w zakresie wcześniej ustalonym, np. między 7 a 9. Ostateczną decyzję w tym zakresie podejmuje kierownik gdyż jest to uzależnione od specyfiki wybranego działu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nodium Group sp. z o.o.?

DJ

Niestety, pomimo zapewnień firma zupełnie nie szanuje kandydata na pracownika. Kilka spotkań w tym z szefem, wyciąganie informacji i pomimo obiecanek o status zero odpowiedzi. Bardzo słabo

zainteresowany
@DJ

na jakie stanowisko aplikowales?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów w firmie Nodium Group sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Zdziwiony

4,2/5 na portalu, który ma służyć ocenie potencjalnego pracodawcy (a może się mylę?), sugeruje że jest to niezła firma. Tymczasem większość pozytywnych opinii pochodzi od klientów, a nie pracowników lub byłych pracowników. Te z kolei są w większości negatywne i w całości usuwane ze względu na wulgaryzmy. Dlaczego portal publikuje opinie od klientów, zawyżając w ten sposób ocenę firmy? Nie rozumiem czemu ma służyć ta wysoka ocena, bo na pewno nie wnosi żadnej wiedzy na temat pracy w firmie. Może zamiast usuwać całe wpisy, warto by wykropkować wulgaryzmy? Jakoś mi sie nie chce wierzyć w to, że wpis może się składać z samych niecenzuralnych słow.

Gabriela
@Zdziwiony

Faktycznie, może to i dobry pomysł, przynajmniej czegoś byśmy się i tak dowiedzieli o firmie. Ja też właśnie jestem zainteresowana firmą jako pracodawcą i żadnych merytorycznych informacji tu nie uzyskałam. Wcześniejsze wpisy z poprzednich lat są już pewnie mało aktualne. A opinie klientów mimo, że pozytywne to niewiele mnie urządzają... Fajnie by było gdyby ktoś zorientowany dał znać czy jest obecnie rekrutacja i na jakie stanowiska?

Czy Nodium Group sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Denis

Tak

Katarzyna
@Denis

I czy wtedy są elastyczni z godzinami i da sie to dopasować do planu zajeć na studiach?

@Katarzyna

W spółce Nodium Group obowiązuje elastyczny czas pracy. Ostateczną decyzję w tym zakresie podejmuje kierownik gdyż jest to uzależnione od specyfiki wybranego działu. Zachęcamy do aplikowania.

Wiktoria

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów a zamawiam dużo ubrań w tym e Sklepie ( koszulki,bluzy,torby itd.) Zawsze szybko, sprawnie i zgodnie z opisem . Polecam!!!

Żbiq

Kupiłem wałek do ćwiczeń.Dobra jakość,super cena,szybka realizacja.OK.

Widzę, że nic się nie zmieniło. Szkoda, że nadal znajdują się ludzie, którzy chcą pracować w tej śmiesznej firmie, która kompletnie nie ma szacunku do swoich pracowników. Btw. bardzo dobrze, że co jakiś czas pojawiają się tu takie komentarze, bo te negatywne mają tendencję do znikania :) Jeśli się szanujecie, nie podejmujcie współpracy z tą firmą.

Jołka
@były pracownik

Hej. Właśnie przeglądam forum i same opinie klientów, a praktycznie zero od pracowników. (usunięte przez administratora)Możesz coś powiedzieć o pracy w tej firmie?

Renata
@były pracownik

Dlaczego masz taką opinie ? Słabo płacą ? Wykorzystują ? Jaka jest forma umowy?

@były pracownik

Mogę prosić o więcej informacji na temat warunków pracy w tej firmie ? (usunięte przez administratora)

Witam, zauważyłam ofertę pracy do działu kadr i płac. Proszę o informacje o panującej atmosferze w tym dziale? Ile osób do obsługi kadrowo-płacowej? Na jakie zarobki można liczyć?

Jan

Najgorszy esklep na świecie

Na jakim stanowisku pracowałeś? Ja pracuje tam już kilka lat i pierwsze o czymś takim słyszę - każdy ma swoje zadania.

Nie pomyliłeś czasem firmy? Pracujesz w biurze czy w domu?

Łukasz K

Taak "Ekspresowa wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Jakość wyśmienita. "Super kontakt, szybka wysylka polecam sklep z całego serducha!!! Towary zgodne z opisem bardzo dobrej jakosci" ale chyba nie w Nodium Tychy. Dwa rzay kupowałem tutaj markowe buty, za które słono zapłaciłem bo liczyłem na dobrą jakość i (usunięte przez administratora) w obu przypadkach sie oderwała podeszwa, za pierwszym razem po półtora miesiąca, za drugim jeszcze szybciej. Próbujesz zareklamować - wmawiają ci że źle je użytkowałeś przez co je uszkodziłeś. To jest chiński badziew oznaczony logo znanych marek. Nie polecam. A jeśli ktoś zachwala tek e sklep to albo miał szczęście albo co bardziej prawdopodobne jest właścicielem.

Tomi

Miło sprawnie i szybko

Anka

Już kilka razy robiłam zakupy w tym sklepie. Zawsze jest ok.

d8

Wszystko na wysokim poziomie

klient

Szybka I profesjonalna obsługa. Szeroki wybór produktów. Polecam

Madzia

Kolejny zakup w tym sklepie zakończony sukcesem. Szybka wysyłka, produkty zgodne z opisem. Polecam

Michalina

Super sklep szybką dostawa

Robert

Bardzo dobre wszystko wyjaśnione szczegółowo zwięźle i na temat. Będę polecać innym i napewno tu wrócę ja zawsze.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nodium Group sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Nodium Group sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nodium Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nodium Group sp. z o.o.?

Nodium Group sp. z o.o.