SPORT-SHOP.PL Doradztwo Sportowe S.C.

Tychy

Opinie o SPORT-SHOP.PL Doradztwo Sportowe S.C.

Andrzej11983 2014-12-16 14:53:38
Witam, zakupiłem na ich aukcji buty adidasa za ok 180 zł a p 5 miesiącach normalnego użytkowania, pękły w miejscu zgięcia, oczywiście odesłałem buty a oni powiedzieli po 2 tygodniach, ze to uszkodzenie mechaniczne i mają mnie gdzieś, także strata czasu i pieniędzy nie warto oszczędzać kilkudziesięciu złoty, bo później tylko problemy. STANOWCZO ODRADZAM ZAKUPY W FIRMIE SPORTI-SHOP, BUTY SŁABEJ JAKOŚCI BEZ GWARANCJI
lajk 2015-10-09 15:50:41
Jeśli jesteś osobą ambitną, oczekujesz dobrych wyników finansowych za swoją pracę ,liczysz na uczciwość pracodawcy to nie licz na to, że znajdziesz to w Sport-shop.pl :)Stanowczo odradzam pracę w tym miejscu, czysty wyzysk za mała kase, wieczne liczenie każdego grosza przez Szefa firmy co czasami było już śmieszne... Pracuj ile się da za najmniejszą kase! :) Rotacja w firmie niezła, premia wiecznie obcinana, szacunek do pracowników zerowy!
halo5 2015-11-26 08:39:55
Zgadzam sie !wstyd tam pracowac nie polecam !
Arczi 2016-01-13 11:21:12
Pfff temu Szefostwu nigdy nie bedzie wstyd :) jak super ze juz tam nie pracuje :)
palto 2016-01-18 15:36:46
Odkąd mnie tam nie ma ponoć było prawie 20 nowych pracowników którzy również odeszli :) Gratuluje Panie Prezesie - masz co chciałeś :)
niezadowolony 2016-02-04 16:05:05
ODRADZAM ZAKUPY W TEJ FIRMIE. Brak towaru który oferują na aukcjach chyba tylko po to aby sprzedać co innego. Propozycja rabatu 10% jako rekompensaty okazała się fikcją - po obliczeniu udzielony rabat był na poziomie 2-3%. Sprawa dotyczyła bieżni Yor
gowork 2016-02-04 17:59:01
Chyba pomylił Pan portale tu o zatrudnieniu piszemy a nie o zakupach!
max 2016-05-20 21:40:43
a ja sądzę, że warto wspominać też o zakupach, bo to dowód na to, jak zatrudniani pracownicy wykonują swoje obowiązki.
Zostaw swoją opinię o SPORT-SHOP.PL Doradztwo Sportowe S.C. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPORT-SHOP.PL Doradztwo Sportowe S.C.