Azymut Sp. z o.o.

Stryków

Opinie o Azymut Sp. z o.o.

wit 2015-01-30 01:36:05
Widze, że Azymut, który reklamuje się sprzedażą hurtową książek ma bardzo rozbudowaną oferte, teraz da się kupić tutaj także łyżwy, czy kaska dla dziecka, no ciekawy asortyment. Co to w ogóle znaczy, że na senatorskiej jest masakra, bo dla mnie atak na world trade center to masakra, ale praca w jakiejś firmie? Czy to nie zbyt duże słowa.
fit 2015-02-28 12:52:20
praca zajebista pracujesz na zmiane rano-popoludnie-popoludnie (zmiany sie zmieniaja zalezy jaki kaprys ma dyrektor)dwie soboty miesiecznie na popoludnie w sezonie po 11-12 godz dziennie za najnizsza srednia jak nie wyrobisz normy to zabieraja ci premie i tak po ok 10 latach mowia ci ze jestes zwolniony naprawde goraco polecam
nik 2015-03-11 14:31:32
Aktualnie w tej firmie zaczynają zwolnienia i szykują się do kolejnych. Być może już na koniec marca wpadną w tzw zwolnienia grupowe :)
nik 2015-04-23 14:35:24
Nie siedzi.... zwalniali pod koniec lutego polecieli dyrektorzy, pracownicy w centrali i na magazynie. Zakładamy, że to nie koniec zwolnień kolejne pewnie będą za jakieś 3 miesiące. Dlaczego bo tak każe matka w postaci gł prezesa PWN. Rynek książki się kurczy a azymut musi oszczędzać żeby zarobić na premie roczne dla zarządu oraz na kaskę dla matki i jej córek /wpisz w wyszukiwarce grupa PWN/, które przynoszą straty.

Szansa jest na zlecenie w magazynie Stryków na pracę ale dopiero jak zacznie się sezon tzn. od lipca do września na 3 miesiące... potem wywalą ich na pysk :)
kwik 2015-04-24 21:25:00
Czyli że Azymut tyra na całą grupę, a cała reszta nic nie robi, czy reszta to głąby są i nic nie umieją? To po co ich tam w ogóle trzymają? Nie rozumiem nic z tego, czyli się pewnie nadaję do tej Grupy :-)
ex 2015-04-30 19:38:00
...się rozkręcił bo szukają ( usunięte przez administratora )co tam będą za najniższe stawki robić. Już dawno najwartościowsze osoby albo odeszły albo zostały zwolnione, Ci to tam zostali to już tylko i wyłącznie tzw. plankton czekający na wydalenie.
Jeszcze jedno odnośnie tej firmy...jak komuś marzy się tam kariera to proponuje wżenić się w rodzinę najjaśniej tam panującą, wówczas nawet brak jakichkolwiek kwalifikacji sprawi że macie szanse na stanowisko hmmm kierownika jakiegoś działu ;)

Reasumując, najszczęśliwsi są Ci których już tam nie ma i z doświadczenia własnego wiem że im dalej od tej "firmy" tym człowiek zdrowszy.
dobry pracownik 2015-04-30 19:43:09
prace w azymucie Odradzam z całego serca pracowałem w warszawskim magazynie było mi nawet tam nie źle starałem się ile tylko mogłem żeby utrzymać posadę aż tu pan Maciej.P stwierdził że mu się nie podobam i mnie zwolnił cala załoga magazynu była w szoku jest on człowiekiem specyficznym uprawiających mobbing psychiczny na pracownikach polecam unikać tego człowieka i magazynu na suwak szerokim lokiem pisząc te słowa nie robię tego po złości tylko z obowiązkuostrzec ludzi przed prawdziwym tyranem jakim jest pan Maciej Najgorszy kierownik jakiego miałem a mam blisko 9 lat doświadczenia w pracy na magazynie swoją historię mam zamiar jeszcze umieścić na czarnej liście pracodawców na fb i napisać mail do zazarządu azymut żeby wiedzieli jakiego potwora mają u siebie
dobry pracownik 2015-04-30 19:49:40
a jeszcze jedno propozycje zarobków wychodzi ok 1800zl na rękę na miesiąc i umowa zlecenie która jest przedłużania non stop tak żeby było wiadomo pisze
a kuku 2015-05-01 23:34:43
czyli teraz tną dalej zleceniowców :) trzeba robić dalej oszcżędności
dobrze będzie na wyższą premię dla zarządu... z tego co słyszałem to na ten rok planują po 100 kawałków na głowę a to i tak mniej niż wzięli dla siebie w poprzednich latach.... :)
ptyś 2015-05-04 22:07:51
W innych firmach w grupie można bez żadnych kwalifikacji zrobić karierę i bez wżeniania się i nie tylko zostać kierownikiem, ale i dyrektorem.
haa 2015-05-06 13:22:01
Co ty za głupoty opowiadasz... można zrobić karierę bez kwalifikacji jak się dostanie poparcie od gł prezesa.... a on lubi tylko....
W całej grupie siedzą rodziny, pociotkowie i inni znajomkowie itp... i fakt nie muszą mieć kwalifikacji.

A co do stanowisk dyrektorskich i kierowniczych to prawda co 2 osoba w PWN ma tytuł dyrektora ale sprawdź ile podwładnych mają.... 0 lub 1.
HELPDESK 2015-07-12 12:02:44
Proszę o informacje na temat pracy w helpdesku IT. Piszą, że praca dwuzmianowa - w jakich godzinach te zmiany, czy praca także w weekendy itp?
A może ktoś wie jaka płaca?
lalalal 2015-08-19 02:59:20
dajcie spokój z pracą tam .To co oni tam wyprawiają to jedna wielka porażka .Etatowcy przychodząc do pracy nie wiedzą czy pod koniec tygodnia zostanie im zabrana premia za nie wyrobienie normy na których są niezłe wałki sami zmieniają liczby czyli te punkty payback żeby ludzie za dużo wypłaty nie dostali Najlepiej tam mają ludzie którzy wchodzą kierownikom w cztery litery.kupili od jakiegoś kretyna punkty pauback a teraz ludzie dostają po kieszeni. Tak to rodzinna firma kierownik jego dwóch synów i żona też poszła do biura rodzinka w komplecIe.Zleceniowcy zarabiają wiecej od pracowników którzy pracują tam od 10 lat.Otworzyli drukarnie która ile to już 3 lata przynosi same straty .Kogo oni wzieli do biura ??tak zwani ludzie bez szkoły pozdrawiam serdecznie wszystkich pracujących tam
nick 2015-09-20 17:08:17
Firma szuka oszczędności bo wypada sprzedaż książek w sezonie .. więc aby mieć kasę na premie dla kierowników i zarządu to muszą ciąć tym na dole. Więc nie opowiadaj, że premia to norma od kilku lat obcinają premie pracownikom magazynu, przedstawicielom handlowym itd. Dla azymutu najlepiej byłoby zatrudniać tylko studentów bez Zus to wtedy zarząd i zatrudniona rodzina mogłaby dostawać wyższe premie.

PS. plany są tak ustawiane, że bez względu ile zrobisz to zawsze będzie źle
nick 2015-10-06 08:06:01
Cóż w Azymucie chyba trzeba liczyć na kolejne zwolnienia. Sprzedaż w sezonie podręcznikowym podobno spadła o około 30% A w przyszłym roku będzie jeszcze gorzej bo bezpłatne podręczniki obejmą kolejne klasy. W tym roku były 1,2 i 4 podstawówka i 1 gimnazjum. 2016/2017 odpadną kolejne i będzie podstawówka 1-5 i gimnazjum 1-2. Czyli przyszły rok to sprzedaż podręczników tylko dla 6 podstawówki i 3 gimnazjum.
nick 2015-10-26 09:08:14
Wcale nie przędzie "aż" tak dobrze. Tzn sama jeszcze tak ale ma przybudówki, które musi finansować. Drukarnia przynosi straty, platforma e-bookowa też, wchłonęła Księgarnie PWN ze stratą 3 mln /info z przejęcia jest w necie/. A jak pisałem wcześniej ma mniejszą sprzedaż w sezonie podręcznikowym o około 30%. W przyszłym sezonie spadają kolejne podręczniki. Na rynku umacnia się konkurencja w postaci Super 7. Żeby zmniejszyć straty zaczynają handlować czym popadanie. Pierwsze redukcje zrobili w marcu, zakładając mniejszą sprzedaż podręczników w przyszłym sezonie będą musieli szukać kolejnych oszczędności. A wiadomo na czym one będą polegać. Nie obetną sobie i rodzinom premii - zaczną zwalniać kolejne osoby.
zyx 2015-10-27 11:12:52
Skoro szukają oszczędności to po co zatrudniają nowe osoby? W internecie jest wiele ogłoszeń że firma szuka pracowników i to na w miarę rozsądnych warunkach tj umowa o pracę i stawka 12 zł brutto/h.
Edward 2015-10-28 07:20:39
Slaba firma nie polecam wykorzystuja ludzi .Marnie placa
nick 2015-10-28 16:27:07
Trzeba rozróżnić Azymut sp.zoo zajmująca się sprzedażą hurtową książek a biurem pośrednictwa Azymut.. :)

Poza tym jeśli szukają za 12zł za godzinę na etat tzn. że jest to PRACA TYMCZASOWA w magazynie w Strykowie za 1920 zł miesięcznie /1400 netto/. Kurz, smród, brud i warstwa mułu. Praca przy kompletowaniu zamówień w stylu pracy w Amazonie na gwizdek bieganie od półki do półki oraz normy do wyrobienia... Praca zmianowa od 7-15 i 15-23. Zatrudnienie na 2 tygodnie zlecenie a potem okres próbny. A po nim kop....:) i zatrudniamy następnych.

Z czego to wynika zwalniają /lub sami odchodzą/ starych i zatrudniają nowych po niższych stawkach oraz są okresy większej sprzedaży a potem sezon martwy od stycznia do kwietnia.
aas 2015-11-01 21:20:24
Nie wiem kto i po co wymyślił te normy w Azymucie. Wydajność powyżej 500 a jak nie to Cię zwolnią. Trzeba biegać, dosłownie. Ludzie zapier.. jak mrówki i przebijają się jeden z drugim kto więcej. Pracuję tam od niedawna, na wdrożenie się i w miarę ogarnięcie tempa (w sensie wyrobienie normy) mam dwa tygodnie. Póki co norma to 250 na 500. Ciężko wyrobić normę i to bardzo.
Bolo 2015-11-03 20:43:07
Własnie zostałem poinformowany o możliwości podjęcia pracy w AZYMUT STRYKÓW ... Przez firmę pośredniczącą RANDSTAD ... Skierowano mnie na szkolenia BHP + BADANIA LEKARSKIE .... Po czym mam iść do pracy mógłby mi ktoś doradzić co robić na początku lub jakieś wskazówki ? .. Z Góry Dziękuję i Pozdrawiam :)
xyo 2015-11-03 21:24:27
Jak co robić? Zrobisz szkolenie, zrobisz badania, przyjdziesz do pracy, agencja da Ci buty i koszulkę.. Potem kierownik przedstawi Ci na czym konkretnie praca polega, wydrukuje identyfikator i dopisze do konkretnej grupy. Potem poprosi któregoś z pracowników lub brygadzistów o to by pokazali Ci jak wszystko wygląda, pokaże jak działa skaner i jak należy kompletować zamówienia oraz rozlokowywać towar po magazynie. Przerwy są po 5 godzinach pracy. Czyli jak idziesz na 7 rano to przerwę masz dopiero o 12, jak idziesz na 15 to przerwa o 20. Przerwa trwa 30 minut. Codziennie podpisujesz się na listę o której wchodzisz i wychodzisz do pracy. Dodatkowo, są do wyrobienia normy. Wydajność w ciągu dnia musisz mieć powyżej 400 inaczej jesteś do zwolnienia. Masz dwa tygodnie na to by przyzwyczaić się do tempa pracy i do wyrobienia normy. Codziennie wywieszana jest lista kto i ile zrobił i jaką ma wydajność. Trzeba się nabiegać. Tym bardziej że są tam osoby który wyrabiają ponad normę. Praca nudna, musisz się napier... żeby Cię nie zwolnili. Brak możliwości nadgodzin i przyjścia w soboty. Na premię nie licz, dostaje ją tylko pierwsze 15 osób z najlepszą wydajnością. No cóż, pracować trzeba, lepiej taka praca, niż żadna.
olix 2015-11-03 21:26:24
Pierw szkolenie, potem badania a potem praca :)
Szczery 2015-11-04 23:57:58
Pracowałem tam prawie 3 lata bo nie miałem innego wyjścia kierownictwo zmian jak i brygadziści do d***. Nie polecam nikomu takiej pracy i wykorzystywania a ludziom którym tam pracują życzę z całego serca by szukali i w końcu znaleźli inna pracę bo nie są warci utraty czasu, zdrowia i nerwów w tej firmie.
leon 2015-11-05 10:58:56
A jak tam sytuacja na Suwak? Rozglądam się za pracą w okolicy jako kierowca lub magazynier.
aloalo 2015-11-05 18:54:04
Co prawda to prawda, sam szukam czegoś innego w międzyczasie. Udawało Ci się wyrobić wydajność powyżej 400? Bo ja za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie mogę, chociaż biegałem a i tak nic to dużego nie dało. Nie wiem jak Ci ludzie to robią ze maja taka wydajność.
Edward 2015-11-11 09:29:55
Na suwaku chlopie daj sobie spokoj dobra rada chyba ze masz stalowe nerwy i lubisz rzady kierownika w stylu ja mam zawsze racje ,do tego naprawde musisz znac dobrze wawe bo bedziesz mial ciezko sie na poczatku odnalesc .i z tego co wiem maja juz komplet ludzi no ale proboj jak chcesz.
Heniek 2015-11-23 18:04:15
Z tym ze na suwaku wozek widlowy odpala sie 2 x dziennie a reszte czasu operator przyjmuje recznie dostawy sprawdza uklada wysylke do strykowa ,
Praca tam ma sens dopiero w tedy jak ja polaczysz z byciem kierowca w tedy sama robota jest calkiem fajna i ciekawa .Pozdrawiam
Leon 2015-11-24 11:58:52
Kierowcy mają też dalsze trasy, czy tylko okolice Warszawy? No i jak tam płacą?
Heniek 2015-11-24 20:41:39
Kiedys 1900 na reke wychodzilo a trasy glownie wawa i okolice da sie ogrnac tylko troche czasu potrzeba
KoKsU 2015-12-12 15:19:03
Mówisz o którym kierowniku ? o tym grubym ? Tzn Kubie ?
KoKsU 2015-12-12 15:22:37
Ale potwierdzam twój post ... mianowicie najlepsze osoby jakie tam poznałem to jest Marcin i Emil ... oczywiście nie dawno wyleciałem
KoKsU 2015-12-12 15:26:47
Zarobisz 2000 zł spokojnie ... jak zapier*** po 10 godzin dziennie + Soboty ... logika w chuj druga zmiana w 31 grudnia robi od 10-18 bodajże suuuper
KoKsU 2015-12-12 15:53:50
CHĘTNYCH PROSZĘ O PYTANIA I ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA!! Pracując na Umowę Zlecenie ludzie po południu robią po 10 godzin czyli np . od 16:00 do 2:00 jak są duże zamówienia ... Kolejny minus ? jest taki że jak napisałem wyżej UMOWA ZLECENIE ... przez agencje Randstad jest UMOWA O PRACĘ TYGODNIOWA bo TYGODNIOWA ale zawsze umowa o pracę plus zwracają przy rozliczeniu rocznym Koszty dojazdu w kwocie bodajże 135 zł miesięcznie chyba ... jakoś to tak jest ... Plusy pracy przez Randstad ? pracuje się normalnie po 8 godzin i soboty wolne czyli ludzie mają Weekend ... minusy ? Stawka 9.50 netto Umowa Zlecenie 11.50 czyli 14 Brutto a Randstad 12 Brutto ... oczywiście jak by to było mało są ludzie co podpierdalają jak leci (uważajcie z kim gadacie) ... Praca oczywiście na dwie zmiany ale 2 tyg. popołudnie a tydzień Rano .... czyli pracujecie 1 tydzień w miesiącu na rano ... Randstad płaci też oczywiście za godziny nocne nie wiem ile ale w umowie jest że są one od 23:00 do 7:00 możliwość zostawania po 10 godzin jest ... wystarczy iść do Kierownika i powiedzieć jak to wygląda .. Przerwy ? można sobie rozłożyć tzn. ogólnie przerwa jest 30 minut w godzinach 11:30 do 12:30 ... Randstad i Umowa Zlecenie daje premie za wyrobienie jakieś tam normy nie wiem jakiej ... wiem że ogólna jest 500 i kure** trudno ją wyrobić ... Praca polega na chodzeniu z Wózkiem i koszem do Kompletacji ... Ps . Normę da sie wyrobić jeżeli się szybko chodzi i ma się zlecenia przez 8 godzin od 25 i dobry Skaner a to jest nie możliwe bo nie raz wam sie trafi 3 lub 1 na prawie drugim końcu hali ... przez to norma spada ... a jak idzie wam przez parę godzin że macie takiego farta to was będzie przerzucał z góry na dół ( na dole nie wyrobi się normy szczególnie na T01) Zakład jest dwu poziomowy Sama góra jest to P52 i P51 ... Środek P02 i P01 ... Sam dół T01 i T02 ... jeżeli macie pytania piszcie odpowiem . Pozdrawiam
o co kaman ??? 2015-12-14 23:49:35
Dzień dobry ludzie z Randstad "super biura":).Przychodząc do pracy chcieliści sobie posiedzieć ??Barany tu się pracuje!Co do waszego kompletowania jak wy wyrabiacie norme 60/h to myślicie że was zostawią bo tacy jesteście zajebiści??Ogólnie dam wam rade spiedalajcie na ZJAZDOWĄ ZIEMNIAKI SPRZEDAWAĆ!!!! do tej pracy się nie nadajecie!Kierowników zmian, niektórych brygadzistów i Pana Szanownego Dyrektora (eksperta od logistyki) powinni wymienić.Panie i panowie zacytuję pewną osobę "Wypalili się zawodowo":)
bezrobotna :D 2015-12-15 17:04:10
Te zarzuty o normę 60/h to nie do mnie :D Barany to raczej biegają całe życie między regałami zasapane, kompletując książki których nawet nie umieją czytać i robią do 3 w nocy przez tyle godzin bez przerwy za taką stawkę. Ludzie z Randstad przynajmniej przychodzą do takiej pracy tylko tymczasowo, żeby dorobić, a nie żeby spędzić tam całe życie i robią normalnie po 8 godzin. A żebyś wiedział, znam gościa, co ziemniaki sprzedaje na Zjazdowej, ma własny warzywniak i zaj***bicie sie na tym dorobił, więc nie nabijajcie się tak z nich, bo na pewno mają od was więcej kasy a i pracować lepiej z ziemniakami, niż z takimi burakami i konfidentami :)
kaczja 2015-12-15 18:10:53
To trzeba było iść sprzedawc te ziemniaki do kloegi
bezrobotna :D 2015-12-15 19:07:39
Dzięki za podpowiedź, ale trochę za wcześnie wstają do tych ziemniaków, a ja lubię się wyspać. W lutym kończę studia, poczekam na coś związanego z moim wykształceniem.
Zarobiony123 2015-12-16 01:23:28
Ja powiem tak pracuje tam długo bardzo długo...
Ludzi tam się w ogóle nie szanuje!!! pensje tragedia..
sama praca nie jest zła ale monotonna ale kto co lubi.
Kierownictwo hmmm Kuba bardzo w porządku oby więcej takich!
Andrzej też jest spoko ale czasami przesadza nawet bardzo..
brygadziści Emil i Marcin świetni, na drugiej zmianie Brygadziści nic kompletnie nie robią nic!!! chodzą i udają głupich jedynie Paulina coś robi i to dużo ...
przyjemniaczek 2015-12-18 15:06:01
Ludzie myjcie się albo zmieniajcie ciuchy bo trzeba odwracać trasę jak się koło Was przechodzi.
Nyna 2016-01-07 11:20:00
Praca wyniszczająca ludzi po 2 miesiącach nic nie zostaje z człowieka, na TO1 i T02 kurz że można się podrapać do samej krwi, wszystko swędzi i wszędzie pełno papierów o którą można się zabić. Nie polecam.
Petra 2016-01-10 02:57:28
Chyba o tym grubym bo Remigiusz był całkiem spoko.Jak trzeba byo to zakasał rękawy i zapierdielał,a grubemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] urosła bo tylko miżdzył się do młodych panienek,które przynoiły mu smakołyki.One miały luzik,a reszta musiała.( usunięte przez administratora )

petra 2016-01-10 03:06:55
Masz racje!!!Ci,którzy pracują tam od dłuższego czasu to ....rodzinka,rodzinka....popedza.Ci najbardziej wartościowi wyjechali za chlebkiem za granicę albo znaleźli sobie bardziej godna pracę.Ludzie po studiach zapierdzielali z wózkiem,a kier.po zasadce obstawił swoja rodzinka cały AZYMUCIK.Przykre!!!!!!!!!!
petra 2016-01-10 03:20:43
Nadgodziny,praca w sobote czy w jakieś święta była zawsze zarezerwowana dla ;PUPILI:!Reszta załogi dowiadywała się,że może ewentualnie dorobić najpierw w stacji,a jak było mało chętnych ogłaszano przez radiowęzeł.P.S.Nawet muzyki można było słuchac tylko tej,która zaproponowały ;ULUBIENICE:p.Kuby.
petra 2016-01-10 03:28:51
Siedza tam do 3-ciej w nocy bo...jak jest przestój,a b.często w godzinach nocnych był.Czekało się az pakowacze skończą prace i.t.d.to małolaty pległy się w stacjach.Z tąd tyle Azymuckich dzieci.Większość była zadowolona ,że dłużej jest w pracy.Kompletacja mogła wyjść wcześniej ale........ci z łodzi musieli czekac na transport,a ci z okolicznych wiosek/ze swoim wwłasnym transportem woleli posiedzieć jak najdłużej w pracy bo...wiadomo....rozrywka.
pracuś 2016-02-17 13:25:03
Powiem Wam tak,na kompletacji trzeba się nalatać i te ich pieprzone normy,które Ci podwyższą bo wpadnie sobie brygadzista z nudów i pobiega między regalami....Ogólnie to trzeba uważać bo pełno tam konfidentów.Większość brygadzistów to lizo....y kierowników.Jak się postawisz któremuś to Cie mają na cenzurowanym.Atmosfera jeżeli chodzi o ludzi to mega pozytyw,ludzie wyczesani są bardzo i to jest plus!!Kierownik K..spoko,kierownik A.. ma lekko nie równo pod czachą jak po tobie jedzie i mu się postawisz to od razu leci z płaczem do góry żeby Cie zwolnić bo masz coś do powiedzenia i nie dasz mu się zgnoić.Ogólnie to robi się mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Masz tam dwa prawa:ROBIĆ I MILCZEĆ.
Uczeń 2016-06-01 16:57:45
Witam.
Mam pytanie. Dostałem możliwośc pracy w azymucie na umowę zlecenie przez cały lipiec. Podobno idzie wyrobić na dzień 100 złotych. Warto iść na komplementację ?
Kropla 2016-06-15 12:32:47
Zapraszamy jeśli jesteście chętni pracować od lipca dwa tygodnie pod rząd na popoludnie i biegać za norma hehehe
Kropla 2016-06-15 12:34:53
A co do przyjęć to są cały czas
fdsfsdfsdf 2016-09-05 23:14:15
nie no 12 pln brutto.. to ile będzie na rękę ? :) faktycznie kokosy... Pewnie temu szukają pracowników ciągle
Zostaw swoją opinię o Azymut Sp. z o.o. - Stryków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azymut Sp. z o.o.