logo unlimited polska

unlimited polska

Lublin

Opinie o unlimited polska

pawel k 2010-11-23 16:39:37
personel mlody i bardzo sympatyczny. po pracy wita milutka i zawsze usmiechnieta Pani sekretarka i to najfajniejsze z tego wszystkiego ;p super dziewczyna, fajnie pukajaca obcasami :)( usunięte przez administratora )ale reszta ludzi tez bardzo ok. przyjeli mnie choc nie mialem z ph nic wczesniej do czynienia. gdyby nie moje lenistwo to pewnie bym tam zostal ale wyszlo jak wyszlo. jak ktos lubi( usunięte przez administratora ). negatywy moze i jakies sa ale nikt i nic nie jest idealne. ogolnie to polecam to miejsce i pozdrawiam bylych pracodawcow jezeli to czytaja :)
Gosia 2011-03-16 10:57:26
Ja odbywałam w Unlimited praktyki w dziale marketingu na poziomie rozszezonym i bardzo polecam. nauczyłam sie dużo, stawiane przede mna zadania były ciekawe i nie zdarzyło mi sie ani razy parzyć komuś kawy jak to bywa przewaznie na praktykach. Firma cały czas się rozwija i akceptuje innowacyjne pomysły. Mi sie to bardzo podoba. Ponad to dostałam super zaświadczenie o mojej pracy w trakcie praktyk, które wyglada bardzo profesjonalnie i wzbogaci moje CV. A moja kandydatura dodatkowo została umieszczona na ich stronie internetowej po ponizszym linkiem: ( usunięte przez administratora ) Watro. Dziękuję za taka możliwość
Maciuś 2016-07-27 16:08:20
Nie polecam ! wyzysk ! szefowa niezrównoważona emocjonalnie, to wszystko.
Trzymać się z dala
woto 2016-08-05 22:13:57
Wiecie jednak czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Zostaw swoją opinię o unlimited polska - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unlimited polska