Czyżewski Transport

Poznań

Opinie o Czyżewski Transport

Kulki 2010-11-23 15:25:49
Spedytor Łukasz ma kretki w głowie!!! Haos, brak organizacji poprostu firma porażka!!! Nerwy idzię spuć sobie. Najlepsze są sms od spedytora weź (usunięte przez administratora)szefa. ha ha ha śmiechu warte!!! Albo jak musisz dojechać na czas a nie masz go już to każą kombinować i teraz najlepsze jak się nie podłożysz dostajesz najgorszą robote. Cała prawda o tej firmie.
Łukasz Spedytor 2010-12-07 15:16:51
Kozak kierowca w dobie internetu. Przyjdź do biura i powiedz co Cię boli prosto w oczy a nie wymyślaj bzdur. Widać że dopadł Cię strach utraty pracy.
anonim 2011-02-13 13:24:25
pracowalem tam nie bylo zle tak jak piszesz.w polsce jest duzo lepszych firm napewno cos znajdziesz,powodzenia. zycie zmusilo mnie zwolnic sie-przeprowadzka-bede mial okazje to tam wroce JACEK K Gryfice
Michał 2016-04-19 10:16:03
Widzę, że ostatnie wpisy są z bardzo bardzo dawna, może ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać jak wygląda sytuacja w firmie, jak atmosfera i warunki pracy :)
Zostaw swoją opinię o Czyżewski Transport - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czyżewski Transport