brak logo

Vetrim Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Vetrim Sp. z o.o.

anonim 2013-06-05 20:53:46
Witam, czy mógłbym prosić o napisanie aktualnej opinii o pracy w Vetrim? Po ile godzin się pracuje i jaka stawka za godzinę? Jak często można robić sobie przerwę, by wyjść na świeże powietrze, bo zdarza mi się zapalić?
1
alo 2016-04-19 16:44:11
@anonim ciężko powiedzieć jaka teraz jest stawka za godzinę, wiem tyle, że w firmie na umowie o pracę dostajesz podstawę, a jak masz umowę to po każdej godzinie przysługuje ci 5 min i chyba po 4 godzinie 15 min przerwy :)
tolek 2016-05-22 11:20:34
Pracowałem tam kilka lat temu przez rok, na linii produkcyjnej. Praca monotonna, w ciągłym ruchu i skupieniu uwagi na procesie (maszyna 'wypluwa" profile w tempie 100m/minutę). Płacili wtedy bez rewelacji, ale nie najniższą krajową. Szefem był taki Maciek, całkiem fajny gość, człowiek na poziomie. Na pewno nie jest to robota dla szukającego łatwej forsy za bajerę, bo na takiej linii nie da się ściemniać.
Zostaw swoją opinię o Vetrim Sp. z o.o. - Opole
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetrim Sp. z o.o.