GPBP Gliwice

Gliwice

Opinie o GPBP Gliwice

Kurzy 2011-03-29 22:15:14
Firma tkwi jeszcze w 19 wieku, brak szacunku dla pracowników fizycznych, (usunięte przez moderatora) Firma rodzinna - rządzi tata, synów zrobił kierownikami, szwagrów i pociotków za majstra - (usunięte przez moderatora) Jak najdalej od rej firmy!!!
mariusz 2011-07-09 10:19:13
Miałem okazję współpracować z GPBP w Gliwicach i uważam, że ktoś kto posiada ISO mógłby bardziej szanować swoich pracowników i podwykonawców w sumienny sposób bo tak naprawdę to dzięki nim ta firma funkcjonuje. Osobiście odradzam współpracy z nimi i jak masz fach w ręku to zakładaj firmę i bądź sam sobie szefem.
silver 2012-07-21 13:46:44
w żadnym wypadku nie polecam tej firmy traktują ludzi jak psa a poza tym majstrowie wykorzystują pracowników do swoich prywatnych celów takich wałków jak oni robią to jeszcze nie widziałem połowa budowy musi robić na prywate kierownika lub majstra a później zawalają terminy
andziej 2013-02-24 23:13:30
Z tego co widzę to obecna GPBP nie ma nic wspólnego z ówczesną budowlanką. A szkoda.
dami 2015-02-05 04:05:35
Firma moim zdaniem nie mająca nic wspólnego ze współczesnym budowaniem . Osobiście znam tych ludzi bo tam pracowałem . Wynagrodzenia mierne nieadekwatne do dzisiejszych czasów . Sprzęt z ery kamienia łupanego .Baza sprzętowa ,która niegdyś miała być chlubą tej firmy jest tak naprawdę złomowiskiem sprzętu budowlanego.
Leko 2016-05-19 17:32:54
No widać po nim to prawda, to dziwne, że tak widać
Zostaw swoją opinię o GPBP Gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPBP Gliwice