ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o. ( Galeria Krakowska )

Kraków

Opinie o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o. ( Galeria Krakowska )

anonim 2010-11-23 10:32:27
Pani dyrektor sprawuje dziwne rządy. Nie liczy się praca, tylko włażenie do tyłka i podrywanie pani dyrektor np. na przymusowych imprezach pseudo integracyjnych. Dobry pracownik to nie ten, który dobrze wykonuje swoją pracę. Dobry to ten; który kabluje, zwala wszystko na innych, włazi do tyłka bez wazeliny i dobrze wciska kity ściemniając po kątach. Taki co śpi w pracy często w stanie po spożyciu i lub spędzający mile godziny pracy w towarzystwie koleżanek z firmy współpracującej jest oki. To że ktoś inny na tym cierpi i musi za takiego pracować, nikogo to nie obchodzi. Uśmiech jest nie wskazany w pracy, czy odmienne zdanie. Własne sugestie kończą się na dywaniku u pani dyrektor, która tylko straszy a potem bezczelnie zwalnia z pracy.
ktil 2015-04-08 15:02:16
na jakiem stanowisku pracowałeś?
Zostaw swoją opinię o ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o. ( Galeria Krakowska ) - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o. ( Galeria Krakowska )