Langer

Bytom

Opinie o Langer

Biały 2010-11-23 07:10:12
Dobrze że znalazłem to forum bo miałem iźć tam do roboty na rurki ,jednak po przeczytaniu tego co tu piszecie to nie ma się co zastanawiać i marnować dla nich kilkuletniego doświadczenia z Niemiec.Właśnie mają rozbiórkę na dymitrowie obok US.
wkurzony 2010-12-12 13:30:25
firma langer to tak jak piszecie [usunięte przez moderatora] nie wypłacił ludziom kasy i uciekł do niemiec [usunięte przez moderatora]
wtajemniczony 2011-03-15 19:23:36
To co się dzieje w tej firmie to nie możliwe kłamstwa oszustwa. Ponoć ( usunięte przez administratora )odszedł z tej firmy nareszcie otworzyły mu się oczy. Oni stawiają rusztowanie w Sosnowcu na budynku Urzędu Skarbowego. Masakra.
komornik 2011-03-19 10:07:37
To dobrze,że Langer ma pieniądze, gdyż komornicy nie powinni w takim razie mieć problemu z egzekucją należności wraz z odsetkami -wygranych w Sądzie Pracy przez byłych i oszukanych pracowników.

odp 2013-08-26 22:02:43
nic się nie zmieniło a raczej nic już nie ma, Langer za granica [usunięte przez moderatora]
odp 2013-10-08 18:04:49
to czysta nie nawiść ludzka te ludzie sami się wykończą z zawiści
Niewieno 2015-02-26 02:24:30
Niestety działalność jest na tyle mała, że prawdopodobnie właścicielowi nie opłaca się w ogóle otwierać strony internetowej, która byłaby jakąś znaczną wizytówką tej całej działalności. Podejrzewam, że pracę tam można znaleźć przypadkiem z wycinków z gazet, bo wątpię, żeby ktoś próbował zawile wszystko tłumaczyć. Ja mam konkretne wskazania bez których raczej nie podejmę pracy.
pakt 2016-05-12 20:16:50
umowa o pracę to bardzo dobra motywacja.. jednak stanowisko jest specyficzne, a taka umowa zachęci więcej osób :)
szkoda gadki 2016-10-27 11:55:22
Langer ma pieniądze ale przepisane na żonę.
Rosjankę notabene. Mieszkają w Niemczech i dobrze się bawią jak widać na FB. Wczasy , wyjazdy itp.
Koleś do dzisiaj zgodnie z wyrokiem sądu wisi mi 40 000 pln o odstekach nie wspomnę.
Zwykły oszust niestety. nic na siebie nie ma , jest nie sciagalny. Ale przedzej czy pozniej dobiore swoje a to go zaboli
Zostaw swoją opinię o Langer - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langer