Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Dzień dobry.Jestem byłym pracownikiem .Leki do promocji są bardzo dobre,bardzo dobrze odbierana promocja u lekarzy ,leki znane skuteczne,bezpieczne stosowane od lat przez lekarzy.Niestety panuje wszechobecny (usunięte przez administratora) oczekiwanie aby robić dodatkowe aktywności w tak zwanym MIĘDZYCZASIE .Praca codzienna zgodna z umową jest niewystarczająca trzeba biec szybciej ,wciskać wszystkie przyciski life balance nie istnieje.Jezeli wciskasz kolejne przyciski to nadal możesz zrobić więcej ale wszystkie wciskane przyciski mają następować w międzyczasie. Nie liczą się wskażniki pokazujące rozwój danego leku czyli dla przykładu PYG ,YTD,PN,EV tylko liczy się realizacja abstrakcyjnego planu. Jeżeli ktoś zna metodę SMART czyli,że cel powinien być sprecyzowany mierzalny ambitny realny terminowy ,to na północy polski zamiast REALNY jest ambitny razy 10 ale z realnością nie ma to nic współnego. Praca codzienna czyli 10+3 ,wynik który osiągniesz jest nieistotny, ponieważ i tak masz biec szybciej. Abstrakcyjne decyzje góry.Kierownicy nie potrafią przedstawiać logicznych argumentów ,nie bronią PRAWDY,nie dbają o komfort pracy,idą z nurtem ASAP czyli według kierowników interpretacja słowa ASAP wszystko ma być na wczoraj... Plany są nałożone abstrakcyjnie ,czyli na południu Polski vacatu nie zastaniesz ,na północy w lini GP co chwile rotacja. Nowo zatrudnione osoby ,robią dobrą minę do złej gry. Podsumowując leki bardzo dobre ale (usunięte przez administratora). Pracy pomimo bardzo dobrych leków oraz dumnie brzmiącej nazwy firmy-nie polecam. Atmosferę czyli komfort pracy tworzą ludzie ,a niestety komfortu tutaj nie zastaniesz. pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora)

100 procent

Najlepsze jest to jak bardzo kadra zarządzająca przyklaskuje pseudo kierownikowi z północy za rotację w zespole. Nie do pomyślenia jest to że nikt na to nie reaguje. Żadna firma i szanujący się HR by tego nie zaakceptował. Ta osoba powinna przeszkolić się z tego jak nie (usunięte przez administratora) ludzi. Intrygi i mówienie każdemu co innego jest na porządku dziennym , nie ma jak odpowiednie zaszczucie ! Wystarczyłoby zacząć od siebie , bo chyba jeśli pseudo kierownik jest ciągle ostatni w rankingach to rownież podejściem do pracy nie grzeszy ! ( ale wynik jest tylko tak niski bo winni są KM którzy za mało biegają ….) ….. Strach cokolwiek się odezwać w tej firmie bo trafia się na czerwony dywanik. Bezsensowne łączenia które nic nie wnoszą i pomysły ciagle te same nie przynoszą skutku. Może lepiej zmienić kadrę zarządzającą i HR zamiast tracić osoby które pracują na poziomie i z kulturą . Ludzie zastanówcie się nad tym jak firma podchodzi do człowieka i przede wszystkim kogo zatrudnia do kadry kierowniczej , zanim się zatrudnicie zróbcie wywiad , jesteśmy wąskim gronem Pozdrawiam, na szczęście już z innej szanującej ludzi firmy .

CzasNaZmianę

Praca w firmie przekracza ustawowy czas pracy, nadgodziny nie są naliczane. Nie ma równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Standardem jest wykonywanie prac biurowych, raportów, analiz i innych, popołudniami lub wieczorami. wśród pracowników terenowych (PF) krąży żart o pracy " na drugą zmianę"- to smutne. przedstawiciel

"Ja"

w przeszłości ( w minionym roku) zgłosiliśmy słownie reprezentantce HR problem "prac biurowych" oraz potrzebę uzyskania dnia lub godzin biurowych dla rozliczeń budżetów marketingowych i nie marketingowych- w odpowiedzi usłyszeliśmy " Pracownik terenowy jest od pracy w terenie". Do powyższych czynności potrzebny jest laptop ( ew. Tablet) i drukarka. Poza wymienionymi dochodzą wspólne prace/szkolenia edukacyjne z PM, różnego rodzaju teams, których nie dają możliwości odliczenia wizyt. Średnio PF lub KAS pokonuje miesięcznie 5 tyś., km. Na wizytach prowadzimy działania sprzedażowe i sellout, budowanie i utrzymywanie relacji trwa a czasu mamy niewiele chyba, że poświęcimy czas na rodzinę, siebie na rzecz firmy. W badaniu PEX ( ankiecie), które realizowaliśmy w zeszłym miesiącu pracownicy ( rozmawiałem z 4 osobami) zgłaszali, że średnio w tygodniu 50-60h Relacjami można zdziałać dosłownie cuda, na relacje potrzebny jest czas. p.s. rozwiń proszę swoją myśl bo nie rozumiem. "czy ktoś mógłby udowodnić ten problem i go przedstawić? Z kim o tym rozmawiać?" Dziękuję za zainteresowanie problemem chętnie odpowiem na kolejne pytania.

Ada

Dzień dobry może ktoś z Państwa pomoże mi i podpowie jak pracuje sie w firmie na terenie zachodniopomorskim? Serdecznie Dziekuje za konstruktywne odpowiedzi.

@Oni

A znasz szczegóły? Z jakich przyczyn nie mogą odszukać odpowiedniej osoby? czy poprzeczka jest postawiona zbyt wysoko? W czym problem? I kto pełni te funkcje skoro od 3 lat poszukują?

Doris Nowy wpis

A ile tego doświadczenia teraz wymagają od Specjalisty ds. Sieci Lokalnych? Piszą, by było udokumentowane w sprzedaży bezpośredniej z jakimiś sukcesami lub po prostu z jakiegoś działu aptecznego, ale czy 3 miesiące stażu wystarczą?

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Specjalista ds. Sieci Lokalnych Jaka podstawa? Premie do wyrobienia? Jakie auto służbowe?

Gośka Nowy wpis

Papiery zostały rzucone w kontekście handlowców? Ktoś widzę, że podkreślił, że obecnie to norma w terenie. Skoro tak to ze względu na co szukają teraz specjalisty ds. wsparcia sprzedaży? jest od wczoraj dostępna oferta i jakoś nie widzę w niej przypisu, że to praca od zaraz.

Ada

@Ada

Ciężko i bez premii:( zero perspektyw rozwoju, orka za nędzną podstawę i obiecywanki …

B
@Ada

Zespół ostatni w Polsce od wielu lat zarówno cardio jak i GP itp …. Zero perspektyw na zmianę . Jeśli odpowiada Tobie praca za marną podstawę …. Bez premii i awansu …pod ciągłą presją . To wal jak w dym.

Oni
@Ada

Na Szczecinie od wakacji są wakaty, tak się dobrxe tam pracuje, że farmaceutycznego nie mogą znaleźć 3 rok. Szefowie to prawdziwi janusze farmacji na tym renenie - (usunięte przez administratora)

@Oni

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wygląda ścieżka kariery w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ona

Ścieżka kariery jest taka że musisz się zwolnić pp 5 latach żeby dostać awans i podwyżkę w innej firmie ;)

Co z planowaniem łańcucha dostaw EMEA? Pracował ktoś już jako specjalista od niego? Wstępnie interesuje się oferta, zastanawia mnie jednak kwestia związana z zarobkami. ile mogą wynieść? Nie ma podanych przedziałów placowych a bez tego nie wiem jeszcze czy jest sens aplikować?

Rysiu

Na każdym stanowisku tak bywa, że czas pracy może zostać przekroczony? Tak cos pisali teraz niedawno a chciałem się po prostu dowiedzieć jak zarabia od tego roku specjalista ds. sieci lokalnych. Oferta z kiedyś mnie zainteresowała. nie mam pojęcia tylko czy na tym stanowisku jeszcze w ogóle zatrudniają? Macie jakaś aktualną może?

h*jowy
@Rysiu

kas pracują 12h + dziennie i regularnie weekendy. A HR nie ustosunkuje się do tych postów. Nie mam pomysłu czy to brak przepływu informacyjnego czy HR tudzież BH ma (usunięte przez administratora) w informacje zwrotną o organizacji. Czy firma " Nie widzi" czy ma w(usunięte przez administratora)

O co mogło komuś chodzić z tym stwierdzeniem, że według niego firma nie traktuje poważnie swoich pracowników? Akurat czekam na ofertę na obsługę klienta, bo wiem, że z pól roku temu kogoś szukali, lecz zaczęło mnie to zastanawiać. Jak należy to rozumieć? I tak dla jasności jak się będzie zarabiało na obsłudze teraz po nowym roku?

Zibi

komuś mogło chodzić o to, że firma cynicznie lub nieświadomie łamie prawo pracy- ilość pracy do wykonania przekracza ustawowy czas pracy. Być może to też kwestia braku premii przy zrealizowanych celach. Jeżeli ktoś ( nawet wielu ludzi) sygnalizuje problem a brakuje odzewu ze strony firmy lub narracja jest taka, że problem nie istnieje to można odczuć wrażenie, że nie jest się traktowanym poważnie. Uważam, że to dobry pracodawca ale te dwa aspekty są potwornie frustrujące.

Zibi

Firma nie traktuje poważnie pracowników. Szkoda. REP

Na każdym stanowisku są jakieś problemy z uzyskaniem premii? ciekawi mnie ustosunkowanie się co do niej jak i do samych zarobków od strony specjalisty ds. sprzedaży i analizy. Właśnie od jakiegoś czasy wystawiona jest taka oferta. już w mile widzianych wskazują na znajomość programu SAP, czy może być ona weryfikowana już na samej rozmowie? i czy wpłynie docelowo na oferowana początkowa stawkę?

CzasNaZmianę

@CzasNaZmianę

Czy nie można w jakiś sposób prowadzić ewidencji tych wspomnianych godzin? zwłaszcza te raporty mnie interesują, są one na tyle zajmujące ze trudno jest się z nimi zmieścić w rzeczywistych godzinach pracy? czy ktoś mógłby udowodnić ten problem i go przedstawić? Z kim o tym rozmawiać?

"Ja"

A jak teraz jest z tymi premiami, o których kiedyś pisali? Miało ich docelowo nie być i zastanawiam się czy do teraz co się zmienia w tej kwestii? Ludzie wciąż się zatrudniają mimo samej podstawy czy mają jednak coś jeszcze? Co tu zachęca do dalszej pracy?

PFM

W tej firmie nic nie zachęca do pracy... Regulamin premii jest tak opracowany żeby ich nie brać ...

@PFM

Regulamin premii? on jest tylko do wglądu dla osób, które zostały zatrudnione? Jeśli tak to byłaby szansa przed tym określić jego podstawowe zasady, żeby było wiadomo czemu mogą z nimi występować jakieś komplikacje? I ile docelowo teraz wynosi jej średnia wysokość?

100 procent

W BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Potencjalna chętna

Hej, rozglądam się za praca, zaczynam aplikacje na różne oferty, mam 2 letnie doświadczenie i trochę ludzi znam, zdradzisz inicjały albo imię kierowniczki, której unikać?

Była pracowniczka
@Potencjalna chętna

Wszyscy wiemy że na południu nie będzie rotacji dlatego że są cały czas wypłacane premie za bardzo ważne leki. Nie masz co szukać pracy na południu bo tam rotacja jest znikoma. Nie będę ciebie informować o inicjałach dlatego że w stu procentach nie będzie ciebie to interesować. Tam wszystko dzieje się samo.

lop

hej, jak aktualnie wyglada praca jako przedstawiciel medyczny? na jaka wyplate mozna liczyc w tym momencie? jakies dodatkowe opinie? rzeszow/krakow

Na Boczku

Gdzieś przewijała się opinia, że od kiedy nie ma pseudo FFM z samoobrony z Sosnowca i jego rodziny jest normalnie.Poszli do AV a jaka jest tam rotacja i opinie na rynku sami widzicie.Teraz pracuje się normalnie bez strachu i mobbingu.Michał B. ośmieszył się proponując kilku osobom przejście ale kto by chciał pracować z taką „słoniną” gdzie w zespole ludzie się nagrywali, donosili i akceptował romans swoich RKS Od ponad roku to normalna firma.

@Na Boczku

poza zachowaniem nowego kierowictwa na plus byly jeszcze jakies zmiany odczuwalnne dla pracownika, jakis socjal np ?

Tutejszy
@Na Boczku

Dobra zmiana? Szczególnie na (usunięte przez administratora) Gościu żyje 20 lat wstecz.(usunięte przez administratora)miał chociaż bardziej ludzkie podejście i nie traktował przedstawicieli jak najgorsze zło i kolejny wpis w excelu. Odradzam. Wielu przedstawicieli już jako startowa stronę ma ustawione pracuj.pl

Grażyna
@Tutejszy

A czemu mówisz o pracowaniu z nożem na gardle? :( Na jakie zarobki na start może liczyć przedstawiciel? Dałoby radę napisać widełki? Jak ogólnie rotacja? Piszesz, że wiele przedstawicieli szuka innej pracy, a ciekawi mnie czy firma czesto sama dziekuje pracownikom i nie przedluża umowy?

Były
@Tutejszy

Dokładnie tak …. Zgadzam się ten człowiek(usunięte przez administratora) nie powinie pełnić takiej funkcji …. (usunięte przez administratora)nie tylko przedstawicieli ale rownież kierowników ….. nerwowość i reakcje bez pomysłu są wynikiem (usunięte przez administratora). Totalny brak szacunku do człowieka. Myślę że zamiast biczować doświadczonych rep powinien się zastanowić nad sobą i swoim zachowaniem …. Wystarczy słuchać ludu i słusznych argumentów …. Ale to trzeba jeszcze mieć pojęcie o raportach itp czego u tego Pana brakuje . Jeśli masz własne zdanie i pomysły NIE idź do tej firmy …. bo nigdy nikt Ciebie nie wysłucha.

Na ich stronie zaciekawiło mnie że szukają przedstawiciela medycznego. Pracowałem do tej pory jako przedstawiciel handlowy ale szukam lepszego produktu do oferowania a jednak medyczne tematy zawsze były i są pewne? Tak to przynajmniej rozumuję. W wymaganiach podali, że trzeba mieć wykształcenie wyższe, ale branżowe? Trzeba mieć już wiedzę mniej więcej o tym co by się oferowało? Wiecie z ilu etapów rekrutacja się składa i na co kładą tu nacisk?

Rep
@Marcin

A jak sobie wyobrażasz dyskusje z lekarzem, który jest po studiach medycznych ? Widząc podejście „bo medyczne tematy są pewne” to może spróbuj w branży pogrzebowej. Jeszcze pewniej ;)

Rep
@Rep

Aleś błysnął… Skoro taki wykształcony jesteś to czemu lekarzem nie zostałeś? Pracuje z lekarzami, mimo że mam wykształcenie ekonomiczne i świetnie sobie radzę. Branża medyczna już dawno straciła swój „elitarny” charakter. Kolega pyta bo nadal jest przekonanie że to kraina mlekiem i miodem płynąca a ty chyba ciągle chcesz w to wierzyć …

Paulina
@Rep

Chciał chyba podkreślić elitarność zawodu :)) Co wolno wojewodzie itd. Na marginesie - ja też myślę/myślałam, że to kraina mlekiem i miodem płynąca. Chcesz zasugerować, że rep w Bausch nie ma różowo?

Mona

Jak wyglądają zarobki przedstawiciela medycznego w obecnym roku ? Oraz czy polecacie ta prace?

Sygnalista

Właśnie 1/3 mega doświadczonych, nagradzanych REPów linii CNS rzuciła papierami!!! Co się tam dzieje?!!! Czy trzeba pisać do Caysa albo do Nowego Jorku, aby ktoś raczył się obudzić. Przy takich zarobkach, jeżeli pozostała reszta nie dostanie konkretnych podwyżek - jest kwestią dni kiedy również rzuci papiery a inne linie zrobią to samo... wedle mej wiexzy i oceny

Małgorzata
@Sygnalista

Sama jestem ciekawa. Wiesz już może co takiego się stało, że tyle osób się zwolniło? Dasz znać jak będziesz mieć jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów