Kaprys

Bielawa

Opinie o Kaprys

klientka 2013-10-21 13:10:54
W sklepie Kaprys w Bielawie.ludzie pracują za 6,5 na godzinę.Pracodawca nie daje umów o pracę (usunięte przez administratora). Za pracę w niedzielę płaci normalną stawkę,chociaż powinien płacic 100%.albo dzień wolny powinien byc płatny,a pracodawca daje dzień wolny ale bezpłatny i to z wielką łaską.Gdy jest inwentaryzacja to pracownicy pracują normalnie w ten dzień,a pózniej zostają po pracy do białego rana i też za 6,5.Nie ma mowy o zapłaceniu za nadgodziny lub za pracę w godzinach nocnych.(usunięte przez administratora) Dlaczego na takich pracodawców nie ma sposobu,robią co chcą z ludżmi,a jak się komuś nie podoba to do widzenia potrafią jeszcze powiedziec.
krzysztof 2014-04-09 14:28:01
Wszystko co napisała poprzedniczka to prawda, powinna się wziąć za to inspekcja pracy to może się to zmieni. Tak naprawdę praca w tym sklepie to praca na czarno.
klientka 2014-09-16 13:26:26
Wyzysk człowieka za marne grosze.Właściciel sklepu Kaprys w Bielawie wykorzystuje ludzi,obiecuje umowy i nie daje.Nie płaci podatków,ani ubezpieczenia za pracowników.Dorabia się na plecach innych.Kolejny sklep otworzył(4 z koleji)a ludziom nie podwyższa nawet tej najniższej wypłaty.Za 200 godzin ludzie maja płacone 1300zł.
Anitzzzz2 2016-01-13 17:37:44
No niestety nic się tam nie zmieniło cigle wykorzystują ludzi inspekcja pracy i sanepid na te stanowisko mięsne syf kiła i mogila ...
meduza 2016-04-23 15:44:00
dość ostre słowa i dość ostra/ mocna ocena firmy Kaprys @Anitzzzz2 A możesz podać wiecej szczegółów, co konkretnie Ci sie jeszcze nie podobało. Bo swego czasu widziałam ofertę na asystentka sprzedaży do Inowrocławia i myślałam nawet nad aplikowaniem
Zostaw swoją opinię o Kaprys - Bielawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaprys