BIG-BUD

Skorogoszcz

Opinie o BIG-BUD

podwykonawca2 2013-05-28 05:56:56
Podaj jakieś szczegóły, gdzie pracowałeś. Ja dla noch teraz pracuję i powiem szczerze że kedyem na skraju bankructwa, aleale japipi wycofam z budowy to na pewno pieniędzy nie odzyskam.
Podwykonawca3 2013-06-24 23:58:03
Nie odbiera telefonów, nie płaci terminowo, zwodzi,(usunięte przez administratora). Przez nich musiałem zawiesić działalność, i mam koszmarne długi - ostrzegam wszystkich : Uważajcie na tych Panów !!!!! Zastanawiam się czy nie iść z tym do jakiejś telewizji, do gazety, niech będzie głośno o nich, może już nikogo więcej nie oszukają...............
oszukany 2014-02-23 18:42:20
Wszystkie informacje dotyczące współpracy (usunięte przez administratora)udzielę na maila (usunięte przez administratora)
podwykonawca 2016-05-31 06:48:57
Pan (usunięte przez administratora) nie placi za wykonane prace. Sądzę się z nim od 2012. Kto ma niezapłacone niech zrobi to samo
Zostaw swoją opinię o BIG-BUD - Skorogoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG-BUD