Edison Kontrakt Sp. Jawna

Oświecim

Opinie o Edison Kontrakt Sp. Jawna

Melbart 2012-12-17 16:43:28
Firma nierzetelna, szef lekceważący kontrahentów tych, którym nie płaci, uganiam się z nim już kilka miesięcy,nie polecam.
Zlecenobiorca 2013-01-03 20:48:21
[usunięte przez moderatora]to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust . Wcześniej położył SpecDom .
Generalnie to jest celowe działanie aby nie płacić podwykonawcą .
Apeluje do poszkodowanych przez [usunięte przez moderatora] żeby nie odpuszczali .
Wcześniej czy później nasze ,,brukarskie drogi,, się skrzyżują .
oszukany 2013-01-14 13:22:48
Firma nierzetelna, nastawiona na oszustwo
oszukany przez gworka 2013-03-12 21:04:36
Podwykonawcy firmy Edison, nie zawracajcie sobie glowy wspolpraca z tymi oszustami, poprostu wam nie zaplaca.
BAJKA 2013-03-16 21:41:10
NIE POLECAM !!!!! OSZUST , BRAK KONTAKTU !!! WISI MI KASE ZA WYNAJEM
;] 2013-03-18 19:05:12
Nie płaci podwykonawcą ani pracownikom . Teraz ta firma zmieniła nazwe na ,,PAMA ''
dddd 2013-03-20 17:36:28
nie zapłacil ludziom i założyli ci sami ludzie nową firme Pama
oszukany 2013-04-04 21:34:34
Jak to na Pama. Czy to oznacza, że cały ten edison ostatecznie padł
bbb 2013-04-22 09:51:44
Tak padł z duuuużymi długami hehe Szkoda tylko tych wszystkich ludzi podwykonawców i pracowników na których się te oszustwa odbiły finansowo. Pan [usunięte przez moderatora] teraz hula w alpy za Nasze :(
oszukany 2013-05-14 21:59:40
Czy Ty też jesteś oszukany
inkaso 2013-07-15 21:35:51
Kupię długi firmy Edison Kontrakt. Płatność gotówką. Kontakt: inkaso2000@gmail.com
Dochodzący sprawidzliwości 2013-10-03 13:43:26
Witam, reprezentuję Klienta również oszukanego, planujemy skierowanie sprawy karnej o oszustwo, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć podaję e-mail: gosia.kancelaria@vp.pl
mistrz 2013-12-24 14:56:15
zrobili nas wszystkich w balona . z rodzina zawsze i wszędzie panie (usunięte przez administratora)
wencel 2014-04-30 19:02:59
możecie napisać coś o obecnych warunkach pracy w Edisonie? czy przewidywana jest jakaś rekrutacja w najbliższym czasie?
Rafał 2014-05-25 21:02:10
Co sie dzieje z firma Edison Kontrakt, bo ich strona internetowa nie działa, przynajmniej u mnie to jakis chwilowy problem?
andrzej 2014-12-15 20:09:28
Czy Edison Kontrakt jeszcze w ogóle funkcjonuje? wiem, że takie rzeczy sprawdza się w krajowym rejestrze sądowym, ale tam posiadają wpis "POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW". Jednakże ich storna internetowa nie działa i to od dłuższego czasu, komentarzy od pracowników tez brak, zawiesili działalność, czy jak?
czekaj 2015-02-16 01:13:58
Firma Edison została założona w 2006r, i obecnie działa ze swoimi usługami na terenie całego kraju, Charakter tej firmy w pracy na budowie to charakter podwykonawcy i właśnie od tych prawie 10 lat jako podwykonawca świadczą usługi związane z kostka brukowa, usługiami brukarskimi, wykonaniem instalacji kanalizacji deszczowej i sanitarnej, robotami ziemnymi, drogowymi.
bob 2015-03-04 03:21:41
Czy oprócz opisu firmy ktoś potwierdzi, czy ona jeszcze funkcjonuje? Jeśi tak to może ktoś sie orientuje, czy jest szansa dostać się do nich na budowę? Interesuje mnie również jak wygląda sprawa ubezpieczenia pracowników - czy firma to załatwia, czy pracownik na wlsaną rękę się ubezpiecza bo różne praktyki widziałem - czy ktoś wie coś w tym temacie i może pomóc?
tomek 2015-03-21 15:01:15
No właśnie, bo to co napisał czekaj brzmi jak jakaś notka przekopiowana z broszury informacyjnej. Może jest tutaj na forum jakiś aktualny pracownik firmy i napisałby luźno jak obecnie działa firma i czy poleca tutaj pracę. Bo może mają jakieś problemy, czy coś, trochę niepokoi mnie ta cisza na forum.
kimuk 2016-05-15 18:08:21
tomek, to że nikt tutaj się nie wypowiada nie musi wynikać z żadnych problemów. Standardowo po prostu nie zabierają głosu w dyskusjach. Słyszałem jednak że ofert do nich za dużo nie ma.
Zostaw swoją opinię o Edison Kontrakt Sp. Jawna - Oświecim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edison Kontrakt Sp. Jawna