Adviser Financial

Poznań

Opinie o Adviser Financial

anonim 2008-11-17 13:04:36
Firma bardzo dobrze podchodzi do pracowników, pracownicy pomagają sobie wzajemnie.Atmosfera w pracy bardzo dobra.
anonim 2008-12-15 10:39:01
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np: stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...Zero.Null.null .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..Ludzie zmęczeni zestresowani,nikt z nikim nie mógł rozmawiać bo[usunięte przez moderatora]zaraz robiła drake na cała hale albo i lepiej-[usunięte przez moderatora]. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?Zero negocjacj 600 euro na umowie i bądz grzeczny to tyle dostaniesz
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .NIC.. .
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...Wszystko,nienieccy kierownicy lepiej nas traktowali niż [usunięte przez moderatora],ona [usunięte przez moderatora] na wszystkich liniach uwaga nie jedzcie tam, .
anonim 2009-01-29 22:17:34
Witam bardzo proszę o odpowiedz czy ta ,,pani ma na nazwisko [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych] i pracuje w Adviser Financial??????Proszę o e-mail roberto.carlos@onet.eu Bardzo mi na tym zależy
tomek 2016-05-03 10:13:55
Witam wszystkich czy ktoś kiedyś z pracujących albo obecnych może mi powiedzieć czy firma dalej funkcjonuję na naszym Polskim rynku i w ogóle w branży? Szukam informacji ale wszystko wyświetla się po angielsku żadnych ofert informacji nic, pomóżcie dzięki
Zostaw swoją opinię o Adviser Financial - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adviser Financial