SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW

Toruń

Opinie o SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW

Mariusz 2015-03-19 11:48:11
Witam,
Nie pracowałem ale oni u mnie wykonywali ogrodzenie, wiec nie polecam, nie wierzcie w nic co Wam powie szef, generalnie olewka, terminy nigdy nie dotrzymane, najważniejsze aby zacząć robotę, później już klient się nie liczy. Poproście o info gdzie wykonywali ogrodzenie aby zobaczyć "jakość" najlepiej kilka bo może jedno im wyszło.
Waldek, 2015-09-01 12:42:32
Mogę tylko napisać iż żałuję że nie zobaczyłem tej opinii wcześniej, Nie dajcie się nabrać na doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności wykonawcy, po skończonej robocie zobaczycie że to wszystko to stek bzdur.
Pozdrawiam
Tomek 2015-11-04 14:17:19
Witam. Jestem w trakcie realizacji ogrodzenia jak na razie wszystko przebiega sprawnie ale trzeba ich pilnować i dzwonić do szefa bo zapomina.
Murki postawili solidnie czekam teraz na stal czyli na przęsła i bramę.
Boczne ogrodzenia z paneli też dobrze zrobili.
Podzielę się opinią ja skończą
Tomek 2015-11-04 14:17:42
Murki postawili solidnie czekam teraz na stal czyli na przęsła i bramę.
Boczne ogrodzenia z paneli też dobrze zrobili.
Podzielę się opinią ja skończą
Pio 2015-11-17 13:50:55
Witam,
Jeśli ktoś chce zobaczyć jakość wykonania tej "firmy" proszę o info.
@Tomek a z czego Ci to murowali??
Pozdrawiam
Mis 2016-04-21 22:38:39
Świetna firma te SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW i powiem Wam, że jeśli lubicie prace na dworze, to świetnie byłoby spróbować kiedy pracy tutaj, jest warto
Zostaw swoją opinię o SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLIDNE OGRODZENIA JĘDRAL JAROSŁAW