Opinie o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WALLRAV Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WALLRAV Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

Spawacz

Jakie są zarobki dla spawaczy w wallrav w Niemczech ?

AdaDas

17 euro brutto!!))

Agatka Nowy wpis

hejka. Jest teraz świeża oferta dla spawacza i piszą w niej o zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniu w dobrych warunkach socjalnych. Jest ktoś teraz w tym momencie i może to potwierdzić? chłopak może się skusi a nie chcemy by trafił na to samo co ostatnio z innej firmy

Spawacz

Jakie są zarobki dla spawaczy w wallrav w Niemczech ?

@Spawacz

napisali ci pod spodem uwaga 2500 jak jest dobry miesiac tylko zapomniala napisac ze ta kwota dzieli sie na 2

@oyabun

Że jak dzieli się na 2? 1200 z hakiem tylko wpada? Co ty mówisz?

@Mirosław

mozesz isc robic za te 2.5 tysia na reke nikt ci nie zabroni droga wolna a z reszta po co ja to pisze mozesz jechac jutro nawet mnie tam wsio ratno

geniusz
@Spawacz

zarobki srednio od 2.500 do 3200 jak jest dobry miesiac ale to musi byc spawacz a nie paprok nawet jak ci dadza patyk to patykiem musisz umiec spawac tylko sie pospiesz bo kandydaci wchodza oknami i drzwiami ja nie bylem glupi i przez dach sie dostalem i zostałem takze tylko robic i nie narzekac takiej firmy nie ma w calych Niemczech

Władek

Na start 9 euro po 3 miesiącach 9.5 to już na reke

Wladek
@oyabun

2500 ale robisz 2 miesiące w miesiacu prawie więc jakoes 260 270 godzin powodzenia

Aleksandra
@Wladek

Jak to? To na jakiej umowie jesteście że są takie zarobki przy takim dużym wymiarze godzin?

@Spawacz

Na dzień 6.10 22 to 9 euro po miesiącu 9.25.

Kuluar.

10 euro netto

hajko
@Kuluar.

gratuluje inteligencji ten oszołom co prowadzi ten (usunięte przez administratora) udaje ze płaci a guptoki porwali sie na 10 euro jakby mieli placone conajmniej 20 orajcie dalej a zdrowie kupicie pózniej w Kauflandzie

AdaDas Nowy wpis

17 euro brutto!!))

Kacha Nowy wpis

A w tej ofercie dla frezera, o której chłopaki teraz tutaj pisali to co można rozumieć poprzez stwierdzenie „bardzo dobre warunki pracy”? partner ma doświadczenie i myślę, że może ugadałby się na coś więcej tak jak było sugerowane. Tylko martwi mnie to stwierdzenie, że chyba ludzie przychodzą i odchodzą. Jest tu może ktoś kto dłużej robi? fajnie jakby miał coś stabilnego

Jakaś aktualna opinia się znajdzie? Wystawili parę dni temu ofertę dla frezera z zarobkami od 5,500 do 11,500, rozbieżność spora dlatego ciekawi mnie z czego wynika? powiecie mi za jaka prace w tym roku mógłbym zarobić te 8,000 na rękę?

chl Nowy wpis

To ogłoszenie wisi cyklicznie co kilka tygodni, ludzie przychodzą i odchodzą. Pracowałem tam jakiś czas temu, może coś się zmieniło ale ogólnie gruszki na wierzbie. W skrócie: za etat jest 5,5, jak zrobisz 1,5 etatu plus soboty i będziesz miał określony wskaźnik wydajności to będzie 11 (za ok. 250h). Mam nadzieję że pomogłem. Zawsze możesz zadzwonić czy umówić się na spotkanie i domagać się 11 na umowie za etat, jak masz doświadczenie i umiejętności oraz zarządzający odzyskali kontakt z rzeczywistością, to może na to pójdą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WALLRAV Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Jechtor

No ta firma ogólnie nie poważna bo najpierw dzwoni do mnie Pani mówiącą łamanym polskim i pyta czy jestem chętny a po twierdzącej odpowiedzi to na następny dzień po telefonie mówi ze oddzwoni za 5 minut po czym po 4 godzinach pisze smsa ze oferta już nieaktualna.

Na jakie benefity można liczyć w WALLRAV Sp. z o.o.?

Czy zdarzają się nadgodziny w WALLRAV Sp. z o.o.?

Władek

Chlopie abyś miał sile robic to możesz spac na hali kierownik osobiście wstawi ci lozko

antyhajko
@Władek

sobie (usunięte przez administratora) wstaw troche mózdzku chociaz

Honorata
@Władek

Z twojej wypowiedzi @Władek wynika, że te nadgodziny są możliwe, jednak czy można liczyć z ich tytułu na odpowiednie wynagrodzenie, czy jednak praca pro bono?

Aleksander

Jestem spawaczem po technikum. Mam szansę na zatrudnienie? Czy przyjmują jedynie osoby z doświadczeniem.

oyabun

jakby którys z fachowców poinformował by hajko ze były co tam robił otwiera sklep malarski[tapety folie farby kleje] słyszalem ze hajko miał kiedys z tym stycznosc szukam takiego fachowca własnie płace 20 zeta na dg

Tokarz manualny

tokarz ja

Zbych

Wysyłają do pracy na własną rękę , twierdzą że bez języka a na miejscu niestety trzeba sobie radzić bo Polaków nie ma , wytrzymałem tam pół roku , tylko dlatego że trafiłem na Ukraińca co znał trochę Polski , w tym czasie nikt nie przyszedł nowy chociaż ciągle twierdzili że przyjdą mówi Polacy , stawka 9 euro , obiecują jakieś bonusy ale jakoś ich nie doczekałem.duzo opowiadać , nic pozytywnego

Ryszard
@Zbych

Na takie wyjazdy zawsze trzeba znać język nawet jak niby nie wymagają. Chociaż komunikatywnie żeby móc sobie samemu poradzić. Wiem to z doświadczenia. Jak było z zakwaterowaniem? Warunki ok? Dojazd do pracy ci zapewniali?

Kamil

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale ma również swoich hejterów , którzy nie mogą pogodzić się ze stratą pracy!!

@Kamil

ja sie nie moglem pogodzic z utrata roboty i przez to wyladawalem na leczeniu odwykowym

@oyabun

A czemu cię zwolnili? Dawno to było?

@Mirosław

zwolnili mnie bo nie wrócilem do brunsa (usunięte przez administratora)] chajko powiedzialem ze bede robil za 10 złotych a oni mi dali 6.75 euro na godzine i powiedzialem sobie ze nie bede wykorzystywal tak wspanialej firmy bo takie super pieniadze idzie zarobic a mało tego dostałem naganne pisemna a ze mi odbilo to wytarlem sobie (usunięte przez administratora) tym swistkiem i teraz niewiem co zrobic

Bobek

Pracowałem tam z 8 lat temu miałem 8 euro na rękę. Teraz oferuja 9 euro chyba coś nie tak?

@Bobek

miales 8 chyba jak ci dolozyl hajko ale w co watpie

@oyabun

To ile realnie było skoro nie wierzysz w jego słowa?

Sekretarka

Nie polecam pracy na stanowisku pracownika biurowego w biurze w Przylepie. Praca sprowadza się przede wszystkim do bycia asystentką na posyłki dla szefostwa (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś szuka mało rozwojowej pracy to ok. Dla kogokolwiek z ambicjami to porażka. Praca w bardzo rodzinnej firmie, gdzie każda "prośba" od szefa czy jego rodziny to polecenie służbowe do natychmiastowego spełnienia. Na kontraktach jest ogromna rotacja, ludzie uciekają z firmy - czasem nawet po kilku dniach. Na plus - wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Na minus - premie (o ile są) wypłacane nieregularnie, co kilka miesięcy.(usunięte przez administratora) Wszystkim innym polecam lepszych pracodawców.

Ya

Witam, chciałem dowiedzieć ile teraz zarabiają operatory cnc w Niemczechi, robię tam Ukraincy i jak to wygląda?

Natalia

Witam, jaki język obcy jest wymagany od kandydata do pracy w firmie? Wystarczy komunikatywny angielski czy to za mało? Dajcie proszę znać.

Niech2

Kto Ci (usunięte przez administratora) takich rzeczy nagadał? Jakie 7 EUR? Pracuje w Waslrav w Niemczech i mam wypłatę na konto, 2.5 T EUR na rękę i co roku urlop w lato i zimę maja wszyscy. Do tego mieszkanie, internet, pralnie i auto. Ukraińcy w tamtym roku rozwalili najlepszego Mercedesa wiano ale i tak mamy bardzo dobre auta. W Polsce w Przylepie Ukrainiec programista CNC wyciąga na luzie 8 do 10 Tysięcy i robia tam na nowszych maszynach niż w Niemczech. Z tego hejtu widzę tylko jednego lub dwóch, którzy maja problem, ponieważ wylecieli z firmy na pysk. I ciagle leci ten sam film, heiko srajko. Jak Wam za spawanie mało płaca, to po co sie tam pchacie? Ludzie zadawajcie konkretnie pytania, ponieważ jak ktoś jest z obróbki skrawaniem i ma fach w łapie, to w Niemczech w Wallraw moze zarobić ponad 3 tys EUR na rękę nawet.

echt fachman
@Niech2

kolejny nawiedzona [tepa strzala] 2.5 to masz chyba iloraz inteligencji na 100 mozliwych

Sebastian
@echt fachman

Forum GoWork nie jest miejscem przeznaczone do obrażania ludzi. Może spróbujesz powiedzieć coś na temat samych warunków pracy i tego, co oferuje Wallrav?

echt fachman
@Sebastian

forum gowork jest do pisania prawdy a nie bajek jakbym nie robil w tym (usunięte przez administratora)to bym sie nie udzielal ja robilem to mialem 6,75 na godzine a jakis tepak pisze ze 2,5 tysia na reke a maja 2,5 tysia na dwóch w rzeczywistosci

Rob
@Niech2

Oczywiście ,ale zapomniałeś napisać ile godzin musisz zrobic.

Kajman
@Niech2

No 7 EUR spawacz w Niemczech taka proponują stawkę, zobaczymy jak kierownik powie że podwyżka to do 9e można dojechać to jakie ty masz 2.5tys euro ????

@Kajman

Informuję, że dla spawaczy WallraV nie oferuje takich stawek jak 7 EUR, spawacz zarabia w tej firmie ok. 1.600-2.200 EUR netto w zależności od miesiąca, w sporadycznych przypadkach przy dobrym miesiącu istnieje mozliwość zarobienie 2.500 EUR na rękę. Anonim to operator CNC więc miał na myśli pewnie pracę w innym zawodzie a więc w innym obszarze płacowym, gdzie zarobienie 2.500 EUR netto jest do osiągnięcia. pozdrawiam

@WALLRAV Sp. z o.o.

Пидорбушенко, хуля ты пиздшиь? Пидар ебаный, дохуя возомнил о себе, питух.

Pidorbuszenko
@WALLRAV Sp. z o.o.

Хуля, ты пиздишь, пидорбушенко?

Pidorbuszenko
@WALLRAV Sp. z o.o.

Пидорбушенко совсем охеул, хуесос поганый. Пидорбушенко, ты нахуя своего ебаного выблядка повесил на плечи польских налогоплательщиков?

Johnson

Pracowałem tam kilka lat. Fajna firma. Dobre ludzi oraz gówniane ludzi 50 na 50. Dobry park maszynowy, jeżeli chodzi o obróbkę skrawaniem. Niestety robią jednostkową produkcję z tolerancjami jak w branży lotniczej, tylko w kosmos to nie leci. Jeszcze robią to na wydajność i często piszą programy z ręki w shop mill. Prezes razem z kierownikiem, który to zwalnia się z firmy, to przychodzi znowu, kombinują coś żeby gdzieś oszukać, taką ciekawa gra. W sumie opłata pracy jest taka że nie zrozumiesz w ogóle tego systemu, i na to liczą :) Żyją za rachunek ludzi którzy jeszcze nie zrozumieli gdzie trafili, a potem będą nowe idioci. W sumie to jest fajne i wesołe miejsce żeby się nauczyć i pojechać gdzieś dalej od tego kure*twa z wypłatą w kopertach.

@Johnson

kolejny osobnik z Ukrainy typu TEPA STRZALA który pisze przez translator fajna firma to ciekawe dlaczego nie został bo pewnie zarabiał 3 tysiace euro i sa lepsi co zostali co maja 1400

Mick

Uwaga (usunięte przez administratora) !zerujacy na ludziach (usunięte przez administratora) po 10 latach pracy w niemczech zarabiam 7 euro tygodniowo !żenada !dajcie sobie spokuj szkoda slow !

PELSON

Nie wiem kto za kurs płacił czy wallrav czy flaig Ale tam zdobyłem podstawy A później sam prywatnie znalazłem sobie nauczyciela zresztą obok w mieście da szkoły VHS wystarczy popytać

Zostaw merytoryczną opinię o WALLRAV Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w WALLRAV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WALLRAV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALLRAV Sp. z o.o.?

WALLRAV Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 88 ocen.

WALLRAV Sp. z o.o.