HUZAR

Katowice

Opinie o HUZAR

demon 2010-11-27 00:10:16
Ściema jak byk. Jeśli aplikowaliście na stanowisko asystentki/asystenta działu handlowego...to pomyłka.
Firma nie nazywa rzeczy po imieniu i ogólnie nie zajmuje się niczym, co widnieje na ich stronie internetowej. Jest to niestety akwizycja (dosłowne bieganie po blokach) i namawianie na usługi netii na śmiesznych warunkach.Nie polecam rozmów kwalifikacyjnych, jeśli nie interesuje was akwizycja.
to ja 2010-11-29 14:01:08
hej ja chcialabym sie dowiedziec czy to prawda co piszesz bo wlasnie nie wiem czy warto tam wogole jechac?ja wlasnie na takie stanowisko skladalam aplikacje. z gory dziekuje za odpowiedz
prawda 2010-11-30 08:27:58
Hej! Ja też tam była na rozmowie. Naprawdę to wszystko prawda i z poniższymi opiniami skopiowanymi z innego fora też się zgadzam

aniołek - 2010-11-26 15:54
Firma
kompletna porażka zajmuje się wszystkim i niczym jednocześnie.....! Właściciel tak formułuje ogłoszenia że potrzebuje asystentek, doradców
klienta a to wszystko to tak naprawdę to zwykłe chodzenie po domach
(usunięte przez administratora)! Odradzam i przestrzegam przed tą firmą!

khgf - przedwczoraj o 12:41
w zupełności się zgadzam firma nie nazywa rzeczy po imieniu zwykłe akwizytorstwo. Totalna pomyłka a co do dyrektorka to zgadzam się w zupełności - Porażka!!!
keeey3 2010-12-01 13:10:47
Rzeczywiście to co napisaliście to wszytko prawda. Na rozmowie o mało nie pokłóciłam się z tym niby szefem. Robi ludzi w balona i nie widzi nic w tym złego. Ehhh asystentem czyli i tak akwizytorem zostajesz po 3 miesiącach chodzenia po domach , potem możesz byc koordynatorem czyli takim samym oszustem jak on. Oczywiście największy żal to hasło zarobki 5000-8000zł hahahaha. Chyba tyle to on własnie zarabia na takich osobach które w desperacji chwytają się każdej roboty.
pierrot 2016-05-20 22:53:49
Witam Was. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej półki ale daje możliwość przyuczenia się. Obecnie poszukują osób na stanowisko sprzedawcy w pruszkowie
Zostaw swoją opinię o HUZAR - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUZAR