Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Seba

Do Michael chłopie co ty się dziwisz oni do emerytury jeszcze z 18razy zjadą i wrócą. Bo ktoś da cynk ej chłopaki jest super robota za 2tysiace euro i chłopaki pojadą i wrócą. Oj te nasze chłopaki z klepy są ok ale co zrobisz jak mają słomę zamiast mózgu. Niech sobie wyrywaja łapki na starość im to wyjdzie he he.

Michael

A i brakuje jeszcze tego Robsona szmaciarza co rwal i było by dwóch imbecyli Robson i Łukasz ha ha

Michael

Jest film o pini z 2017r ale jaja widzę tam tego dauna Łukasza to on też wrócił na klepe idiota ale te glupki się ponizaja szok jak można tam wracać czyli nic nie potrafią oprócz rwania ha ha ha ale jaja ????????????????????

Jak tam na łopatce słyszałem że wracają te nieudasy co kiedyś przysiegali że nigdy pini!!! I rwą te klepy co za głąby widocznie do niczego się nie nadają.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Pini w poniedziałek pracuje wiec za nic ma polskie prawo

gdark

Zdecydowana wiekszosc rzezni pracuje w poniedzialek, i nic w tym dziwnego skoro doweiedzieli sie o swiecie kilka dni temu, a transporty zywca od miesiecy uzgodnione.

Zybi

Moze ktos szuka nadal szuka przygłupa pawła łyżkowskiego to mieszka w krotoszynie kiedys przyjechali za nim do grąbkowa do dudy teraz gobarto to uciekał i z zakładu nie wyszedł

@Zybi

Zybi, swoją wypowiedzią łamiesz regulamin https://www.gowork.pl/regulamin. Na tym forum nie wolno nikogo obrażać, a także podawać danych osobowych innych osób. Przeczytaj regulamin i staraj się go przestrzegać. Jeśli masz do dodania merytoryczną i obiektywną opinię o firmie zrób to.

Jupiter

każdego można kupić trzeba tylko znać cenę i rodzaj waluty

Pini

Co robi normalny pracodawca szanuje ludzi normalnie płaci w normalnych godzinach a nie wyciska jak cytrynę ale obecny świat o tym już nie pamięta.przykro to pisać.pracowalem w poniedziałek a teraz za granicą polski.nic się nie zmieniło wyzysk i poniżanie .alkohol trawa i nowe towarzystwo tak toczy się życie

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej płacić trochę kultury i więcej ludzi

Pini

Witam wszystkich.jest już w sprzedaży książka tytuł,Polskie Mięso, jest opisana praca w przemyśle mięsnym.polecam jest też opis o pini polonia.byly pracownik pini

Firma Pini Polonia szuka pracowników na stanowisko rzeźnik. Praca na pełny etat. Co sadzicie o tej ofercie rekrutacyjnej? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać więcej na temat pracy w firmie? Czy pracodawca prócz pensji dodaje premie lub pakiet socjalny? Nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na szkolenia przygotowujące do pracy na danym stanowisku? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Czekam na Wasze opinie.

Były pracownik.

Mam pytanko Daniel W z łopatki to na jakim stanowisku obecnie pracuję.

heniek
@Były pracownik.

otworo-przeloto-targacz

Były pracownik.

Napisze mi ktoś w końcu na jakim stanowisku pracuje ten pajac Daniel W

leon
@Były pracownik.

pomocnik kucharza

Ala

Do, lolekmalolek,chłopie ogarnij się CBA nie przyjeżdża tak sobie żeby takiego śmiesznego kierownika zobaczycz jak ty .ilu ludzi pracowało bez umów ile było Ukraińców jakie prane były pieniądze na lewe faktury.ja pamiętam jak mięso z posadzki było zbierane do pojemników ale później było puszczane na taśmie żeby je przebierać sam to robiłem.sniadania na kantynie to porażka stare wedliny.ubrania w których chodziłem to tylko do kosza brudne i śmierdzące.taka prawda pini,polania pracowałem prawie 3 lata chłopie taki z ciebie kierownik dalej nie będę kończył.to czemu niektóre osoby siedzą za kratami to w nagrodę za dobrą pracę.narka kierownik nie psuje ludziom w głowie.w dobrej pracy to nikt z zewnątrz nie przyjdzie.tak dla przykładu PKN Orlen.tam nikt się nie zwolni.przyjec też nie ma.jak w pini.pozdrawiam piniakow robiłem na szynce

Lolekmalolek

Dużo to wylewają brudu na firmę i żadnych konkretów, bo to prawdopodobnie konkurencja pisze te negatywne opinię. Ja awansowałem nie tak dawno temu, a zaczynałem na taśmie! Pini dba o pracowników i bez uwagi nikogo nie pozostawia. Kiedy potrzebują jakiejś osoby na wyższym stanowisku to poszukują wśród ludzi którzy już są zatrudnieni ,co mi się bardzo podoba. Nawet na taśmie dobrze mi się pracowało i nie miałem na co narzekać! Polecam

Taka Prawda
@Lolekmalolek

Kawał guwna jest ta firma! A ty piszesz pozytywne opinie za 5 złotych jakie dał ci kierownik, i nie pierdół że tam jest dobrze!

ADAM
@Lolekmalolek

HAHAHAHA

Taka Prawda

Witam! Pini Polonia to jest nowy (usunięte przez administratora) koncentracyjny w Polsce, dla Polaka a tym bardziej dla ukraińców, bo pamiętam swojego czasu pracowałem tam,na linii gdzie można było normalnie dostać zawał przy tej pracy! Totalny zapierdol jest na tym zakładzie! Ten kto pisze pozytywne opinie o pini, po prostu kłamie! Bo nie ma tam nic dobrego! Ubrania dla pracowników to jest kawał śmaty dla psa! Brudne, rozerwane,zniszczone całkiem! Nie polecam tego zakłady pracy bo zepsute nerwy to jest dla chętnego pracownika gwarancja! Wkurzają to że nigdy nie sprawdzajom tego zakładu,ani Pip,czy straż granicna,żadna inspekcja. Masakra po prostu!

Ala

Norbi.przeciesz ludzie piszą ci że nie warto.czy ty jesteś trochę chory na głowę.jak chcesz tam pracować to jaki problem zadzwoń i do pracy.osiolkow tam potrzeba.ty może jesteś z biura i tak tylko piszesz

Norbi

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Warto starać się o pracę?

adam
@Norbi

nie warto

Pini

Do ,Norbiego,staraj się o robotę bo warto za będziesz zapieprzal po 12 godzin to szybko zmienisz zdanie .synku jak idzie po 1 tyś sztuk na godzinę.to życzę ci żeby w (usunięte przez administratora) woda zagotowała się na herbatę.robilem tam to wiem.tyrakem id 1 dnia jak otworzyli ten obóz.w dobrej firmę nie przyjmują ludzi setkami.bo nikt się nie zwolni.zycze powiedzenia .jak masz dużo siły a mało rozumu ta firma jest dla ciebie

Pini

Witam.juz nic ciekawego nie dzieje się w pini.jwst wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.