Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

idol marcina

No ja nie wierze truskawa żyje jeszcze nie no to chyba ma szczęście że go nikt nie zabił cud cud nad cudami ale wiadomo że on bez pini ginie śmierć murowana bo chłopaki cię pamiętają za to marcinku

kasia

Pierro pierro oni nie mają co robić ta wstrętna chołota po szkołach specjalnych trzeba im dać świń i szpile w dupe prostaki

Truskawa wrucil i juz zaczyna sie wozic tylko tym razem ta (usunięte przez administratora) nic nie moze bo jest tylko od jakosci...kolejna morda do obicia hehe.Truskawa ty pedale nie skakaj bo gdzies pojedziesz i juz nie wrucisz

rolnik

Ja wam tam świń dopiero dowale bo widze że nie macie co robić

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
JJ

to ile tonek dziennie pykacie w Pini Polska? ze stówka jest na liczniku?

jak sie wykorzystuje

A moze ktos napisze o pracy codziennie po 10 godzin w Pini Polska ?? To jeden tydzien gratis dla Wlocha fundowany przez polskich roboli. I bardzo dobrze niech cholota robi i jak ma byc szacunek do Polakow !!!!! We wloszech musialby zaplacic kilka razy wiecej tutaj może rządzić i nikt mu nie patrzy na rece !!!

jacek

Te reklamy rolników pini polska są gorzej przyjebane jak ten program rolnik szuka żony obłuda i zakłamanie nie jeden w to mięso rzygał smarkał i pluł wiem bo robiłem tam

polo

pracowalem w pini.2.5 roku wiem z jakiego miesa sa te pyszne kielbasy.to co jest na podlodze jest zbierane przebierane i tak powstaja te pyszne wedliny.

ala

za samą reklame nigdy nie kupię nic z firmy pini !!!!!! wiem co jem , ale nie trzeba tego pokazywać !!!!!!!

@ala

no faktycznie, od patrzenia na świnie raczej apetyt nie wzrasta. Makaron nie trafił z reklamą. W zasadzie z całą strategią marketingową przestrzelił.

ona

nie pracuję w tym gnoju, ale temat znany mi jest dobrze wiem doskonale jak sie zachowujecie w taśmie i do swoich przełożonych w (usunięte przez administratora) wejść to mało. tak piszecie że to (usunięte przez administratora) a ilu z was wróciło po tym jak was zwolnili??? ilu z was prosiło o to by was przyjęli nie wie ten co tam nie pracuje bądź nie zna tematu. dla ludzi z kutna to złapanie pana boga za nogi kiedyś bezrobotni bądź przedający na bazarach z pomidorami a teraz wielcy dorobkowicze. a ile do powiedzenia mają sami przełożeni i prawe ręce a ksiązki w ręce nie mieli co widać na załączonym obrazku po pisowni ludzi którzy tu się wypowiadają

JJ

wasz zakład powinien się nazywać Pini - Sodoma i Gomora - Polska :)

aaaaa

haha a ładna ta ukraina czy tylko ....na wszystko pozwalaja czy sa zeczy których nie zrobią za kase?

Prawdziwy

Ta osoba co podaje się za maciek się podstawia poprostu ktoś sobie jaja robi jutro jadę na policję to zgłosić i znajdę gościa co piszę moje imię i mnie wstawia na forum

Adam strożek

Pini polonia i ja jesteśmy kimś taka jest prawda reszta to zera totalne ha

Do ona

Też tam robisz w tym gnoju co a kim ty jesteś napisz mi kim co

ona

wy nic nie wiecie hu-ja możecie i hu-ja wiecie. podajecie się za kogoś kim nie jesteście. A najlepsi są ci co piszą że teraz mercedesami jeżdżą a tak na prawdę takie auta znają tylko z telewizyjnej reklamy. oj jacy są mocni w gębie a poprawnie wysłowić się nie umieją a już nie wspomnę o poprawnej pisowni tylko do świń się nadają, a merce to mogą myć piniemu hehehheh śmieszne zero jakiegokolwiek poziomu inteligencji gnój i nic więcej......

007borewicz

kończcie już o tych bukowianach truskawkach(bo już po sezonie)lepiej niech ktoś da namiary na ukrainki-nagroda pisać na angel1985111@wp.pl a i czy dobre są? tylko prosze o opinie facetów nie kobitki:)

azazaaz

a gdzie mieszkają te panie ze wschodu bo też bym chciał:)?

devil

czy nikt tu nie zna ładnych chętnych ukrainek:)?nagroda za prawdziwy kontakt do takowej. jesli jakąś znasz to napisz do mnie:)i ile kasują za spotkanie?

xy

Jak wam smakują obiady?To jest ochydne żarcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042