Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

gdzie indziej

wszedzie trzeba pracowac,nigdzie nic za darmo,ale gdyby szefostwo zwrocilo uwage na tych kierowniczkow,brygadzistow[pozalowania godnych] i ten zaklad nie bylby najgorszy,pracowalem tam kilka lat,najgorszy jest brak poszanowania dla pracownikow,ktorzy ciezko pracuja,zreszta widac tu po wpisach adama czy rysia co soba reprezntuja-dno

wolny

A ja robię u siebie i żona mi gotuje i to prawdziwe jedzenie bez chemi mam co zapragnę i jem kiedy chcę ile chcę co chcę i jak długo chcę stać mnie na to

peperoni

ale posilki sa swietne, np mieso mielone w rooznych ksztaltach, paroweczki piero bardzo smaczne, kielbaski nawet w domu mnie na to nie stac, a tak smakowicie codziennie zajadam sie smakolykami z pini polska i cebulka znakomita, chlebek czerstwy ale na zdrowie idzie, kielbaska z ziemniami to sam smak. Gesler by pozazdroscila.

podaj

ogolnie brak jakiejkolwiek organizacji pracy po 5 latach istnienia zakladu? raczej burdelu pracy. mozna o tym napisac prace dyplomowa i obronic ja. jakby POLSKI podmiot tak prowadzil dzialalnosc byloby po nim. Padrino dziala i macki.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kosc

Ten burak waldi jeszcze tam robi i co starą bmw jeździ chyba za dużo płaci tym laską frajery takie jak ten adaś czy bukowian truskawa itd a ja jeżdże nowym mercedesem tak se czasem wchodzę na to forum by powspominać debili czyli to samo co było kutas adaś gnębi ludzi wejdę za pół roku na forum może coś się zmieni nara

nono

Waldi ty z Warszawy co jezdzisz BMW.twoja zona wie ze zabawiasz się z innymi laskami.to uważają żeby się nie dowiedziała. Boczki górą.Kaśka z Kutna cie pamieta

waldi

ale was z tą telewizją nabrałem ha ha gaz świniaki piniaki szczególnie boczki

gość

Dokładnie główka nisko nogi szeroko nóż w łape i gaz ogień piniaki šwiniaki a nie głupoty piszą

olonn

To jest prawda tylko głupoty piszą.same wyzwiska. Jak wam pini nie pasuje to można się zwolnić, ja to zrobiłem 3 Lata temu.bo miałem na tyle odwagi.nie pieprze głupoty ze ten to swinia,albo pedał.jak wam Adam nie pasuje to na Kutnie dorwać dupka obić mu facjatke ale go nie wyzywac. Bo to jest smieszne a on robi z wami co chce.wstyd prostakiz pini

Piniaki wieśniaki żałośni jesteście.głupoty wypisujecie ale moc jest w gębie.bo żaden się nie odważy podskoczyć pracodawcy.i zazdrość was ściska że ktoś ma lepiej i jest na wyższym stanowisku.

ewa

Widzę że ten administrator wie co usuwać tak jakby znał cały ten zakład też tak myślicie zaraz to pewnie usunie

polak

Słowa piniego polska i jej rząd mogą mi jaja wylizać

JJ

i gdzie ta wasza telewizja

wolność

też tam kiedyś robiłem teraz robię u siebie i poczułem co to taśma a co wolność różnica jak niebo z piekłem ludzie jak ktoś ma trochę rozumu tylko troszkę nie musi robić w kutnie na taśmie a i przynajmniej wiem co to słońce ptaki drzewa a nie w tym molochu zamknięty

kolega

pawlak ten wieprz jeszcze tam robi dobrze mu tam spasł się pewnie fiut jeden następny wielki kierownik a w niemczech mokry jak świnia nigdzie nie dawał rady ale wiadomo dwa lachociągi piniego zostały pawlak i debil strożek co ma pięknego uszola z jajami

seba

a zgoliła franca wąsa chłopicha od pługa

wielki sztych

gdzie spotkam te ukrainki co dają za 50?????????????????

sławek pawlak

A mi tam żarło smakuje lubie ješć jak świniak i te oblešne kuchary walą mi pełne talerze gorzej z kiblem bo zasrany ale sprzątają wieśniary po mnie

sławek pawlak

seba

I dobrze że pini podpisał kontrakty z nowymi dostawcami świń przynajmniej chłopaki na taśmach nie będą się nudzić i tempo się zwiększy to mi się podoba bo robię w innym normalnym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.