Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Viekawa

A jak kierownicy na spedycji ???jak tam jest

Pracownik Animex
@Viekawa

Ekspedycja ok. Najlepszy dział obecnie w zakładzie po zmianach w tamtym roku. Atmosfera spoko!

Sylwia

Kto z kim romansuje .to jego sprawa jeśli im to odpowiada to ok.taki zawód mięso to prawie sami nieudany pracują.sorki że tak napisałem przepracowałem przy mięsie 35 lat z tego 19 po za polską .wiem co piszę.tylmo wódeczka trawa u oczywiście zmiana partnera.porazka pracowałem też w pini.od samego otwarcia na szynce

Kiero

Łysy kierownik który romansuje z dziewczyną z biura Panią K. o 20 lat młodszą. Niech ktoś zrobi z tym porządek. Dlaczego w tej firmie dochodzi do takich rzeczy? Zwolnić ich i tyle

Papco

Ktoś wykasował moją opinię .jest napisane w internecie że w wyrobach pini.schabowy z indyka wykryli salmonellę.porazka wstyd ten zakład przynosi

@Papco

to Animex a nie Pini

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leon

A co słychać u byłych opalonych cieplutkich ala brygadzistkach Adasiach i Pawełkach

Polo

Pracowałem w pini 3 lata.tzn tyralem to prawda przy mięsie to pracują same nieudasy.w 90 procentach co im na niczym nie zależy bez szkoły i przyszłości .sami starzy kawalerowie,(usunięte przez administratora)i oczywiście (usunięte przez administratora)

...

Olo chciałbyś mieć taki fach w ręku pewnie tam byłeś i nie dałeś rady bo żeś miękka faja...

Mario

Witam, Orientuje się ktoś ile osób może obecnie pracować w Pini/Animex K4 przez Folgę? Pozdrawiam Mario

Zuzanna
@Mario

Nie mam niestety pojęcia. I tak szczerze mówiąc to sama chciałabym to wiedzieć. Może ktoś zechce coś powiedzieć na ten temat - najlepiej byłoby, żeby była to osoba, która pracuje aktualnie w Pini Polonia. A masz już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w takiej branży?

Jaki jest przebieg rekrutacji ? Ile jest etapów ?

Jaki jest teraz system pracy ile godz na rozbiorze i ile można zarobić na trybowaniu z góry dziękuję za jakąś odpowiedź

Pini

Ten zakład pracy to samo zło

Olo

Siemka co znowu pini truje ludzi.wykryto salmonellę w schabowych z indyka.potazka dawno powinni ten zakład zamknąć

Olo

Święte słowa dużo siły mało rozumu i jeszcze oczywiście wódeczka

Fach w ręku

Proszę nie dziwcie się że ktoś robi tylko w tym zakładzie. Jak jeden z drugim bez szkoły i nic nie umie to musi tam robić. Stanie taka niedorajda naucza go jednego i stoi latami np. Wycinać rurkę z łopatki czy skórę zciac czy oskrobac coś. Czy coś przesunąć. To jest zakład dla takich gamoni co nic nie umia o np. Klepe rwać siłowa robota nie trzeba mieć mózgu.

Sylwester
@Fach w ręku

No a zacznij gadać szczególnie z tymi co trybuja to oj jacy oni są mądrzy pyskaci i filozofowie sto rozumy. A byś spytał ile to 6 razy 9 to ci powie 23 hi hi.

Olo

Do fach w ręku.dobrze napisałeś .to jest prawda .przy mięsie tylko takie osoby pracują.popieram

Ala

Witam .na Facebooku jest artykuł że pinu co ma zakład uboju w Hiszpanii .jest zarażonych koronawirusem 1000 osób.bylu zmuszani do roboty .bo pinu podpisał umowę z Chinami na eksport mięsa.tak wasz szanuję a wy jeszcze w Kutnie tyracie a oni z was się śmieją . porażka

Obecny

Dlaczego Firma Animex nie poinformowała nikogo ze jedna z ich pracownic jest zarazona koronawirusem tylko ten fakt ukrywa chodzi o jedna z księgowych dlatego animex przekazał na szpital w Kutnie 250 tys. ...Myśląc że w ten sposób uda im się wszystko ukryć

Józek

Nie wiem co za układy ma ta firma nikt tego nie kontroluje dziwne podejrzewam że tam już jest koronawirus tylko jeszcze nikt nie wie.

@Józek

Oczywiście ze jest tylko animex udaje ze nic się nie dzieje liczy się produkcja a nie ludzi zdrowie....Gruzini z pierwszej zmiany już mają kwarantanne jeden jest w szpitalu Łódź. ...a reszta pracowników pracuje gdyż animex nawet nie jest skłonny ich poinformować o danej sytuacji

Sanepid

Proszę skontrolować tą rzeźnie bo tam są straszne warunki i jest straszne ryzyko pandemi koronawirusa!!!!

@Sanepid

Właśnie sporo osób to bardzo dziwi dlaczego animex k4 jeszcze pracuje ....chipsy i hopp już nie pracuje a animex nie poddaje się nawet nie myślą chyba otym tym bardziej ze nasprowadzali tam tych różnego rodzaju pracowników ...dziś kilka osób nie przyszło do pracy na drugą zmianę bo mają obawy i się boją...Tym bardziej w weekend jedna osoba z hotelu wyjechała na szpital z dużą gorączka. ...a firma nic na to ....dlatego myślę ze wszystkie zakłady powinny zostać zamknięte chociaż na tydzień.

Xxxxxxx10

A u was zakład nie zamykają z powodu koronawirusa???

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.