Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

szczery4

Ocena pracy w centrali Rossmann w Łodzi. Problemy z określeniem zakresu uprawnień do zajmowania się powierzonymi zadaniami i podejmowania dotyczących ich decyzji, co było często powodem bardzo silnych konfliktów w pracy. Wg mnie samodzielność pracownika w działaniu jest niewskazana, w moim przypadku była często kłopotliwa. Problemy z organizacją oraz czasowym zarządzaniem tematów, co przekłada się na jakość powierzonych zadań. Jako doświadczony pracownik atmosferę w tej konkretnej firmie oceniam na bardzo słabą. Możliwe, że przez pryzmat konfliktów i ludzi, z którymi bezpośrednio miałem do czynienia (zawiść, zazdrość, plotki, donosicielstwo).

@Honorata

może sami się wypowiedzą, bo przecież to czytają :) pozdro dla chłopaków!

Artemisia

Chyba jednak te wymagania dla pracowników (przynajmniej potencjalnych sprzedawców) nie są takie wysokie. W Rossmanie na ulicy Rydzowej w Łodzi kierowniczka zmiany -niegrzeczna prostaczka, której odpowiedź na wątpliwości klientki polega na jej skrzyczeniu. Czekam kiedy Pani wywiesi tablicę "Tych klientów nie obsługujemy".

Pracownik.zewnetrzny

Jestem co prawda pracownikiem firmy zewnętrznej ale dzięki temu bywam w różnych sklepach. Faktycznie to co słyszę o tym regionalnym to same hity. Wykańcza fajne dziewczyny, zero pomocy. Widzę że problemów czasami sporo ale nie zadzwonią do niego bo i tak pomocy nie uświadczą. Ale za to jego gorący letni romans jak to dziewczyny mowią będzie z nim do końca kariery w rossmanie bo ciągle gdzieś o tym słyszę

Wolfgang Nowy wpis

Czy na magazynie w Rossmann w Łodzi są dwa wyjścia z pracy, tak jak na magazynie Rossmann w Pyskowicach? W magazynie w Pyskowicach są dwa wyjścia z pracy. Jedno dla zwykłych pracowników, drugie dla kierownictwa i dyrekcji. Zwykli pracownicy muszą wychodzić z pracy wyjściem z rewizją osobistą. Kierownicy i dyrektorzy wychodzą bez rewizji osobistej. Jest to jawna i bezczelna dyskryminacja pracowników STOP DLA DYSKRYMINACJI PRACOWNIKÓW W ROSSMANN

Charllote Nowy wpis
@Wolfgang

omijajcie rossman szerokim łukiem nie tylko w Łodzi a jeżeli chroni go firma SOLID najbardziej nieprofesjonalna arogancka firma ochroniarska to prosze tam nie wchodzic.Bo nie znacie dnia ani godziny kiedy do domu zaczna przychodzić wyroki nakazowe za kradziez.nie ważne gdzie byliście co robiliście oni uważają że i tak kradliście.A to badziewo kosmetyczne nie jest warte waszego dobrego imienia i szarpaniny z ochroniarzem sadystą i analfabetą z Solidu.Polecam już zakupy online

zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Witam, czy wiadomo coś o pracy w Rossmanie jako stażysta w dziale IT?

SłodkiJakRossmann Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Praca w Centrali jest całkiem niezła niestety tylko całkiem. Z zewnątrz wygląda to pięknie przychodzisz dbają o Ciebie bardzo na wysokim poziomie ale niestety później już się zaczyna...z biegiem czasu tylko gorzej. Ciągła pogoń za terminami, zadaniami brak zrozumienia Kierowników, którzy dokładają coraz to nowe zadania pod przykrywką rozwoju nie zabierając tego co masz do zrobienia teraz. A później niestety dostajesz po głowie czemu nie jest to zrobione? A pytanie kto ustala priorytety? Same się robią. Jednak aspekt menadzera jest bardzo ważny i zarządzanie w sposób: mam swoje 2-3 osoby które przynoszą mi co dzieje się w zespole i ufam im bezgranicznie olewając innych zdanie - mam swoje pupilki ahh.

Ona

Jedna z najgorszych rozmów kwalifikacyjnych na jakich byłam. Pani miła, Pan po kilku zdaniach już wiedziałam, że bardzo nieprzyjemny... Zniechęcenie do pracy w centrali na level high... Jeśli taka jest atmosfera w firmie, to nic dziwnego, że jest tyle ogłoszeń

PK
@Ona

Na jakie stanowisko aplikowalas?

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

Kuba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy rossman zatrudnia magazynierów? Ile da się zarobić?

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku kontrolera jakości w magazynie?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy mogłabym prosić o udzielnie informacji, jak wygląda praca w dziale marketingu (a dokladnie digital marketing, owned media). Jak ludzie, jak atmosfera itd.?

zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w ofercie benefitów w Rossmannie jest ubezpieczenie na życie dla pracownika (i ew. rodziny)?

Czy w Rossmann poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Wolfi

Czy na magazynie Rossmann w Łodzi są dwa wyjścia z pracy, gdzie przez jedno wyjście bez rewizji osobistej mogą wychodzić kierownicy magazynu, a z drugiego wyjścia z rewizją osobistą z zmuszeni są korzystać inni pracownicy? Pytam bo nie lubię segregacji pracowników, a w opiniach o pracy w magazynie Rossmann w Pyskowicach można przeczytać, że pracownicy są tam segregowani.

xxx

czy ktoś mógłby podrzucić jak obecnie wygląda sytuacja w IT rosmana (wersalska i centrala)? jestem ciekaw czy od czasu niektórych opinii coś się zmieniło. Jest kilka ofert na pracuj i zastanawiam się nad aplikacją.

Igaa11

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku specjalisty ds. bezpieczeństwa. Jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko w Łodzi na ul. Aleksandrowskiej i chciałabym poznać opinie o pracy tam i czy ktoś może wie jak wygląda praca na tym stanowisku.

kolo123
@Igaa11

jak lubisz najnizsza krajowa, brak perspektyw, srednia atmosfere to praca idealna :D a tak serio, to jest duzo pracy w innych miejscach - wszystko lepsze niz to

Czy Rossmann zapewnia kartę multisportu?

Ktoś

Medicover Sport

Zainteresowana pracą

Czy na stanowisku Specjalista ds. E-learningu i Rozwoju pracuje się jedynie stacjonarnie? Czy jest możliwość pracy hybrydowej ? Czy ogólnie centrala Rossmana ma stanowiska z pracą hybrydową?

Paw19

Aplikowałem jakiś czas temu na stanowisko w centrali firmy w Łodzi. Pierwsza rozmowa (przeprowadzana telefonicznie) bardzo ogólna, zostało mi przekazane zadanie do wykonania. Po wysłaniu rozwiązanego zadania, po kilku dniach otrzymałem telefon i zostałem zaproszony do kolejnego etapu, tym razem do rozmowy w centrali. Niestety pomimo zapewnień bardzo młodej rekruterki, która przyjechała na tę rozmowę z Warszawy, że zostanę poinformowany o jej wyniku, żadnej informacji nie otrzymałem. W związku z tym po około dwóch tygodniach napisałem maila do rekruterki i otrzymałem od niej zapewnienie, że proces rekrutacji się przedłuża i dostanę odpowiedź o wyniku rekrutacji. Jednakże jak można się domyśleć do dnia dzisiejszego (a minęło około dwa miesiące) nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Także tak tam wygląda rekrutacja. Ciekawe jest to, że zadanie do wykonania zostało przekazane przez rekruterkę mało precyzyjnie, o czym dowiedziałem się przez przypadek na rozmowie w centrali…

Wika

Czy ktoś mógłby napisać szczera opinie o pracy jako kasjer sprzedawca w Łodzi na Łagiewnickiej 118 c? Widzę że co trochę są oferty pracy , jakie są zarobki ,osoby z którymi się pracuje czy warto?

Łagiewnicka
@Wika

Jeśli co chwilę są oferty pracy to sama wyciągnij wnioski czy warto

Zainteresowana

Cześć. Mam doświadczenie jako kierowniczka w różnych sklepach i zastanawiam się nad zmianą pracy. Dlatego postanowiłam zapytać tutaj jak wygląda praca kierownika w Waszej firmie. Jakie są obowiązki na tym stanowisku? Jakie plusy i minusy? Dajcie tez znać jak do tego wszystkiego ma sie wyplata. Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

BylaKiero
@Zainteresowana

Kierownik w rossmanie pracuje tak samo jak kasjer, kasa, mycie podłogi (mopem lecisz cały sklep) najczęściej są dwie osoby na zmianie Ty +kasjer więc jak on siedzi na kasie to ty zasuwasz z towarem i mopem. Kasjer umie praktycznie wszystko to co ty (poza pełnym grafikiem) kasa oczywiście niewiele większa od kasjera ot realia a i dostawy dziwgasz rowno z pracownikami a nawet więcej bo jak im się nie chce to ty musisz nadgonić bo ty dostajesz burę Jak jeszcze trafisz na kr Błażeja to masz gwarantowany brak jakiejkolwiek pomocy. Nie masz ludzi, radź sobie sama. Masz problemy, radź sobie sama. Powiesz coś nie tak po jego myśli jesteś u niego na dywaniku expresowo

szczery4

@szczery4

Kolego w jakim dziale pracowałeś?

Olga
@były pracownik

marketing?

Hehe
@szczery4

Oj tak. Stare Grażki z Bożenami będą się do ciebie uśmiechać i wyciągać informacje, których potem użyją przeciwko tobie bardzo szybko, nawet nie zauważysz kiedy. Oczywiście jak zapytasz prosto w ryj czy coś ok to nie, wszystko spoko. HR probuje wcisnąć Kit, że niby z tobą rozmawia żeby pomóc i dziękuje za feedback :D niezła farsa generalnie.

szczera5
@szczery4

trudno się dziwić, że jest coś takiego, jak posadzali swoich ziomków na stołkach i trzymają 20 lat i wszystko po znajomości. Niektórym zegarek się zatrzymał w latach 90. Jeszcze sporo wody w rzece upłynie, zanim to się zmieni. Aż to pokolenie odejdzie na emeryturę.

Honorata
@szczera5

w zasadzie to które konkretnie stołki masz przy tym na myśli? 10 lat to sporo, chyba doświadczenia itp zdążyli nabrać?

Fryderyka
@szczery4

Towarzystwo bez kompetencji i kultury. Przez te 20 lat nie nauczone niczego. Kononowicz polskiego biznesu. Oj będzie płacz jak przyjdzie nowy zarządzający spoza układu..

@Fryderyka

Dokładnie tak. Gdyby przejął to ktoś z zewnątrz, to połowa jak nie 3/4 tego towarzystwa wzajemnej adoracji by wylądowała na bruku. Chyba nawet już się troche zesrali, bo na bieżąco monitorują komentarze tutaj i wykupili możliwość ich usuwania.

Fryderyka

Nie da się usunąć opinii jaka panuje w firmach zewnętrznych o najważniejszym dziale tej firmy ;) Naprawdę dla dobra akcjonariuszy powinien przyjść ktoś z zewnątrz kto powie ‚sprawdzam’.

@Fryderyka

A jaki jest najważniejszy dział? :D

Honorata

Haha, nie tego typu doświadczenie miałam na myśli. ;p Ale w końcu o kogo konkretnie chodziło?

@Honorata

może sami się wypowiedzą, bo przecież to czytają :) pozdro dla chłopaków!

Yyy

Hej czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinię odnośnie aktualnych podwyżek co o tym sądzicie:)

Niemiec

Pracowałem w Niemczech w Centrum Dystrybucji w okolicach Hamburga. Zauważyłem, że było tam zatrudnionych dużo pracowników z Afryki. Od jakiegoś czasu mieszkam w Polsce i jeszcze nie widziałem, żeby ktoś z Afryki pracował w Rossmann

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann