Opinie o Batumi Conference & Event Agency w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Batumi Conference & Event Agency. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Batumi Conference & Event Agency o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Batumi Conference & Event Agency w Warszawa

Monia Nowy wpis

Czy ta firma Batumi jeszcze wogole istnieje? Jakos ich strona nic juz o nich nie mówi.

nick Nowy wpis
@Monia

Oficjalnie już nie, właściciel założył drugą spółkę o nazwie "Stay In Touch" pod którą obsługuje poprzednich klientów.

bylypracownik Nowy wpis

tej firmy nie da się opisać bez opisania jej szefa, ponieważ jest to bardzo mała firma. szef jest wzorowym przykładem (usunięte przez administratora)w pracy - jest fałszywy, znęca się psychicznie, ma humory, ma totalną manię decydowania o wszystkim - żadna fv nie będzie opłacona bez jego zgody, a jednocześnie nie jest zbyt pracowity, odkłada wszystko co może na ostatnią chwilę i potem trzeba świecić oczami przed podwykonawcami, czemu nie mają zapłacone... dlatego bo szef miał zły humor i strach było podejść i zapytać go o płatność. jednocześnie nie zna się na eventach zupełnie, nie ma pojęcia na czym polega organizacja wydarzenia, nie zna nowych rozwiązań i nie ma pojęcia co dzieje się w branży, konferencje organizowane są cały czas tak samo. potrafi on z zimną krwią i spokojem w oczach powiedzieć najgorsze rzeczy i upokorzyć człowieka, nie raz pracownice płakały po rozmowach z nim. trzeba się z nim obchodzić jak z jajkiem, trafić na dobry humor a i tak nie wiadomo czy nie udaje, potrafi każdą osobę obgadać za plecami albo naśmiewać się z niej (to dotyczy też pracownic). praca tam była stresująca tylko przez to jaką jest osobą. ogólnie nie znam osoby która miałaby tak okropny charakter i tak źle traktowała ludzi (szczególnie kobiety).

nareszcie

Nie polecam! obecny właściciel nie ma szacunku do pracowników, wyzyskuje; praca w ogromnym stresie, ciągły brak zadowolenia właściciela przekłada się na bardzo negatywną atmosferę

Irena
@nareszcie

Serio? :( A tak naprawdę to wiadomo z czego jest tak niezadowolony? Bo może warto pogadać po prostu czy coś

Nareszcie Nowy wpis
@Irena

@ Irenka tutaj piszemy opinie o pracodawcach, a taka właśnie jak wyżej jest moja opinia na temat obecnie działającej firmy batumi (jak chcesz sie zagłębiać w tajemnice czyjejś dwulicowej psychiki to życzę powodzenia)

Krystyna

Te starsze opinie raczej nie zachęcają, coś się pozmieniało? Atmosfera dalej pozostawia wiele do życzenia? No i jeszcze jedna kwestia mnie mocno gryzie - widzę tu komentarz, że urodzenie dziecka sprawia, że pracownica zostaje skreślona z listy pracowników - dalej takie rzeczy mają miejsce? Nie wydaje mi się to w porządku.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Batumi Conference & Event Agency na stanowisko samodzielna księgowa z doswiadczeniem? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
genju2

Polecam bardzo tego pracodawce miła współpraca.

Dominika

A udało Ci się aplikować na nią @siak? Jeżeli tak to napisz czy udało się również być na rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz jak wrażenia, jakie warunki zostały Ci zaoferowane? Coś może w firmie się zmieniło bo od dawna nikt nie dodał nic nowego?

siak

teraz to tylko jedną, aktualną oferte pracy do nich widziałem - jako Marketing Assistant i tu też kasa na pewno bedzie w porzadku.

XOXO

Większość negatywnych opinii to prawda, choć rzeczywiście pracownicy zatrudnieni są na umowy o pracę. Inna sprawa, że za grosze. Jeśli cenisz sobie kreatywność i indywidualizm, lubisz miłą atmosferę w pracy, chcesz się rozwijać i liczysz, że pracodawca będzie cię traktował jak dorosłego człowieka- to nie jest firma dla ciebie. Jeśli lubisz jak myślą za Ciebie inni, podlizywanie się szefowi przychodzi ci z łatwością, boisz się podejmować decyzji, tęsknisz za standardami pracy lat 80tych- to jest to wymarzona dla ciebie praca.

x

nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)pracowalam tam krotko i na cale mojeszczescie

Poszukujący pracy w eventach

Mam roczne doświadczenie w eventach. Czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki i czy kogoś teraz poszukują?

Aktualna Pracownica

Pracuję w tej Firmie od lat. To co jest napisane powyżej to bzdury i opinia jednej, niewdzięcznej za okazaną życzliwość pracowniczki, która chora z zawiści próbowała skłócić wszystkich ze wszystkimi i została usunięta z zespołu. Polecam Batumi jako pracodawcę – rzetelnego, solidnego, dbającego o swoich pracowników. Wiele osób pracuje w tej Firmie od lat – wyłącznie na wartościowych umowach o pracę.

Niezadowolona

mam szczęście że juz tam nie pracuje - urodzenie dziecka równa sie ze skresleniem Ciebie z listy pracowników. (usunięte przez administratora). Obłuda, obłuda i jeszcze raz obsłuda!!! _ nie polecam tego pracodawcy..

Zostaw merytoryczną opinię o Batumi Conference & Event Agency - Warszawa

• Jak się pracuje w Batumi Conference & Event Agency?

Zobacz opinie na temat firmy Batumi Conference & Event Agency tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Batumi Conference & Event Agency
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.

Batumi Conference & Event Agency