vive service

Kielce

Opinie o vive service

dzordz:) 2012-12-06 15:08:48
dobrze stary ze napisałes to ludzie w bagno pchac sie nie beda, ja juz raz dla podobnego .... pracowałem, nigdy wiecej. Lepiej chleb woda popijac niz dla s.......... pracowac, tak jak mowisz sloma z butow wystaje a czlowieka pogania.
trzymaj sie tam i powodzenia
ja 2014-07-01 20:04:19
widze że znów pojawiło się ogłoszenie Pana Ozimka czy jak mu tam najbardziej śmieszne jest "Pana z Kielc" bez nałogów hehe ciekawe ma dwóch żuli których trzeba wozić po Polsce i żaden z nich nie ma prawa jazdy jeśli chodzi o zarobki to u niego się nie zarobi jedynie narobi się człowiek i nawet normalnej przerwy nie można mieć o przyzwoitej godzinie odradzam pracę w vive s... ogólnie całkowite dno choć w rozmowie o prace dużo obiecuje
tomek 2016-04-18 20:24:48
@pci opisy firm zawsze są pozytywne, gdyż to same firmy je generują. Najlepiej jest poczytać obiektywne opinie.
Zostaw swoją opinię o vive service - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vive service