Brüggen Polska Sp. z o.o.

Celejów

Opinie o Brüggen Polska Sp. z o.o.

anonim 2010-11-21 21:13
Witam.Moze jest tu ktos kto tam pracuje?pracowal?ile tam mozna zarobic jako zwyczajny robol?Piszcie
Maniek 2010-11-21 21:19
Bruggen to syf
robol 2012-03-09 16:39
Maniek - 2010-11-21 21:19:52

Bruggen to syf
święta prawda, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pracownik 2012-06-17 23:51
Niemiecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Ciężka praca za psie pieniądze. Zero szacunku dla pracownika, wyzysk. Jedyna zaleta to system zmianowy, który daje dużo wolnego kosztem pracujących weekendów i świąt.
Ogólnie nie polecam, lepiej omijać szerokim łókiem.
aaaaooooo 2012-11-05 21:19
Zarobki średnie, a raczej małe. Zwykły operator na produkcji o pensji 2tys na ręke może pomarzyć.
Marzena 2012-11-16 18:51
Dokładnie tak samo jest w biurze. Jak jesteś nie po myśli politycznej przełożonych, to ciągle kłody pod nogi. Atmosfera w pracy jest beznadziejna. Młode dziewczynki wazeliny nie żałują i jadą po trupach do swego celu. Natomiast p. dyrektor nigdy nie jest winna za swe decyzje, zawsze to wina pracownika. Chaos i bałagan i roboty zawsze po łokcie. Myślę żeby poszukać czegoś ciekawszego, no i żeby nie musieć tej zakorkowanej G. Kalwarii codzień oglądać. Ogólnie nie polecam!
Frodo 2012-11-16 20:59
U nas też kiepsko
pytający 2013-12-15 19:06
a jak wygląda praca i zarobki elektryka?
lukas 2014-05-31 16:19
Własnie, jak jest w okresie urlopowym, sa problemy, bo dostac w bruggen odpowiedni dla siebie termin urlopowy?
karamba 2014-06-07 19:08
Witam ja pracuje w firmie bruggen i powiem tak urlop bez problemów mozna planowac i dostac kiedy tylko chcesz. Pracowac pracuje sie ciezko najgorsze jest to ze tkz.pracownik zwhkly koles na kazdym dziale pracuje jak bambus nie slyszac nawet slowa dobra robota .kierownictwo działów ---połowa wogule nie powina sie tam znajdowac .bez jakich kolwiek kwalifikacji ludzie kturym brajuje szkoly a poprzez stanowisko najeb..o im prądu w kite .załosne...na koniec dodam tylko zd nie ma jak to pracowac w niemieckim zakladzie gdzie Polak Polaka ma za nic a Niemiec sie cieszy z glupoty Polaczków .taka jest prawda Polak Polaka nie szanuje.....jedni zarabiaja 10tys a drudzy odwalajac czarna robote zarabiaja 2tys..
jasiu 2014-06-28 00:25
pracuje w firmie o tym samym profilu... zarabiałem 2 tysie na produkcji, a od stycznia właściciel zjechał nam pobory do najnizszej krajowej czyli na łape 1237 zł masakra. Szykuje sie zmiana umów od sierpnia ... na 1/2 etatu, a roboty tyle samo, ja sie komus nie widzi to papa. Pracodawcy... człowieka maja za nic i jeszcze wyłudzaja dotacje unijne, żal, wielki żal :/
karamba 2014-07-16 01:45
Ja nie narzekam stwierdzam fakty .a bledy no cuz dyslekcja stwierdzona rozmiesz ...
phi 2014-11-28 15:36
Fakt jest taki że nasz naród jest jaki jest. Nigdy wszystkim nie dogodzisz, a nawet jak będziesz się starać to będą marudzić. Nie jest ważne czy to Bruggen, czy inna firma. W większości zakładów większość powie że pracuje na kierownictwo, ale większość robi to co do niego należy tylko po łebkach. W każdym zakładzie są przykłady awansów np. operatorów na stanowiska kierownicze, ale nie awansuje się tych którzy przychodzą tylko po to by przetrwać od początku zmiany do jej końca.
monaliza 2015-01-08 21:26
Również bym chciała wiedzieć czy są może przyjęcia w Brüggen Polska Sp. z o.o.?
aaaww 2015-01-21 16:43
witam. mam pytanko...w jakim systemie zmianowym pracuje magazyn w celejowie?
tomek 2015-03-10 15:55
system zmianowy to u as norma? A nie da się jakoś dogadac, żeby byc np. całe dwa dni pod rząd a potem mieć dzień wolny? Oczywiście mówię nadal o pracy na pełen etat, a nie chce traktowac jej jako dorywczego zajęcia. Jeśli ktoś coś wie o tych systemach i czy uda sie to ustalić indywidalnie czy jakos w grafiku to piszcie!
prawdziwy polak 2015-07-23 09:04
brugen to najleprza firma na świecie polacy powinny być wdzięczne za nauke pracy nawiet za 2 tysiące !!! bo nie wiele umieją i są niestaranne i leniwe !!
Praca 2015-08-17 12:33
Czy obecnie zakład w Celejowie przyjmuje do pracy? Jeśli tak do gdzie można złożyć swoje CV?
Nie kumam się uczy to zakuma 2015-08-22 15:45
Napisałem jak się pracuje nie kumasz dalszej treści.....przyjęcia są tak przyjdź zatrudnia cie pózniej wypiernicza bo następna umowa to już trzeba podwyżkę dać alee po co jak można zwolnić i zatrudnić nowego jelonka.a kryzys jest taki ze można sobie ofajdac majty gdy Cię złapie potrzeba bo nie masz kogo poprosić żeby cię zastąpił na chwile. Podkrecaja śrubę na maxa i patrzą ile można jeszcze wycisnąć z czarnoskórych zanim padną jak śledzie.Coś wkońcu pęknie bo musi bo nikt nie jest robotem ani maszyna ze można ustawiać takty na maxa... Wiec śmiało skladaj podanie i dawaj w ten młyn tylko czekają na swieżego murzynka by go wyd...zyć na maxa.pozdrawiam Bronek Z Maciejowic
ogun 2016-01-22 03:38
W tej firmie można dorobić się jedynie garba na plecach jak ktoś tu pisze o 2000 na ręke to na pewno nie w najbliższych 10 latach firma pod względem wynagrodzenia się uwstecznia zabiera a nie dokłada ale to kara dla pracowników za to podpisywanie petycji w sprawie budowy i to też pod lekkim przymusem firmy. Obowiązków coraz więcej, pracownika nawet doświadczonego ma się za nic. Jedyny plus to system zmianowy. A Ci co tu tak troche bronią tej wspaniałej firmy to na pewno osoby które mają za zadanie wypierać się wszystkiego albo robić dobre wrażenie żeby się ludzie nabierali jak to na zakładzie jest wspaniale i przychodzili tu do roboty ( pracą tego nazwać nie można). A cv możecie składać bez znajomości kogoś z kadr na pewno się nie dostaniecie.
flak 2016-03-24 09:23
Praca masakryczna stawiają człowieka który ma 54 lata i przez trzy dni zrzuca na własnych plecach 40 ton na musli później trzy dni to ma ręce przy samej ziemi. Nie polecam a i nigdy nie dostałem 200 tyś. ..
Precel 2016-09-13 17:05
Czy ktoś z Dęblina lub okolic pracował w tej firmie?
yh 2016-09-15 16:19
Okna rzeczywiście mają wysokiej jakości, ale kiedy pojawi się jakieś ogłoszenie na regionalnego kierownika sprzedaży? Dzięki
Zuzanna 2017-06-06 15:43
Obecnie Brüggen Polska poszukuje osób do pracy jako OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH/ POMOCNIK OPERATORA MASZYN PAKUJĄCYCH oraz MAGAZYNIER. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tych działach? W treści oferty pracy, która znajduje się na stronie internetowej firmy nie ma informacji, o tym czego mogą kandydaci oczekiwać. Możecie powiedzieć co Brüggen oferuje swoim pracownikom? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat Brüggen Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Brüggen Polska Sp. z o.o. - Celejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brüggen Polska Sp. z o.o.