Malow S.A

Suwałki

Opinie o Malow S.A

admin 2015-07-28 20:00:47
Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Malow S.A ? Czekamy na nowe opinie.
Prudencja 2016-01-04 15:59:38
Moja rozmowa wyglądała masakrycznie. Zero profesjonalizmu i szacunku dla kandydata. Czekałam prawie godzinę, aż przyjdzie osoba, którą zainteresowało moje CV i która zechce zadać mi kilka pytań. W tym czasie prowadziłam bezowocną rozmowę z osobą, która także miała czynnie uczestniczyć w procesie rekrutacji. Ostatecznie osoba, na którą czekałam, nie przyszła, wpadł natomiast jak bomba jeden z dyrektorów, od razu poprosił o przetłumaczenie tekstu z angielskiego na polski. Następnie zadał kilka idiotycznych pytań, zapytał o radzenie sobie ze stresem, czy się nie rozpłaczę w kryzysowej sytuacji. Na moją odpowiedź, że stres mnie mobilizuje usłyszałam, że w takim razie musi mnie rozczarować, bo praca w stresie to nie w Malowie... Wyszłam strasznie zdegustowana. Poza tym zaproponowano mi najniższą krajową przy wymaganiach kosmicznych (częste wyjazdy na targi, biegła obsługa programów komputerowych, biegły język obcy).
normalnie.myslacy 2016-11-04 10:14:43
no tak. taką Panią ja ty to sam Owsiejew powinien powitac. kleknac i w reke pocalowac
ja 2016-12-05 05:37:35
a co Ty myślaleś/aś że będą Cię glaskać po glowce i traktować jak niewiadomo kogo?
Zostaw swoją opinię o Malow S.A - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malow S.A