Opinie o Firma ''Reksio'' w Wisła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma ''Reksio''. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma ''Reksio'' o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma ''Reksio'' w Wisła

Stanowczo odradzam korzystanie z usług p.[usunięte przez moderatora]. Na początku mnóstwo zapewnień jak to usługa (tynkowanie domu) nie zostanie wykonana i co jego firma to nie robiła. Po otynkowaniu pierwszej ze ścian widoczne różnice w odcieniu barwy- p.[usunięte przez moderatora] przyznaje racje, że problem jest i gwarantuje, że na sam koniec prac na własny koszt pomaluje ścianę, celem usunięcia różnic. Sposób wykonania narożników w wykonaniu jego ekipy tragedia- ale p.[usunięte przez moderatora] zapewnia, że na koniec przejdzie i poprawi każde miejsce "pędzelkiem" (do czego nie doszło). Dolna cześć domu miała zostać wykonana w żywicy. Można zauważyć bez problemu miejsca gdzie żywica w pewnym momencie jest zatarta w przeciwnym kierunku jak na pozostałej części. Można i znaleźć miejsca gdzie warstwa żywicy jest tak cienka, że przebija podkład - oczywiście zapewnienia że wszystko się poprawi i nie będzie widać - poprawki jakieś były, ale nie można powiedzieć,że ich nie widać! Gwoździem programu był sposób w jaki został wykończony spód tarasu- została nałożona tak gruba warstwa żywicy, że odpadła. Oczywiście pan [usunięte przez moderatora] podczas zgłoszenia zastrzeżeń co do fachowości jego robotnika twierdzi, że to nie możliwe że jego robotnik coś sknocił (w tym czasie p.[usunięte przez moderatora] był na innej budowie). Ale w momencie, gdy dojechał do nas i zobaczył jak przy nim odpadają płaty żywicy uwierzył i co zrobił - przeprosił bo to robi na każdym kroku jak się wytyka niedoróbki i przysłał innego robotnika. Pod koniec robót cały czas problem z materiałem, że braknie, że trzeba dokupić - po zakończeniu prac znaleźliśmy w pobliskim wykopie worek z przelaną do niego żywicą - było jej ok. z jedno opakowanie. Firma nie uznaje zabezpieczania niczego przed pobrudzeniem - okna zostały oklejone dopiero na własną prośbę. Kafle na tarasie schlapane tynkiem, podobnie kostka brukowa do wokół domu. Taras szorowałem 2dni. Kostka miała być myta,Pan przeprowadził rozeznanie zakupił środek, spróbował usunąć jedną plamę, a że nie poszło to powiedział że jak coś znajdzie to się odezwie. STANOWCZO ODRADZAM WYKONAWCĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Firma ''Reksio'' - Wisła

Firma ''Reksio''