Opinie o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

Geolog Nowy wpis

Pracowałem w tym KOŁCHOZIE, najgorsza praca jaką miałem. Brak szacunku, brak wypłat, brak ścieżki rozwoju natomiast bardzo dużo cwaniakowania osób decyzyjnych z nienasyconym ego. Szczerze nie polecam...

Gabriela Nowy wpis
@Geolog

Serio nie było wypłat? Ale zapłacili Ci w końcu, czy nie?

Basia Nowy wpis
@Geolog

a kiedy pracowałeś?? bo z tego co wiem szukają ludzi do tematów...

Były pracownika Nowy wpis
@Geolog

Jestem ze starej skipy lata przed 2012 kiedy nadeszła fala zwolnień jak szefował wówczas jeszcze Pan Janusz Sz. Jak na prywatną firmę ok, wypłaty pod koniec tego okresu nie były na czas, ale były. Wtedy jeszcze była stara gwardia, atmosfera w porządku, po tym czasie wszystko się posypało. Pozwalniano mnie i inne doświadczone w branży osoby, od kiedy do lab wszedł synuś Andrzeja K. równia pochyła. Poza tym branża jest bardzo płynna, jest podatna na koniunkturę. Szybko pracę zdobędziecie, ale i szybko stracicie. Ja branżę zmieniłem, jestem zadowolony. A Geostandard wspominam....pozytywnie:-)

Natalia

Hej! Czy macie w firmie weekendy więcej płatne czy tak samo jak w tygodniu?

kali

a tam, ludzie narzekają bo im się nudzi i za dużo cukru jedzą co im ciśnienie podnosi, nie przejmuj się, to porządna firma w branży geotechnicznej z własnymi laboratoriami i możliwościami super rozwoju

Fanka
@kali

Tak rozwój.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kaja

Pewnie i tak połowy nie będzie a jak cos to się skróci

Iwona
@Kaja

Już się obawiałam, że nikt nie wchodzi na ten wątek. Skoro pracujesz w GEOSTANDARD, to byłoby super, jakbyś napisała coś odnośnie aktualnych warunków pracy w tej firmie. Czy pracodawca zapewnia Wam jakiś podstawowy pakiet socjalny?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

.................

marysia dalej prowokuj, a bedziesz miala wysyp nastepnych hejtow

Oleg

Jedno jest pewne w tej firmie nie masz co liczyc na pieniadze które bedziesz mial na czas zalegaja z platnosciami po 3 msc

matka nadzieja

kasa: nie wiesz że nadzieja do matka głupich i nie wiesz ze nie każda matka kocha swoje dzieci, chcesz mieć stabilne życie, wypłatę za pracę w całości na czas, odprowadzony od tego zus i podatki, to zmień pracodawcę, bo z Geostandardem pozostaje Ci jedynie jak napisałaś mieć nadzieję. Pytanie tylko czy twoja rodzina naje się tą nadzieją, opłaci rachunki i pozostanie Wam z tygodniówki coś na życie? kasa : A co takiego dobrego słyszałaś? z tego "wiele dobrego" co słyszałaś napisz choć troszkę, bo mnie aż ciekawość ogarnęła -wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale w końcu matka nadzieja ma dwa oblicza

@matka nadzieja

żyj i daj żyć innym

hehehe

raczej zwalniaja

niezależny

Twoje roszczenia zweryfikuje samo życie i ktoś kiedyś zweryfikuje twoje umiejętności. To jest tylko kwestia czasu. Zawsze trafisz na cwańszego od siebie. Jeżeli jesteś dobry i przydatny dla firmy powinieneś zarabiać tyle na ile zasługujesz. Jeżeli jesteś naciągaczem powinieneś trafić do piekła.

Grammar Nazi

Najlepszy, wierzysz w to, że naprawdę jesteś taki dobry? Mam dla Ciebie radę. Kup sobie słownik i zamknij się z nim w jakiejś wieży ;)

Stara Gwardia

Zamiast lać łzy na goworku, nastawcie muzę - najlepiej Pet Shop Boys z numerem "Go West" i hajda na zmywaki do Liverpoolu czy innego Glasgow. To nie jest branża dla cienkich bolków i tyle w temacie (dla cienkich bolków jest brytyjski sport, czyli zmywaki i jazda na miotle).

Mr W
@Stara Gwardia

No i co Stara Gwardio? Już nie tacy dumni, że zostali wybrani by pozostać w firmie (i na "leszczy" tyrać)? Trzęsiecie już porami co dalej? Czy jeszcze dalej wierzycie że nadejdzie lepsze jutro? Ale się porobiło, nie?

@Mr W

Widzisz chłopaku, nawet w takich realiach jak teraz, czyli rynkowej posuchy i kretyńsko niskich cen, Stara Gwardia kręci miesiąc w miesiąc między 3 a 4 tysie na czysto.

leszcz

tak tak niech stara gwardia tyra za te marne pieniądze co im dowódca zaoferował i niech firma się dźwiga i niech zarabia złotóweczki (ups raczej grube tysiączki) by leszcze które dalej żyją (i mają się całkiem nieźle) miały co odzyskać co im ta przeuczciwa firma winna od lat stara gwardio trwaj więc w boju jak najdlużej dla siebie samej i dla leszczy, które napewno nie dadzą wam o sobie zapomnieć i upomną sie o każdy należny im grosz ktoś już tu wcześniej napisał a ja powtórzę ta firma to gospodarczy trup tylko stara gwardia tego nie widzi bo ma klapki na oczach hahaha

Stara Gwardia

Fakty są takie, że pomimo problemów firma się dźwiga. Zostali tylko najlepsi, leszcze musiały zginąć i o to jest tyle płaczu na goworku.

Najlepszy.
@Stara Gwardia

Fakty są takie najlepsi odeszli (sami). Leszcze musiały zostać bo są Leszczami, sparaliżowani strachem słuchają pomysłów przełożonych w które sami nie wieżą. Gwardziści którzy wreszcie coś robią, może zobaczą z innej perspektywy pewne sprawy o których nie mają pojęcia pomimo dużego stażu. A przełożeni gwardzistów będą mieli pogląd na ich prace, teraz i przed problemami firmy. Podsumowując leszcz pozostanie leszczem taka cecha charakteru.

nikt

twoja troska to zakłamane i złośliwe pitolenie i raczej dokładasz niż pomagasz

anty

biedny filantrop, jedź i im tam pomóż, hahaha

Koper

Mnie chodziło o jakieś realne info odnośnie Małopolski, a nie o złośliwości. Patrzę na stronę www i przy O/Kraków nic nie ma.

Koper

A co tam słychać w Małopolsce? Działacie co, czy totalna padaka?

gosc

specjalista od zajscia, tak jest z piekniejsza czescia ludzkosci ze zachodza, gosciu nie mecz buly

gość

nie pracowałemw tej ,,, firmie ale wynajmowałem im mieszkanie. Takiego dziadostwa jeszcze nie widziałem. Pozostawiony przez pracowników syf ukrywanie uszkodzeń itp. Płatności za wynajem miały być terminowe a skończyło się w sądzie wyrokiem. Jak najdalej od takiej firmy

Jalapeno

Tylko proszę bez zbędnego pitolenia, są jakieś perspektywy w małopolsce?

Zostaw merytoryczną opinię o GEOSTANDARD SP. Z.O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w GEOSTANDARD SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GEOSTANDARD SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GEOSTANDARD SP. Z.O.O
2.1/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Gwiaździsta 62 lok. 12/2
    53-413 Wrocław