impel

Bydgoszcz

Opinie o impel

taborro 2010-11-21 09:16:12
[usunięte przez moderatora] tylko i traktowanie ludzi jak śmieci wrecz!!! stawki wrecz glodowe bo jak nazwac te smieszne ok60-70zl za 12 godzin pracy ,wykorzystuja sytuacje na rynku pracy bo w innym wypadku by wiele osob ich olalo wrecz !!!!! czemu nikt sie nie zajmie takim traktowaniem ludzi i wiecznym umowani zlecenie to jawny [usunięte przez moderatora] nic poza tym !!!!
anonim 2010-11-21 09:22:39
jakie tam ktos widzial 8 zl netto za godzine???? chyba ze to pisze ktos z tej firmy hahhaha 8 zl to brutto bo kilka dni sie dowiedzialem ile moga zaplacic ale od tego trzeba odjac podatek ,ubezpieczenie itp wiec ok.5.70zl wychodzi to żalosne jest wrecz!!! wyzysk ludzi ,ciekaw jestem co zrobi tak firma jesli sie skoncza czasy kiedy nie bedzie dodatkow i roznych ulg zwiazanych z zakladami pracy chronionej !!!!wykorzystywana jest sytuacja na rynku a ludzi traktuja jak [usunięte przez moderatora] wrecz
anonim 2011-03-28 20:05:23
Nie polecam pracy w tej firmie, dyrektorzyna to zwykły handlowiec,oszukują na umowach, po trzy umowy dają aby uciekać od składek zus, fałsz i obłuda.
artistio 2016-04-24 20:56:49
no i poszukują pracowników, np. głównego księgowego we wrocławiu
OK 2016-11-15 22:57:06
w roznych oddzialach w roznych miastach szukaja pracownikow nizszego/sredniego i wysokiego szczebla - umowy stawki i czas wykonania zlecenia tez od tego zalezy
Zostaw swoją opinię o impel - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impel