Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Heniek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

amen

Na stronie firmowej i pracuj.pl jest oferta pracy na stanowisko Inżynier Procesu. Czy jest to prawdziwe zapotrzebowanie firmy czy kolejna oferta dla picu, żeby tylko podnieść znaczenie firmy? Warto aplikować czy jest to stanowisko już z góry obsadzone przez znajomego prezesa?

Konrad

To dobrze jeśli tak jest. Teraz jest trudno o mechowców!!

Iza

Czy są jakieś szanse, że firma podniesie zarobki?

Mira
@Iza

Co roku są podwyżki.

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Michal

Co do zarobkow to rzeczywiscie malo. Przed wyjazdem zagranice mialem 3800 netto maja 4 lata doswiadczena inzynierskiego. Przy obecnych cenach mieszkan to powinni dawac spokojnie 5000 netto zeby mozna bylo wogole cos kupic. Pozdrawiam Michal

Robert

Ja bym chciał wszystkim odradzić prace jako Inżynier Jakosci w Laboratorium Mechanicznym. Przede wszystkim ze względu na brak jasno określonych obowiązków (zakres obowiazkow otrzymałem po 3 miesiącach pracy). Po drugie w Laboratorium panuje bardzo zła atmosfera. Powszechne jest obgadywanie współpracowników, utrudnianie innym pracy. Manager wykazuje kompletny brak chęci współpracy z innymi. Już w pierwszym dniu pracy usłyszałem, że mam uważać na szefową działu jakosci i za dużo przy niej nie mówić. Jako pracownik ciagle słyszysz od Managera , że laboratorium musi udowadniac, że jest potrzebne Panu dyrektorowi. Podsumowując: jeśli szukasz miejsca do rozwoju unikaj Lab mech. Pozostałe działy bardzo fajne. Szczególnie polecam Kierownika Tomka D. , bardzo kompetentna osoba, niestety znienawidzona w Lab Mech.

Michal
@Robert

Witam, Na jakie zarobki mozna liczyc na takim stanowisku? Pytam sie bo mysle zeby aplikowac na stanowisko inz. w tej firmie. Z gory dziekuje Michal

@Michal

Witam, 2700 netto. Po 3 miesiącach była obiecana podwyżka ale nie dostałem. Podobnie obiecywano po 6 miesiącach i również nic z tego ????

Krzysztof

Witam, Na jakie pieniadze mozna liczyc na stanowisku inzyniera? Planuje wrocic z zagraniczy i mysle o aplikowaniu do tej firmy. Dzieki, Krzysztof

Jacek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem dlaczego tak piszecie?

Mloda

Powiem tak: jeśli nienawidzić siebie, to twoje miejsce pracy. Wybór jest!To było najgorsze miejsce pracy dlia mnie wo Wroclawie na zmianie Barbary i Magdy. Brrrr......

Witek

Niektórzy mylą mobbing z kontrolowaniem ich wydajności w pracy!!

Aaa

Na kartonażu stosowany jest mobing przez nie które osoby !!!!!

Wika
@Aaa

Podaj przykłady tego mobbingu

Daria

Maco Pharma ma opinię dobrego pracodawcy. Obawiam się jednak o atmosferę ponieważ na forum nie jesteście zbytnio życzliwi dla siebie.

Była pracownica
@Daria

Maco od kilku lat ma bardzo złą opinię i nie ma się czemu dziwić. Sama zmieniłam pracę tak jak większość mojej grę. Góra wogole nie chciała słuchać co pracownicy mają do powiedzenia. Dlaczego z grupy B odeszło tyłu starych stażem pracowników?

LOL
@Była pracownica

Góra słuchała tylko zbyt późno zareagowała.Nastapila zmiana i to dobra zmiana jeśli chodzi o grupę B.Uwazam że pracodawca szczelił sobie babola i to nieodwracalnego bo nie jesteśmy w stanie już osiągnąć takiej efektywności jak rok temu.Co z tego że przychodzą do nas dziewczyny z Ukrainy,jeśli większość pracuje dwa trzy miesiące i wraca do domu.Taka sytuacjia prowadzi do tego że pracownicy którzy mają doświadczenie muszę nadrabiać np.na napełniarkach i zwyczajnie brakuje nam już mocy.Skoro dziewczyn z Ukrainy jest więcej (zmiana B) i mimo dużo lepszej atmosfery ,a sił zaczyna brakować to nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć co za chwilę może nastąpić.

Ona

Emilia to najlepsza liderka jaka była na etykietach. Potrafiła bardzo dobrze zorganizować prace i choć wymagająca to zawsze doceniala dobrych pracowników a nie tak jak te co są teraz. Mają swoje humorki i przydupaski ktore robią co chcą.Tak jak zmienili mistrzynie powinni zmienić liderki.

pamietam
@Ona

widac ze jestes jedna z jej kolezanek, tak kolezanki jej mialy dobrze.z twoich poprzednich wypowiedzi wynika ze jedziesz po nastepczyniach Emili i po ich pomocach' urwalo sie co? kolesiowstwo' nie ma Emili sa nowe liderki wiec trzeba zapier....Wymagająca ? Tylko przy kompie siedziala i darła sie zamiast podejsc do pracownika' taka jest prawda

@pamietam

Nie jestem jej koleżanką.,tylko dlaczego teraz gdy awansowała to sobie o niej przypomnialyscie. Nie jadę po jej nastepczyniach bo Maco to przeszłość, a ty nawet bez wulgaryzmów nie potrafisz się wypowiadać wiec lyknij trochę kultury języka to pogadamy.

pamietam
@Ona

sorry ale nie wiem jak się lyka kulturę języka analfabetko, nie mam ochoty z Tobą gadać, ha ha ha

Ona

(usunięte przez administratora)najgorsza z byłych liderek

Heh...

Emilia ponad rok temu awansowała, A dopiero teraz się komuś przypomniało. Nie macie się do czego przyczepić to odgrzewacie stare dzieje. Czasami ludzie się zmieniają. Trochę wiary w drugiego człowieka.

z tego co nam mówiła (usunięte przez administratora) to potrzebowała pomocy Gosia D.Ale to prawda E Z jest wiecznie naburmuszona chodzi jak taran .jest BARDZO NIEMIŁA, nigdy nieusmiechnieta, nie wita sie z ludzmi, zenada

...
@anonymous

Emilia się nie wita? Zawsze krzyczy cześć i to do wszystkich. Nie wita się nasz szanowny nowy kierownik produkcyjny. Ani cześć ani dzień dobry. Mógłby się uczyć kultury od Pani Kierownik która nie przejdzie bez dzień dobry

@...

ha ha ha , emilia krzyczy czesc dobre, dla tych co nie wiedza prawie wyleciala za złe traktowanie ludzi, teraz awans , ja pierd.... wygląda jakby chciała komuś przywalic...........

Zaskoczona

Powiedzcie mi jak to się stało że E Z ataco była na etykieciarkach i prawie wyleciała za hamsrwo to teraz awansowała? Jak to możliwe? JEST TYLE INNYCH FAJNYCH OSÓB,KTO JA WYBRAŁ?

Zioło
@Zaskoczona

Na kogo awansowała E Z

Macowka

Hej heh.Pracowam tam kilka dobrych lat temu.Jak teraz jest tutaj w firmie czy cos się zmieniło?dalej są mistrzynie i liderki ?pozdrawiam

Zooll

Jak wam podobają się zmiany? Myślę że jeszcze liderki powinni przemieszac.

...
@Zooll

Raczej większość wymienić na nowe, szanujące ludzi

oli
@Zooll

Jakie zmiany są możesz napisać

Ul lala

B.C na etykietach porażka wygryzła B. M z premedytacją uczulenie jakie bo do tej pory nie ma. Ostatni tydzień pracy przed świętami pieprzenie przed biurkiem z pomocą oczym o pracy żenada weźcie się w końcu do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma