Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Nie polecam tej pracy, osobliwie prace na 3 linii, jak trafiłam, ponieważ liderki są okropnie traktują swoich dziewczyn, 0 szacunku, dzielią wszystkich na ulibionych i nie, nie można spokojnie pracować.

No i

A Mistżyni nic nie poradzi na to? Może trzeba powiedzić

@Ania

A o które liderki chodzi? Jedne są ok, a te drugie to prawda okropnie się zachowują

pracownik2
@No i

tam jest mistrzyni?

Gigo
@Ania

Potwierdzam, mam jedną, która uprzykrza mi pracę.

Ruda

3 linia co to jest za mierzenia stoperem czasu klejenia opamiętajcie się. Czy to jest praca na akord wciąż mało i mało jako Nie da się już pracować.

niezadowolona pracownica
@Ruda

olej to , niech se mierzą , ty rob swoje. Ja to mam inne pytanie. Jak to jest z sobotami, dlaczego w każda sobote przychodza te same osoby. Jaka jest zasada , każdy chce zarobic dodatkowe pieniazki .Dlaczego tylko montaz i ich mistzr przychodza w każda sobote . Robia bardzo proste rzeczy , wklejaja jonci i zakladaja klampy i jeszcze sie tym chwalą. Dlaczego nie ma zmian , sterylizacja tez to potrafi , gdzie tu sprawiedliwosc, montaz zarabia dwa razy tyle jesli przychodza w każda sobote .Dodatkow przychodza tez paniusie z biura ktore i tak duzo zarabiają , co to ma być ? Czy pracodawca moze sie wypowiedziec w sprawie sobót ?

eh
@niezadowolona pracownica

gdzie ty widzialas panie z biura na produkcji ?

@eh

przychodza oczywiscie panie z biura tylko sie przebieraja w kombinezony dla niepoznaki.

@Ruda

był też technik z suwiarka i cos mierzył a potem przyszedł kierownik

@Dora

Żartujecie sobie z tym chyba? A co one do produkcji mają niby?

dobre
@eh

jak to gdzie , taka jedna nie znam imienia co sobote jest na montazowni , innym nie mozna , nie ma pracy a jej mozna? Mam znajomom na tym oddziale i ona mowi ze w tą sobote tez byla. Taka , wyglada jakby byla bez ust . Z tego co wiem to sobot nie bedzie do wakacji

@dobre

ciekawe że bez ust skoro wiemy że usta wszyscy maja cos tu sie nie klei a oczy wszyscy maja i i tak widzą czy ona jest czy niema a usta to pewno ze zgryzoty zaciska

@Lol

A na nocce u jednej z liderek to się nie mierzyło czasu stoperem jak się szybko klei????

@eh

Nie chodzi o panie z biura tylko o panie co pracują koło montażu i 3lini . Zawsze przychodzą ???? jak nie ma montaż to na kondycjonowanie na ,PO????????????

LOL
@Ruda

po co mierzyć lepiej nie wiedzieć

LOL
@Ruda

a te panie tych to nie widziałam a jestem prawie zawsze w sobotę

ech
@Ruda

nie chodzi mi o zadne PO gdzie trzeba pokazac jak co robic i to nadzorowac,sama to zrobisz ? wiesz jak? co jest ok a co nie ok ? chodzi mi o zwykle klejenie albo zakladanie clampow i to mnie boli bo to moze zrobic kazdy , ja tez to potrafie a nie moge przyjsc

ech
@LOL

jedna z nich ta taka z zacisnietymi ustami przychodzi w każdą sobote bo to kolezanka mistrzyni z montazu jest

Lola
@ech

no to to już mobing raczej jest jeśli jej w każda sobotę każa przychodzić a ona tylko usta zaciska

@Lola

To pracownicy między sobą tutaj nie rozmawiają zbytnio o tego typu problemach?

@Bożena

no nie rozmawiają raczej bo o czym tu rozmawiać są chętni do pracy w soboty zawsze i małochętni to nie mogą albo nie zawsze się chce wydajni i małowydajni bo nie zawsze się chce a lider wybiera kogo chce a ma wybór i kogo tu wybrać ciekawe hmm eee taki los

@Dora

Co do sobót to wiem że jedna jest obowiązkowa a na resztę nie musimy przychodzić nikt nie może nikogo zmusić tak samo jest z nadgodzinami kto chce zostaje . Komu kasy brakuje to zostaje przychodzi w sobotę i bije się o nadgodziny ????????????????

@Ruda

Wiem że obowiązkowo jest jedna albo dwie a na zgrzewaniu trzy albo cztery i więcej nikt nie może już zmusić

@Dora

No skoro są podobno 4 to trudno nagle zmusić, raczej nieczęsto 5 wpada w miesiącu? Czyli dla nich to norma?

@Bożena

no niby tak ale czasem jest 5 sobut a bywało że 6 ?xd

@Lol

Tak 6... A co w niedzielę też mogłoby się zdarzyć? ;p Ciekawe jak wtedy wynagradzane by było

Nieznajoma

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu ze strony pracodawcy. Kadra kierownicza robi co chce i nie ma pojęcia o tym co się dzieje na produkcji, a każdego dnia wymaga coraz więcej. Praca z "klejami" bez jakichkolwiek osłon i zabezpieczeń. Szczerze nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej praca wydaje się naprawdę interesująca. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. omijajcie szerokim łukiem!

@Nieznajoma

A pytałaś czemu nie ma osłon i zabezpieczeń? Co ci odpowiedzieli? Dziwne że nie boją się jakiejś kontroli...

@Nieznajoma

chyba pomyliłas firmy bo żadnych klejów nie używają chyba że w dziale technicznym

@Dora

To Dora powiedz mi w jaki sposób jest łączony dren z igłą ? Podpowiem tobie klejem

Ktos

No i (usunięte przez administratora) prawda, to nie klej a zwykły rozpuszczalnik, poczytaj najpierw a poźniej udzielaj się na forum , wstydu sobie przyoszczędzisz

Dora

Na szczescie jesteś byłym pracownikiem a szczescie dla ciebie bo nie ogarnełaś ryzyk na stanowisku pracy a było mówione i to kilka razy i karty charakterystyki też pewnie trudno było przyswoić no sorry nie każdy się nadaje do każdej pracy

Maco2

Widzę że nie jest nikt wstanie odpowiedzieć na pytania co dzieje się na tym montażu. A tu akurat nie trzeba pracować na tym dziale by wiedzieć jakie sa tam cyrki. Mam wrażenie , że niektóre osoby nie mają za grosz kultury . Jak można bekac na cały dział???!!!DRAMAT!!! Rzucać się elementami z montażu lub bic się drenami ??? Najlepsze jest w tym wszystkim , że niebieska nie chce nic widzieć

@Maco2

Montaż to jedna wielka kilka.Stare pracownice powinny opuścić ten dział bo mają duże dzieci a matki z małymi dziećmi pracują na 2 zmiany.Ale oczywiście liderka ma to w (usunięte przez administratora) ma swoje pupilki i je trzyma .Powinni dawno zrobić z tym porządek

@Maco2

A co ma się dziać pupilki drą papę na całą halę niebieska nic sobie z tego nie robi . Klika starych pracownic

@Maco2

Zgadzam się Montaż to jedna wielka sekta, dziewczyny nie mogą wrócić bo słyszą ze niema miejsca, a stare z dorosłymi dziećmi tam siedzą. Przykre jest to, że nic z tym nie robią. Ale co się dziwnić jak mistrzyni z pomalowanymi paznokciami chodziła tydzień.

Babaab
@Niki

No , kiedyś to był dział że mogły mamy z malutkim dziećmi wrócić do pracy, teraz to siedzą babska z dorosłymi lub dużymi dziećmi a matki po macierzyńskim zapierdzielaja na dwie zmiany, smutne, bardzo to jest.No ale koleżanki trzymają się wzajemnie, razem imprezy to i jak kolezanke przenieść na inny dział,? Liderka z montażu robi to co chcą trzy osoby , bardzo toksyczne

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Niki

3 lina też banda nierobów siedzą gadają i nic nie robią a później rozczarowanie że nikt je niechce . Chcą na siebie zwróć uwagę gadając byłe co i myślą że są w centrum zainteresowania.Wezcie się w końcu ogarnięcie na nikt za was nie będzie pracował

@Niki

3 linia to 2 grupy. Jedna zapiernicza i liderki ich nie szanują, a druga się opiernicza, a liderki je szanują. U jednych jest cisza, a drugie gadają.

Zainteresowana

Mam rozmowę w tej firmie na produkcję. Może mi ktoś powiedzieć ile jest zmian,bo póki co słyszałam że 2a od stycznia ma być 3. Z benefitami za zmiany,frekwencję do 3tys można zarobić. Tak słyszałam. A jak jest? Ktoś się wypowie jaka jest podstawa i jak wygląda praca?

Nora
@Zainteresowana

Praca jest na 2 zmiany benefit to wczasy po gruszą i Bony na święta. Za pracę dostaniesz wypłatę z premią 10% za postawę że chodzisz do pracy i 10% za wydajność to że musisz (usunięte przez administratora)normy. Praca jak praca trzeba z czegoś żyć i płacić rachunki

Arek

Cześć wszystkim! Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego wszedłem na to forum. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Maco Pharma? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Arek

@Arek

daj sobie spokój z Maco jak obecna robota nie służy to pewnie masz wygórowane wymagania albo sam nie wiesz czego chcesz. Obiadów nie ma tylko przekaski i picie a obiady masz w LG

Irmina
@Arek

Hej Arku. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Atlas z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia! Irmina.

Robert
@Irmina

Witam Pani Irmino. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Atlas, której nazwę Pani wspomniała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Maco

Dlaczego na montażu nie zostanie zrobiony pożądek? Dlaczego 3 osoby niszczą cała grupę? Czemu jeśli nawet jest rozmowa z wyżej położona osoba wszystko jest zamiatanie pod dywan ?

Wiecie, czy Maco Pharma udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bg

No i co ? Chyba normalne

Mała

3 linia nie które osoby chcą na siebie uwagę zwrócić zaczepiają liderki zamiast pracować , gadają źle coś zrobią ale jest okej. Przeżyjcie na oczy nie które osoby są wykorzystywane na Maksa one mogą, a nie które głupa palą że nie da rady użalają się nad sobą .I takie osoby są (usunięte przez administratora) a resztę można poniewierać

Maja

Zabrać liderką te telefony siedzą i ciągle się w nie gapią weżcie się w końcu do roboty, a nie tylko poganiacie pracowników mała i ciągle mało. Tylko się za bardzo społufalacie z ukrainkami ,a polki tylko do roboty mizianie, szeptanie .A polka jak się odezwie to odrazu zjeby dostaje oczywiście też nie wszystkie są też pupiki.Ogarnicie się wkońcu ludzi trzeba sznować a nie poniewierć

Pszczółka
@Maja

Drogie panie do roboty a nie obserwujecie i zazdrościcie ze kto spogląda na telefon

@Pszczółka

Spoglądać tak, a nie siedzieć w nim cały czas. Myślałam że liderka ma się zająć produkcją a nie telefonem,no chyba że coś się zmieniło w tym temacie:)

Ktoś
@Liza

Jak ci (usunięte przez administratora) to też sobie w telefon popatrz, może się lepiej poczujesz ????

@Ktoś

A ty czytaj ze zrozumieniem bo chyba masz z tym jakiś problem.

Liza

Widzę że ty dalej nie rozumiesz mojego WPISU. Jak nie zrozumiałaś to już nie zrozumiesz biedactwo. Ps jakbym była zazdrosna to bym napisała zabrać im telefony, hmm jakoś nie widzę tego w moim wpisie.

Ktoś
@Liza

Nic nie możesz biedaczko, popisz sobie, poublizaj jak ci ulży.Albo zajmij się swoim życiem i będzie ci lżej ???? życzę ci abyś znalazła w życiu jakiś cel żebyś nie musiała zazdrościć i czepiać się innych ludzi i to anonimowo, jesteś żałosnym , przyczajonym, fałszywym człowieczkiem.

Takie tam
@Ktoś

A ty co tak bronisz telefonów liderką jesteś czy co. Nie bój się, nie zabiorą

@Ktoś

Po pierwsze sama jesteś żałosnym , przyczajonym, fałszywym człowieczkiem.Po drugie ja cię nie obrażam, ale spoko to świadczy tylko o tym jaka jesteś płytka. Po trzecie co tak cie zabolało w tym wpisie:) Rozumiem obrońca leni. A dla twojej wiadomości są liderki które bardzo dobrze pracują i wiedzą po co do pracy przychodzą.

@Liza

No widzisz i w końcu zrozumialas że nie wolno obrażać ludzi, jak następnym razem coś ci nie będzie pasować to podejdź do konkretnej liderki i zwróć jej uwagę a nie czaisz się na anonimowym forum.Ale żal mi ciebie , zazdrość to niefajnie uczucie.

jakaśtaka
@Maja

Skoro telefony są narzędziem do komunikowania się w pracy, to chyba jasne że będą używane w pracy (mail, komunikatory, itp.).

J
@Pszczółka

Do roboty to są woły, a my jesteśmy ludźmi i pracownikami. Widać, że mamusia nie nauczyła szacunku do drugiego człowieka. Uważaj, bo Ciebie też ktoś tak potraktuje.

@J

No tak z Twojego postu właśnie bije nienawiść do drugiego człowieka nie uważasz ?

Ciekawa

Hej jakieś przecieki kiedy urlop ale tak na 100%Mamy marzec a planu urlopowego brak

@Ciekawa

Urlop 3 tygodnie ostatni tydzień lipca i 2 tygodnie sierpnia informacja wisi na stołówce

@Ciekawa

Urlop 3 tygodnie koniec lipca i 2 tygodnie sierpnia informacja jest na stołówce

Mimi

Ukrainki są lepiej traktowane niż polki. Głaskanie, przytulaniem leżenie na stole wszystko mogą. Liderka nie powinna dopuścić do takich sytuacj. Spotykajcie się po pracy i róbcie wtedy co chcecie. A nasze dziewczyny to można opieprzać za nic.

@Mimi

To prawda

@Mimi

Tak jak piszesz widzimy takie zachowanie codziennie w godzinach pracy. Liderka z bodajże najdłuższym stażem zdaje się że nie pamięta jak powinien zachowywać się lider w pracy. Uściski i całusy to nie na miejscu.

Ha
@Zadowolona

Ale zazdrośnice, liderka taki sam człowiek , ma uczucia i może kogoś po prostu lubić

Mała
@Ha

Ha Może polubić oczywiście ale nie ma myziania i przytulania. Takie zachowanie jest nie na miejscu. Granice w pracy są przełożony, pracownik. Pozdrawiamy za pracą oczywiście. Ha może jesteś jedną z nich ????

Ha
@Mała

Hmmm, nie słyszałam o takich granicach, możesz mi podesłać jakąś ustawę w tym kontekście? ???????????????????????? A tak na marginesie , tak jestem jedną z mizianych czyli inaczej rozmawiającą z liderkami , czyli inaczej mówiąc z takimi samymi ludźmi jak ja czyli miziana????????????????????????

@Ha

Te bzdury pisze kapus zakladowy nasz jakala

Sese

Trolisko

@Ha

Nie chodzi o to że ustawa a wystarczy tylko praktyka dobrego zachowania inaczej GMP jakbyś nie pamiętała ze szkolenia wstępnego. Oprócz tego kwestia wychowania i nauki w szkole życia. Takie zachowanie jest po prostu niestosowne i nie na miejscu. Nie wiem jak to jest za naszą wschodnią granicą. Inna sprawa iż widocznie rzeczonej liderce to zachowanie odpowiada. A na pewno się czuję doceniona tylko ciekawe czy to będzie się podobać jej przełożonym?

Liiii
@Zadowolona

dla jasności zagadnienia - GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) jest systemem określającym procedury produkcyjne oraz kontrolne. To właśnie te reguły, które oficjalnie są opracowywane i wydawane przez instytucje rządowe, gwarantują, że wytworzone produkty spełniają niezbędne wymagania jakościowe.

@Liiii

I prawidłowo podkreślasz zawartość zasad. Z pewnością nie ma tam nic o mizianiu i przytulaniu się pracowników w pracy z przełożonymi czy liderami????‍♀️????. W tej dyskusji tylko o to chodzi. O niestosowne zachowanie w miejscu pracy.

Ha ha
@Zadowolona

GMP to dobra praktyka wytwarzania, nie wiem na jakim ty szkoleniu byłaś ????????????to nie ma nic wspólnego z tym , że ktoś kogoś pogłaskał ?(usunięte przez administratora) Kolejne pytanie w jakiej szkole życia się uczyłaś bo ja chyba coś przegapiłam ?(usunięte przez administratora)

Co cokolwiek
@Ha ha

Ale zazdrosna o co o kogo wiadomo o kogo chodzi????

Ha ha
@Co cokolwiek

A tobie o co chodzi?

Litości
@Ha

Tyle piszecie o GMP , dlaczego nikt nie reaguje na sztuczne rzęsy miszczyni na montażu, naprawdę nikt nie widzi tego? jakość, jakość a miszczyni może ? Jej nie wypadną?

Marysia
@Ha ha

O podwyżki będą czy nie?

agusia

Nie polecam nikomu pracy ,to jest (usunięte przez administratora) ,liderki żle traktują pracownice na linii ,obrażają

Ciekawe
@agusia

A trochę konkretów? Czy przypominanie o tempie i jakości to obrażanie?

Sonia
@agusia

Na jakiej zmianie czy dziale?

@Sonia

Agusia tak ogólnie pisze że takie ma obserwacje i że ogólnie jest jej źle i niedobrze i ze w maco tez jej nie wyszło i sie skonfliktowała wewnętrznie i zewnętrznie po porostu

Liiii
@agusia

jak zwykle nie dogodzi ,ta przytula ta obraża-tak źle i tak jeszcze gorzej ,ech kobiety ogarnijcie się:)

Maja

Grupa B liderka B.T zwraca każdemu uwagę , że za głośno rozmawia a sama jak stanie na środku hali z całą resztą to jak parsknie śmiechem i gada głośno to jest wszystko w porządku słychać ją napewno na końcu zakładu , o na może wszystko.Lata po hali jak nienormalna czepia się o wszystko jakby wszystkie rozumy pozjadała żenada ogarnij się kobieto wkońcu. Kariery większej nie zrobisz

Fajna :)
@Maja

Żenada, to Ty.....zazdrosna? Była rekrutacja , dlaczego nie startowałaś??? Dolączyłabyś do niebieskich i byłabyś w centrum uwagi:):):)

@Fajna :)

Fajna to ty jesteś Żenada napewno jesteś z tych co (usunięte przez administratora) liżą

Fajna :)
@Fajna :)

Hahaha , jak zwykle.....zazdrość???. Wiecie co? Weźcie się do roboty...... bo chyba właśnie po to tu jesteśmy a jak się nie podoba.....to jest już trawka zielona......nikt nikogo siłą nie trzyma. Ja pracuję na chleb i nie interesują mnie inni. Fajnie by było jak wy też byście się tym zajęły ‐ PRACĄ!!! Siejecie ferment w grupie i wszyscy cierpią później. Pozdrawiam serdecznie Panie fermenujace:):):)

@Maja

Wszystkie liderki jednakowe. Tylko krzyczą nie słuchają innych i myślą że mogą pomiatać ludżmi. Powinni je zamieniać co jakiś czas. Tyle fajnych dziewczyn zwolniło się z pracy bo miały dosc takiego traktowania, szczególnie widoczne jest to w gr a

@Fajna :)

Uważaj żebyś Ty nie wylądowała na zielonej trawce. Jakim prawem tak się odzywasz do ludzi. Nie Ty nas zatrudniasz i nie Ty zwalniasz. Proponuję schować słomę w buty i zachowywać się jak normalny człowiek, a jak masz problemy emocjonalne to od tego są specjaliści, którzy Ci pomogą. Daj ludziom spokojnie pracować.

Ala
@Zla

Słoma z butów ? Firma specyficzna zakład specjalnej troski .

@Ala

Zakład specjalnej troski dla liderek które nic nie potrafią tylko krzyczeć i tym się dowartościowują.

@Maja

to znaczy że tak bez powodu uwagę zwraca. ktoś tu się musi ogarnąć.

Zla

My chcemy pracować spokojnie, ale nie można pozwolić na to, aby ktoś krzyczał na nas i nas obrażał. Same liderki swoim zachowaniem powodują, że nikt ich nie słucha. Najpierw trzeba być stabilnym emocjonalnie, a potem zarządzać grupą osób. Dobre słowo motywuje bardziej niż krzyk i frustracja.

Sonia
@Zla

Zgadzam się, niektóre liderki nie powinny być liderkami, ostatnio to już z miejsca zostają. Na naszej zmianie też kiepsko, ciągle poganianie, straszenie zabraniem premi i wogle. Teraz to mają nowe zajęcie darcie i nos w telefonie. Nie ktore liderki są naprawdę spoko, zrównoważone i w porządku. Ale powinni faktycznie co jakiś czas wymieniać liderki np zmianami żeby nie były takie pewne siebie, przy odzywaniu się niewłaściwym do pracowników. (usunięte przez administratora)

Ola
@Sonia

Zabrać im telefony!!!

@Fajna :)

Taka byłaś fajna i co zostsłas zdegradowana. Palec sprawiedliwośi dosięgnął po prawie 15tu latach.

@Zadowolona

Nie po prawie -ale po 15!! A ty uważaj bo palec sprawiedliwości i na ciebie macha !!za tą twoją zawiść i złośliwość

Positivum
@Niki

....drogie Panie po co te nerwy weźcie positivum....

@Niki

Uważaj bo posmakujesz tej zielonej trawki o której wcześniej pisałaś.

ONA

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w administracji? Interesuje mnie konkretnie Dział Księgowości

Pracownik p. Medycznej 32

Super firma. Zgrany zespół. Stawki najlepsze w okolicy. Polecam

No

Nie rozumiem problemu,nad liderami jest jeszcze mistsz,porozmawiajcie z nim my problemu nie mamy ale jestesmy z zgrzewania,cisza spokoj,poleżeć mozna za maszynami jak sie skryjesz dobrze

Ona
@No

I myślisz że się nie dowiedzą kto się skarży.

Kora
@No

Problem jest taki że mistrzowie trzymają z liderami, i nie interesuje ich atmosfera na produkcji między dziewczynami.

@Kora

Kora dla mistrza to się liczy produkcja ,a nie pracownicy

@Ona

Dlaczego się boisz że się dowiedzą?skoro jesteś źle traktowana to powinnaś to zgłosić! a sama pewnie uważasz że pracujesz (usunięte przez administratora) i jesteś najlepsza w zespole jak każda z nas nie masz do siebie zastrzeżeń

.....

Lider jest to osoba, która ma za zadnie zarządzanie, przewodzenie pewną grupą ludzi.Lider w zespole powinien być doświadczony i wykazywać się mądrością.Do zadań lidera należą także motywowanie, inspirowanie oraz wyzwalanie energii w innych ludziach. Skuteczność w kierowaniu przez lidera, zależy w dużej mierze od tego czy dana osoba potrafi stworzyć warunki, które zachęcą członków podlegającego mu zespołu do angażowania się we wspólne osiąganie celów. Utrzymywać efektywne stosunki- własne z członkami grupy a także te pomiędzy nimi. Stosunki są efektywne wówczas gdy przyczynią się do realizacji zamierzonego zadania czy celu.Jeśli dużo wymaga od swojego zespołu, musi ustalić równie wysokie standardy dla siebie samego. Innymi słowy, wymagasz od innych – wymagaj także od siebie. Dba o to, by nie było rozdźwięku między tym, co mówi, a tym, co robi. Pracownicy, jeśli mają być wydajni i w pełni poświęcać się temu, co robią, powinni czuć się wartościowi dla firmy i doceniani przez przełożonych Dobrzy liderzy świetnie rozumieją, że ludzie chcą mieć wpływ na to, co robią oraz pragną wierzyć, że ich wysiłek wkładany w codzienną pracę naprawdę ma znaczenie. Skuteczna komunikacja należy do kluczowych umiejętności lidera zespołu.

Tola
@.....

Napisz coś z głowy pusta głowo .?

@Tola

Ciekawe komu zależy znowu na podsycaniu nienawiści i plucia jadem w jakim celu to robi a my się wkręcamy jak byśmy rozumu nie miały nasza liderka jest super bo umiemy się dogadać i normalnie pracować a wichrzycielki zawsze się znajdą i będą nam mieszać w głowie nie dajmy się wkręcać i wzajemnie opluwać

Ola
@Dora

Wiadomo jak jest i tyle jakieś wychwalanie .woda sodowa do głowy uderzyła zwykły robol liderka czy pracownik ten sam poziom tylko jeden ma zadatki na kapo inny nie.

.....
@Tola

Jak brak argumentów to najlepiej obrazić drugą osobę

D
@Dora

Myślę że nie chodzi tu o podsycanie nienawiści, na nie których zmianach źle się dzieje, niewiem na jakim jesteś dziale i w czyjej grupie.Jesli masz fajną liderkę to super,ja np mam taką która nie powinna być liderką.Wiesz jak wiele osób się przez z nią zwolniło,dobrych dziewczyn.

Oka
@D

Musicie pisać z imienia i nazwiska chociaż inicjały, inaczej krzywdzicie inne liderki,ja myślę że mistrzowie powinni pomóc

@Oka

A ja mam wrażenie, że mają na takie zachowanie ciche przyzwolenie. I nic z tym nie zrobimy.

Dodo

Widzę, że zabolało.

None

Chyba ktoś się na niego uwziął :) bardzo fajna osoba...jakiś czarny PR robi mu ktoś zakompleksiony ...

Zyczliwy

Stanę w obronie tego lukasa szlachetnego człowieka kochającego męża i ojca owszem ma kilka wad ma bardzo prymitywne i płytkie odruchy jak widzi kobietę to nie panuje nad swoją osoba ale zawsze czuje się winny potrafi to wynagrodzić wiem ze jest mało kontaktowy ale to również można mu wybaczyć to ze wyglada jak wydłużona wersja maliniak z 40 latka to również ni przekreśla tego codownego wielkiego chłopca kochamy go za osobowość za żart i za jego postawę

Ada

A jak podobał się Tomek

ŁKS

Tomek spoko

A co to?

Koleżanka
@Zyczliwy

Czy to o panu który się zacina ?

@Ada

(usunięte przez administratora)porzadny gość a jak podoba się (usunięte przez administratora)

Yu

Zakład pomylka

Ciekawa

Oj jak się ktoś zwie panią to nie pisze słowa" już "przez sz .I trzeba być w życiu uczciwym ,to do wszystkich prośba.

amber

"Już"...

O

Oj pasjonata

Pomylka

Zakład pomylka

Korka
@Zyczliwy

Tak liderki są super haha

Pp

Praca lipa

Liderki są super haha

@Pp

Twoja wypowiedź jest dość krótka, mógłbyś napisać dlaczego nie polecasz pracy w Maco Pharma? Chodzi o atmosferę, wynagrodzenie, a może coś innego? Napisz proszę coś więcej, szczere i rozbudowane opinie są na wagę złota.

L

Smród się ciągnie jak lata po sali

Kika

Fajny zakład

Paszteciary ze Szwajcarskiej

Tylko o pasztetach gadaja, pewnie nie z jednego pieca chleb jadly z tym pasztetem haha

Sza
@Paszteciary ze Szwajcarskiej

Pewnie tak hahaha!

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma