Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

Henry

Jestem pracownikiem Maco Pharma-y i nie zgadzam się na takie oczernianie. Każdy jest wolnym człowiekiem i jesli coś nie odpowiada można zmienić prace a ofert na rynku jest dużo.

młoda

praca jak praca wszędzie trzeba pracować nie jest ciężko tylko atmosfer jedna drugą to by w łyżce wody utopiła podpieprzają na każdym kroku

Aneta

Chętnie również usłyszymy Wasze opinie na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy Maco Pharma! Jakie pytania padły na Twojej rozmowie kwalifikacyjnej?

Kawka

Czy płacą już koňskie zdrowie

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Aneta

@młodamogłabyś opowiedzieć więcej na temat warunków pracy w Maco Pharma? Chętnie poznamy Twoje odczucia z pracy w tej firmie.

Aneta

@lola długo już pracujesz w firmie Maco Pharma? Co możesz opowiedzieć o codziennej pracy w firmie?

lola

Ta pani co na jednym dziale ma uczulenie a na drugim już nie to za odbijanie się i popełnianie błędów dostała awans! W innym przypadku nie trzeba być dobrym pracownikiem, wystarczy mieć plecy i w ten sposób zaczyna być "rodzinnie"! I to wszystko jest na jednej zmianie, a jak jest na dwóch pozostałych?

@lola

Po co ta zawiść ????dziewczyna miała uczulenie na sterylkę i alergię na 3y zmiany...:):)na montażu wszystko minęło...no cóż cuda się zdarzają...

ZNIESMACZONA
@Czas na zmiany

To chyba nie o tej samej pani mowa,boTa z uczuleniem została wlaśnie liderką na etykietach.................. A na sterylce rzeczywiście rodzinnie -miejsce dla szwagra i brata też się pewnie znajdzie..................

młoda
@ZNIESMACZONA

To firma rodzinna zaczyna się robić a zwłaszcza na sterylce

ewelina
@młoda

pani basia i jej siostra..cała firma o tym trąbi

Aneta

Na stronie internetowej Maco Pharma można znaleźć aktywne oferty pracy. Między innymi poszukują Inżyniera Procesu, Asystentkę ds. handlowych i Automatyka/Mechatronika. Rozważacie przesłanie swojej aplikacji?

Bronek

Czy w Maco są jakieś nowe oferty pracy? Zależy mi na pracy u nich a nie mogę nic znaleźć. Może ktoś wie?

Kawka

Witam co jest grane pani która ma uczulenie źle się czuję na jednym dziale, a na drugim jest cudowne uzdrowienie, niech nie kombinuje bo to totalna żenada weź się ogarnij dziewczyno nie rób z siebie pośmiwiska

eri

Widziałam że jedna z agencji dała do Was ogłoszenie dla ukraińców.Jak oni tu przyjdą to zapomnijcie o podwyżkach i bonusach;/

JA

TRZEBA BYC GLUPCEM BY TAM PRACOWAĆ

Aldona

Jestem bardzo zadowolona , że tu pracuję to jest fajna firma dla pracowników. Może nie zawsze jest idealnie ale nigdzie nie jest idealnie. Mam stabilna sytuację z pracą , zarobki mogłyby być wyższe. Ja

Marlena
@Aldona

Ja też jestem zadowolona praca rozwojowa bez monotonii . Na nudę nie można narzekać . Firma to idealny materiał na telenowele w życiu nie widziałam tylu fantastycznych aktorek hehehehhe. Trudne sprawy to Pikuś hehehhehe

hi hi

związki mamy naprawdę na wysokim poziomie , hi hi

Cierpliwa

Myślę, że niepotrzebnie tyle złości masz w sobie. Przecież zawsze można rozmawiać o podwyżkach , szkoda pracy.

@Cierpliwa

Jakiej pracy?bez odpowiedniej płacy?jak na razie nasza firma ma najniższą podstawę wśród firm produkcyjnych...3m(2740 brutto).eto (2500a2600),wago(2400a500)...wymieniać dalej???i to wszystko na okresach próbnych a po nich podwyżka...powiedz mi na co ludzi mają czekać?na to, że za 5 lat osiągnął być może ten pułap?a może powinni się zwolnić i zatrudnić przez agencję? Bo tylko w ten sposób na dzień dzisiejszy nasza firma chce dać więcej...żenada i żal. Też odchodzę...

@Cierpliwa

Jakiej pracy?bez odpowiedniej płacy?jak na razie nasza firma ma najniższą podstawę wśród firm produkcyjnych...3m(2740 brutto).eto (2500a2600),wago(2400a500)...wymieniać dalej???i to wszystko na okresach próbnych a po nich podwyżka...powiedz mi na co ludzi mają czekać?na to, że za 5 lat osiągną być może ten pułap?a może powinni się zwolnić i zatrudnić przez agencję? Bo tylko w ten sposób na dzień dzisiejszy nasza firma chce dać więcej...żenada i żal. Też odchodzę...

10 lat w tej samej firmie

Pieprzona firma zwalniam się definitywnie nie chcę mieć nic z nią wspólnego.Wiem że jeszcze kilka osób się też zwalnia.Żałuje że poświęciłam tyle czasu tej firmie.

10 lat w tej samej firmie

Ale jaja trzeba chyba się zwolnić I przyjąć się przez agencje.Zobaczę co dostanę na papierze I jak coś to pierdzielić to zwalniam się . DziewczynyNie bójmy się rzućmy wypowiedzenia .Razem jesteśmy silniejsze.!!!!! :-)

@10 lat w tej samej firmie

Jak pisałam wcześniej chyba pora na poważne posunięcia bo dojdzie do sytuacji, że my pracownice ze stażem będziemy szkolić nowych, którzy będą brali wyższe pensje od nas...

Zagubina...

Czy moźemy się dowiedzieć co się dzieje? O podwyżkach słychać plotki o 80ciu zł brutto a w agencjach chodzi ogłoszenie, źe Maco daje 2600 plus 520 premii brutto nowym pracownikom może ktoś mi wyjaśni co się dzieje???

@Zagubina...

Też widziałam tą ofertę w agencji pracy...chyba szykuje się mega podwyżka bo chyba nikt sobie nie strzela w kolano...

@Konkrety

Chyba sobie strzelili w kolano ja mam dość wyzysku 1.02 rzucam wypowiedzenie pracę już zaproponowali mi w innej firmie .

@10 lat w tej samej firmie

Czekam na oficjalne ogłoszenie podwyżek i jeśli nie będą na odpowiednim poziomie to sayonara i pewnie nie tylko ja

Kosmitka

Fajna praca w fajnej firmie. Załuję, że nie ma teraz nowych ofert.

er
@Kosmitka

idz do trenkwaldera na oławkiej-tam rekrutuja

Nowa

Hejka mam pytanko czym się zajmują osoby na kartonazu?? Jaki sa zmiany ? I co trzeba zrobić żeby sie tam dostać oraz kto tam jest liderem i mistrzem?? Jestem nowa i za wiele nikt mi nic nie mówi.

@Nowa

na kartonazu jest dosyc ciezko, najlepiej dostac sie na montaz, nikt tam nie chodzi nie sprawdza, można gadac do woli i pracować jak sie chce. czasem jak przechodzi ktos to trzeba sie zamknac i nie gadac.można siedzie albo stac jak kto chce, .

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma