Opinie o "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe w Przemyśl

Marta Nowy wpis

Czy pizzeria zakończyła swoją działalność ? Dawno nikt nie pisał

Krasińskiego Przemyśl Nowy wpis

Pizza Caffe Przemyśl Słowackiego 7-- myślałem że w takiej pizzerii i w tych czasach nie dostanę czegoś podobnego do pizzy po prostu jak bym kupił pizze mrożoną w super markecie !!! Tragedia !!!! Gorąco odradzam Pizza włoską w Pizza Caffe

Julita Nowy wpis

Czy firma nadal funkcjonuje i zdarzają się aktualne rekrutacje? To bardzo ważna informacja, dla osób które szukają pracy w tych okolicach. Może ktoś napisać, jak to wygląda obecnie?

Emil Nowy wpis

hm, wydaje mi się, że zdarzają się różne sytuacje, nawet gumowata pizza. Wystarczy, że przeciągnęli ciasto w piecu, albo było nieświeże. Nie oceniałbym jednak pizzerii po jednym odwiedzeniu jej :) pzdr.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pizza Men

Zamówiliśmy dziś pizzę wspólnie z dziewczyną, pizza przyszła ledwo letnia, ciasto GUMA, zapłaciliśmy 30 zł za pizzę na której praktycznie nie było żadnych składników, zamówiliśmy szynkę - dostaliśmy boczek, pizzę jedliśmy ze wściekłością - NIGDY WIĘCEJ, powinien się tym zainteresować właściciel, bo byliśmy waszym klientem przez długie lata i raz na zawsze tym zakalcem nas straciliście.

pan hilary

ja również jestem zainteresowany w "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe pracą na kuchni, mam juz doświadczenie w kilku pizzeriach małych osiedlowych - myślicie że w takim razie przyjmą mnie do takiego znanego i prestiżowego lokalu? w sumie to już wyższy poziom jest niż knajpka mała na osiedlu. pozdrawiam serdecznie

romanoo

a jak tam jest z kucharzami konkretnie? chodzi mi tutaj głównie właśnie o te takie wyższe stanowsika jak szef kuchni czy już jakaś szef pizzeri konkretnie. Macie jakiś nabór teraz aktualnie czy nie za bardzo? mam nadzieje, że teraz coś więcej chociaż się zmieni.. czekam na Wasze opinie w tej sprawie.

emcia

a co z praca w tej pizzerni?? Moglby ktos skomentowac jak to wyglada?? Na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku kelnerki. jaka jest umowa i godziny pracy?? Jaka jest atmosfera w pracy? Jak jest z rozliczaniem napiwkow? Jakie dodatkowe obowiązki – należą do tego stanowiska? Jakie miejsce zajmuje ta pizzeria na tle konkurencji?

platon
@emcia

jeśli chodzi o formę zatrudnienia to jest tak jak wszędzie , a więc pracujesz na godziny, za niezbyt wysoką stawkę , a reszta może Ci dojść z napiwków które otrzymujesz. Praca typowo moim zdaniem dla studentów, aby mieli oni z czego żyć. Na dłuższą metę w dorosłym życiu oczywiście nie polecam. Ale to Wasz wybór...

ola

Bardzo dobre jedzenie, jednak wydaje mi się że Pizzeria ma za słabą reklamę, gdybyśmy nie dowiedzieli się o niej od Pani u której wynajmowaliśmy mieszkanie, pewnie nie wiedzielibyśmy że taka pizzeria jest pod nosem. Poza tym obsługa mogłaby postarać się troszkę bardzie bo przy pytaniu "co by Pani poleciła" odpowiedzi nie było, tylko coś pod nosem. A reszta super!

AGA

DOBRA PIZZ ALE SAMA OBSLUGA JAK I DOSTAWA ODBIERAJĄ CHĘĆ ŻEBY JEŚĆ. NIE DOSTARACZAJĄ PIZZY KŁAMIĄ [usunięte przez moderatora] . WSZYSCY SĄ KIEROWNIKAMI NAGLEBEZCZELNI LUDZIE. KILKA RAZY MÓWILI ŻE PIZZA JUŻ JEDZIE A W EFEKCIE NIE DOJEŻDŻAŁA!!!!!!

BB

Dwa razy zamówiłem z Caffe i zawsze była beznadziejna. Tanie [usunięte przez moderatora]

joka anonim 5000

wiatam, zamówiłem pizze w cafe pizzeria 18 składniki to salami, pieczarki, cebula, papryka dostałem z samym salami pozatym sos czostkowy wypala buzie a ciasto jest do (usunięte przez administratora) najgorsza pizza jaka kiedykolwiek jadłem Pozdrawiam

zdegustowany

czy wam sie nie zdaje ze jedzenie w papryczkach sie ostatnio pogorszylo a porcje zmalaly?? Poza tym bardzo czesto sie zmienia obsluga....

danieru

W Pizza Caffe jest bardzo fajnie, jedzenie smaczne, fajny wystrój i przede wszystkim miła obsługa, co jest w Przemyślu nieczęste. Pozdrawiam:)

Smakoszka :P

Najlepsza pizza w Przemyślu jest w Paprczkach - i nie tylko pizza makarony saladki i przystawki - naprawde super polecam :)

rozsmakowana

Caffe pizza najlepsza w całym mieście Przemyśl-tania i bardzo smaczna a w dodatku bardzo ładnie urządzone wnętrze-bardzo przytulne.polecam!!!

uter

pizza cafe ....zamawiam bo jest lepsza niz [usunięte przez moderatora] shit...nie mowiac o tych pseudowloskich 3 papryczkach .lol

madzia_

tez tak uwazam!

lidia_asa111

nalepsza pizza w Przemyślu jest w Caffe Pizza! uwielbiam ja! jest tania i dobra!;)

Zostaw merytoryczną opinię o "Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe - Przemyśl

"Trzy Papryczki" Pizzeria Caffe
3.6/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 7
    37-700 Przemyśl