Knauf Industries

Bełchatów

Opinie o Knauf Industries

rsc 2010-11-20 16:20:22
Śmieszna firma, której dyrektorowi wydaje się że jest bogiem.Już dawno pracownicy powinni mu wytoczyć sprawę o mobbing.Zarobki dużo niższe niż w sąsiedniej firmie.
anonim 2011-01-14 19:53:22
Zgadzam się. Jeżeli chcesz to daj znać razem możemy więcej weźmiemy się im za( usunięte przez administratora )Firma w której zwalnia się dobrych fachowców a przyjmuje ( usunięte przez administratora )
były pracownik 2011-10-12 10:18:23
Knauf to[usunięte przez administratora] Strzeżcie się bo niebawem karzą nauczyć się na pamięć numeru ADM i skończy się "kolegowanie". Zarobki marne, wymogi wielkie. Dzisiaj pracujesz i robisz plany, jutro jesteś zwolniony. Kadra zarządzająca-zero kultury biznesu. Można by było więcej "dobrych spraw" napisać ale człowiek się zwyczajnie ich boi.
Wiedźma 2012-11-05 18:26:03
To niech przeklęci będą i niech im się w życiu tak ułoży, żeby za to wszystko zapłacili, jeszcze wszystko co złe do nich wróci z podwójną siłą i na ich rodzinach się odbije, będą żałowali, że się urodzili.. bo zawsze zło wraca... Ave Lucyfer. :)
grish 2014-07-22 23:18:20
Tak się zastanawiam nad sensem takiego zapytania, czy w ogóle jest sens wchodzić na taką stronę - brak konkretnych odpowiedzi - tylko jakieś wpisy, nie wiadomo od kogo i dlaczego. Zainteresowani nie dowiedzą się, jakie zarobki, jakie warunki, klimat itd.
nick 2014-08-04 16:50:41
Konkrety oraz bluzgi są usuwane przez admina, ale negatywy wypisywane tu też o czymś świadczą.
lol 2015-01-04 13:54:41
No i pan dyrektor, który miał się za boga, dostał kopa od właściciela takiego samego jakiego dawał pracownikom. Trochę to trwało, ale dostał należną karmę.
były pracownik 2015-01-04 19:28:12
Który pan dyrektor? Pan F. czy pan W? To kto tam teraz rządzi?
były pracownik 2015-02-15 12:14:28
Dobra firma wielu moich znajomych tam pracuje, pensje swietne sama podstawa to ok. 5000 pln plus dodatki nadgodziny. Niestety ciężko się dostać ;/
realista 2015-02-25 08:28:21
"Były pracowniku" masz bujną wyobraznię.Na stronie PUP szukają informatyka. Wymagania: minimum 2 letnie doświadczenie: - w programowaniu strukturalnym i obiektowym w PHP, - w projektowaniu rozwiązań w oparciu o bazę danych MySQL, - w posługiwaniu się językiem SQL; podstawowa znajomość (X) HTML 4.1/5 CSS, podstawowa znajomość Java Script, jQuery, średnia znajomość języka angielskiego. Płaca: 3800 BRUTTO. Więc zejdz na ziemie.
były pracownik 2015-02-25 20:00:28
Czytam to i oczom nie wierzę. Tak, tak wymagania to oni zawsze mieli wygórowane, pensje natomiast o wiele mniejsze. Stracone lata wyciągnięte z życiorysu. Że już nie wspomnę o mobbingu. Ach, szkoda słów.
były pracownik 2015-03-31 19:22:19
wyrzucili dyrektora?
z tego co mi się obiło to z wysokich stołków w końcówce 1014 i tym roku kilka osób poleciało ?!
coś wiecie? możecie napisać ?
tropsik 2015-04-12 12:23:08
witam , mam pytanie do Pana, czy na wózki widłowe/ lub magazyn nie wiem czy dobrze się orientuję są przyjęcia mam uprawnienia UDT kat. II WJO
zadowolony 2015-12-27 21:53:00
Jestem pracownikiem Knaufa od 12 lat>Pensja na reke 6000 do tego wczasy pod grusza,premie swiateczne imprezy integracyjne. Warunki socjalne na bardzo wysokim poziomie.
sombady 2016-01-02 09:46:07
I pewnie masz na czole wyryte knauf jak większość z tam pracujących. Ja zarabiam więcej a o knaufie mam bardzo złe zdanie zarówno o pracownikach jak i kadrze zarządzającej.
anon 2016-01-19 11:54:58
niestety o "kadrze zarządzającej" o tzw. kierownikach nic dobrego nie można powiedzieć. Lizusowstwo zero wiedzy i umiejętności zarządzania zespołem, a do tego krętacze.
Jozin 2016-06-23 10:48:23
Witam, chciałbym się dowiedzieć przez jaką agencje pracy można dostać się do Knauf ?
77 2016-07-13 21:53:27
Praca tylko przez agencje żeby sie tam dostać i żadnych gwarancji na przyjęcie.
przyszły pracownik 2016-09-13 11:06:27
Hej nie długo zaczynam pracę pracę knaufie znacie może tam karoline k
Tomi 2016-09-13 15:23:20
Hej, piszesz o rozpoczęciu pracy a gdzie widziałeś oferty pracy? Bo ja na żadnej ze stron internetowych nie widziałem ofert, wchodziłeś na ich stronę internetowa i tam sprawdzałeś? Daj znać bo i ja zaapliuje
Zostaw swoją opinię o Knauf Industries - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries