Opinie o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remsod Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Łukasz

Do dzisiaj bym tu pracował 2 tygodnie przed końcem umowy 2 letniej sam się upomniałem, no i brygadzista przyszedł z kadr i miałem mieć umowę na stałe , grupę zaszeregowania wyższą , ale bez dodatku stażowego no i dobra, a tu kurna dzień przed końcem umowy 30 grudnia zmiana decyzji ,ale wiem że to załatwił mi wujek który mi sam załatwił pracę w tej firmie, i tu racja same kumoterstwo i kolesiostwo Pozdrowienia z montostalu

Dawid

No chwila zakład kazał wszystkim podpisać że 3 miesiące po 10 procent z wypłaty musi wziąć bo były problemy finansowe a niektórych (usunięte przez administratora) dodatkowo wyrachowal na skarbówce (usunięte przez administratora)

Cześć wszystkim, szukam konkretów o pracy ślusarza. To "atrakcyjne" wynagrodzenie, które obiecują w ogłoszeniu, to ile dokładnie wynosi? Nie wiem czemu, ale nie podali żadnej dokładnej kwoty w tej ofercie pracy. A ciekawe, czy na rozmowie mówią od razu, czy dopiero na koniec się człowiek dowiaduje, jak już przejdzie każdy etap...

@stary

Siemka, dzięki wielkie za info. U mnie ciężko wygląda teraz kwestia szukania pracy, mnóstwo wysłanych cv i znikomy procent odpowiedzi, więc chyba jednak spróbuje aplikować na stanowisko ds. zakupów i logistyki, chociaż kasa nie jest najlepsza. Dasz mi jeszcze znać jak u was ma się sprawa benefitów, bo w ofercie piszą o rocznej premii, ale nic o dodatkach, a myślałem ze np. ubezpieczenie typu pzu czy luxmed to już standard

XXX

Chłopie nie wiem gdzie chcesz iść ale jak na serwis to odradzam. Tam są takie układy i (usunięte przez administratora) że nie masz pojęcia. Tam nie ma pana. Tam ludzie żyją i pracują czasami PRL. Pracują Tam ludzie całe życie w jednym zakładzie i myślą że są Panami świata. Nie znają życia . A układ kierownika z mechanikiem i niektórymi pracownikami przechodzi ludzkie pojęcie. Gdyby Prezes o wszystkim wiedział dostałby szoku. Moim zdaniem nie polecam.

Co, nie zgadzasz się, że dobrze płacą? Zajrzałem tu żeby się dowiedzieć konkretów właśnie odnośnie pracy i ciężko widzę, nie można podawać dokładnie, jak płacą, czy co?

stary Nowy wpis

Dokładnie tak, pracownicy podpisywali klauzulę poufności wynagrodzeń, nie wolno nam mówić kto ile zarabia nawet między sobą. To oczywiście taktyka żeby wzbudzić nieufność wśród pracowników, ludźmi którzy się nie potrafią zgrać i nie ufają sobie nawzajem łatwiej się rządzi, to proste. Ogólnie są miejsca gdzie płacą lepiej wystarczy poszukać.

@stary

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Remsod Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 22 lutego na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Monter.

KasiaJ

Jak praca w biurze ?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. jako Operator Cnc. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR CNC (NR 1705) w firmie Remsod Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Łukasz

Ilona
@Łukasz

To w jaki sposób to załatwił? I jaką miał intencję w tym? No chyba że to jakieś sprawy prywatne..

Długas
@Łukasz

Inaczej wszystkim młodym nie przedłużyli umów bo zakład miał wtedy problemy finansowe

Dawid

Waldek

Na stronie firmy jest informacja że szukają operatora CNC. Ktoś wspomniał że można się tu sporo nauczyć szczególnie od starszych stażem którzy tu pracują. A w ogłoszeniu jest że wysyłają na szkolenia doskonalące. Jak często można pójść na taki kurs? Potem papier z uprawnieniami ma się dla siebie?

Ziomek
@Waldek

Trochę się nauczysz ale nie zarobisz. Żadnych kursów nie ma, zapomnij.

@Ziomek

Szkoda bo w ogłoszeniu brzmi to zachęcająco. A z zarobkami nadal taka kicha? Nie było żadnych podwyżek od ostatnich wpisów? Teraz też się nie zapowiada?

dawidziu

odradzam prace w tej firmie, niska kasa, zarzad to takie gbury ze szok, a płacą tyle co kot naplakał, masakra, uciekajcie stąd jak najdalej !

mistrz planu drugiego
@dawidziu

Bzdura! Kasa dobra. Zarząd ok. NIERÓB JESTEŚ TO NIE ZAROBISZ!

@mistrz planu drugiego

To w końcu jak płacą? Dobrze czy kiepsko? Jak jest tak super to napisz jaka jest stawka? Można dorobić premiami albo nadgodzinami???

Pacjent 0
@dawidziu

Ile kasy płaci ten zakład jestem z (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Remsod Sp. z o.o.?

jaco

Mocne strony to że czegosć się nauczysz o ile pracuje jeszczę stara gwardia tzn ślusarze i spawacze , stare roczniki

Ilona
@jaco

Czegoś, to znaczy czego? :) A zarobić, to już się nie zarobi?

slusarz spawacz mechanik

Czy te 5000 tysięcy na 160 godzin oczywiscie na rekę zarobie w remsod? to moje minimum

stary

W taj firmie kolesiostwo i kumoterstwo osiągnęło absolutne szczyty. Wyżej się już nie da.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Remsod Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

stary

Nadgodziny są płatne według kodeksu pracy, nie ma czegoś takiego jak odbiór nadgodzin to nie ten system. Jak przepracujesz więcej niż wypada w danym miesiącu to masz płacone nadgodziny i tyle.

stary

Nie jestem osobą na jakimś wysokim stanowisku ale z tego co wiem nikt z powodu pandemii pracy nie stracił.

Klaudia

O to prawda ze mimo pandemii nie było zwolnień?

stary

No i nadszedł nowy piękny rok zobaczymy jaki będzie. Poprzedni mimo całej tej pandemii wcale taki zły o dziwo nie był. W firmie nikogo nie zwolniono mimo kryzysu a to jest na plus dla firmy. Pracy trochę było mimo wszystko. Ale żeby nie było tak słodko to niestety organizacyjnie znowu słabo. Te roszady i podmianki na pewno na dobre firmie nie wyjdą. Zakup jednej nowej maszyny to też nie jest jakiś spektakularny sukces. Przecież w tym czasie kilka sprzedano. Miejmy nadzieję że ten rok będzie lepszy dużo lepszy a wszystkim życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Czy pracodawca Remsod Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NIck

mi zorganizował na tyle ze już nie haruje w tej firmie i jestem hepi

Kris

@dawidziu zero plusów?

jhgasjhga

Witam Szukają na stanowisko Kierownika Oddziału Spawalniczo Montażowego - możecie coś więcej napisać

magister

Witajcie męczenniki remsodu a jak tam kalcynacja i inne odziały często zapraszają do siebie na biesiadę ?

okeja
@magister

Szukają ludzi do roboty. Są ogłoszenia na UP Inowrocławia - żniwa idą idą idą.

Hanna
@okeja

Dzień dobry, na stronie internetowej również są ogłoszenia - http://remsod.pl/o-firmie/kariera. Co macie na myśli pisząc swoje komentarze? Rozumiem, że nie polecacie pracy w Remsod?

Heja
@okeja

Ale jak płacą jak kot napłakał śmiech na sali !!!!

Maria

@stary to jest szansa, że będę mogła sobie wybrać zmianę co mi najbardziej podpasuje z tych trzech?

Stary
@Maria

Nie do końca, system trójzmianowy jest na produkcji i jeżeli trafi się na maszynę obsadzoną to się chodzi jak zmiana przypadnie i nie ma możliwości chodzić jak się chce jak się samemu pracuje na maszynie to wtedy tak. A jeśli chodzi o biuro to pracują od 7 do 15. Teraz już chyba wszystko jasne prawda.

Czy Remsod Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

stary

Tak, ogólnie są trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6, ale w zależności od stanowiska prawdopodobnie idzie się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Remsod Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Remsod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remsod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remsod Sp. z o.o.?

Remsod Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Fabryczna 4
    88-101 Inowrocław