Simply Financial

Poznań

Opinie o Simply Financial

taber 2011-01-13 08:34:24
porządne zarobki + porządni ludzie = porządna firma. Tyle mogę powiedzieć o Simply Financial
hefajstos 2011-01-26 16:01:36
dokładnie tak! nic dodać, nic ująć.
tomek 2011-01-29 10:49:48
Podziwiam zachwyt wypowiadających się tutaj, chociaż przydałoby się trochę faktów. Dla każdego w życiu i w pracy co innego jest najważniejsze. Dla mnie duże znaczenie ma swoboda i poczucie, że jestem osobą, która ma największy wpływ na swoje zarobki. I to właśnie daje mi Simply Financial.
praktyk 2011-01-31 12:13:52
ogólnie da się wytrzymać. Ja generalnie nie lubię pracować i cierpię wstając z łóżka. Może właśnie dlatego dopasowałem się do Simply Financial. System prowizyjny jakoś mnie jednak motywuje. A po drugie sam mogę układać swój plan dnia, więc umawiam się z klientami, kiedy mi to najbardziej odpowiada
aninim 2011-08-05 21:14:12
Jeśli chcesz oszukiwać ludzi, to praca w Simply Financial jest idealna dla Ciebie.Jeden z przedstawicieli tej firmy umówił się ze mną na spotkanie, przedstawił wstępną ofertę, wziął ode mnie kasę i już się więcej nie pojawił. Krótko mówiąc dałam się oszukać.
hispan 2016-04-20 18:21:35
co do szybko i dorze wykonywanej roboty to jest własnie Twój obowiązek tutaj na miejscu. Jak masz pracować inaczej to raczej nie masz co liczyć że w Simply Financial będą Cię dłużej trzymać i tyle....
Zostaw swoją opinię o Simply Financial - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Financial