Baby Land

Opinie o Baby Land

Magda 2010-11-20 06:26:19
Najgorsza firma jakÄ? spotka??am w swojej karierze
Zasady pracy i stosunek ludzi pozostawiajÄ?cy wiele do zyczenia
ChcÄ? tylko jak najbardziej wykorzystaÄ? ludzi
kkk 2011-02-16 16:24:46
a czy ktoś wie ile się tam zarabia??
Ewelina 2015-10-30 21:58:42
Tak wiem. Płacą grosze skandaliczne. Pracuje się za mniej niż 9 zl za godzinę a oczekiwania jak za 20. Czlowiek sie stara jak moze a o umowe, ktora podobno jest nie mogę się doprosić. Prezes zarządził remanent. Pierwszy od 8!!! Lat. Z uwagi na straty wstrzymal premię wszystkim do odwołania. 170 godzin miesiecznie za 1400 zl. Ma ktoś ochotę do pracy?
Zośka 2015-11-07 21:02:47
Ewelina,
nie był to pierwszy od 8 lat, bo przecież co pół roku robimy ;) Po pół roku mozna dojśc nawet do 1600 + premia jeśli ją wrócą a to jest pod znakeim zapytania. Jeśli nie to kupa blada. Umowa czasami jest dawana, czasami nie. znane sa przypadki ze w trakcie calej pracy umowa jest dawana przy zakonczeniu pracy w firmie - razem ze świadectwem pracy. Poza tym i tak szkoda nerwów na wlascicela i jego kochankę.. tzn dyrektor handlową. kobieta jest straszna. rzuca mięchem do pracownikow, łamie prawo pracy stosujac mobbing "za wszystkie blędy kasowe będziecie mi płacić z pensji", "jesteście śmieciami". nie polecam nikomu pracy w tym kołhozie, a sama szukam pracy po ostatnich wybrykach "góry". tymbardziej, że współwłaścicielem od niedawna jest wspanialy synek szefa "wy si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na niczym nie znacie". Nie idźcie tu nigdy
ktosik 2016-03-18 17:14:03
Omijać bardzo szerokim łukiem ta firmę -premii fizycznie już nie ma,ponieważ ją notorycznie ucinają,a w zasadzie furiatka(ponoć kochanka-czytać ponoć bo materacem nikt nie był).
Polecam tą firmę osobą które lubią słuchać od pewniej osoby ciągłe "kuhwa" (bez R)Jak ktoś jest uległym psem to ta praca jest jak najbardziej dla niego:)
Nie zarobisz ,poniżą ,zrugają ,parę kur...poślą .
pozdrawiam odważnych którzy odchodzą od tej firmy,oby więcej takich osób.
Naprawdę są lepsze firmy.
Małgosia 2016-04-24 18:26:46
ale ze strony klienta powiem, że produkty dla dzieci są pierwszej jakości i tylko u nich kupuję
Zostaw swoją opinię o Baby Land - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baby Land