Marketing Relacji Sp. z o.o.

Opinie o Marketing Relacji Sp. z o.o.

babkapiaskowa 2015-02-08 12:20:27
Firma Marketing Relacji z ul. Poleczki 7 w Warszawie wyłudza dane teleadresowe powołując się na nieistniejące akcje promocyjne. Dzwonią i przedstawiają super ofertę, że niby chcą dla chętnych przesłać telefon do testów. Oczywiście trzeba podać adres domowy itp dane. Klient zostaje nabrany, a adres trafia do bazy danych, które firma dalej sprzedaje. Bardzo nieładne postępowanie, żeby nie powiedzieć - naciągacze.
Ania 2015-05-26 15:36:06
praca poleca na wpisywaniu danych do komputera, przyjemna praca , jak dla mnie ok:)
Anik95 2015-06-09 09:53:58
Na początku roku miałem trochę luzu na studiach i dorabiałem sobie tam.
Weryfikowałem dane z papierowych ankiet. Tak naprawdę praca luzik siedzisz przy kompie przeglądasz ankiety i żadnej filozofii nie ma.
Weronika J 2016-04-01 14:27:42
Jestem zadowolona z pracy- po okresie próbnym otrzymalam umowe o pracę, atmosfera przyjazna, wynagrodzenie atrakcyjne. Możliwośc rozwoju i nabywania nowych umiejetnosci, w tym rowniez mozliwosc awansowania :) Co jakis czas sa szkolenia. Ogolnie praca na +
Jagoda 2016-04-18 09:07:05
Super firma, odbywałam tam staż. Przyjazna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Głownie zajmowalam sie uaktualnianiem baz danych- praca lekka i naprawde przyjemna :)
wpisany 2016-05-24 16:09:19
Firma zajmuje się sprzedażą danych osobowych. Oczywiście zbierają je i przetwarzają bez zgody osób zainteresowanych. Jeśli chcesz tam pracować, to wiedz, że uprzykrzasz życie niechcianymi telefonami bardzo wielu osobom.
Zostaw swoją opinię o Marketing Relacji Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marketing Relacji Sp. z o.o.