brak logo

Timocom

Piła

Opinie o Timocom

Daro 2014-03-02 20:14:03
UWAGA!!! Nikomu nie polecam. Ludzie zarabiają tam od 1,200 zł. zero szacunku do pracownika. (usunięte przez administratora)Pracownik niema żadnych praw!!! Wszyscy co mają w głowie uciekają!!! W ciągu 3 miesięcy 12 osób się zwolniło!!! To nie przypadek!
3
ANGI 2014-03-25 14:20:26
NIE DZIEWIE SIĘ ZELUDZIE UCIEKAJA Z TEJ FIRMY. NAWET SZCZUR UCIEKA Z TONACEGO OKRETU.
CORAZ WIECEJ FIRM PRZESTAJE KORZYSTAĆ Z ICH SYSTEMU. POWOD JEST PROSTY PAZERNOŚĆ I CAŁKOWITY BRAK OCHRONY KLIENTA. TO JEST FIRMA KTORA SWOIMI DZIAŁANIAMI WRECZ NAKŁANIA DO OSZUKIWANIA PRZEWOŻNIKÓW PRZEZ PSEUDOSPEDYCJE I FIRMY. A TEN JAK SIE NAZYWAJA DZIAŁ PRAWNY TO W OGOLE JEST JAKIS ŻART Z KTORY KASUJA JAK ZA ZBOŻE.
4
obserwator 2015-06-19 10:08:48
Dopóki Szef słucha specjalistki od marketingu, która rozwala firmę od środka, nic w tej firmie się nie zmieni. Rotacja w firmie jest bardzo dobra, tylko głupi szef pozwala odejść wyspecjalizowanym pracownikom, którzy pracują na jego sukces i traci pieniądze w czasie gdy nowi się uczą i nie są tak efektywni jak Ci doświadczeni. Trzeba powiedzieć wprost - to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brak kultury, szacunku, dziś szef podejmuje decyzje, jutro ją zmienia, po jutrze znów. Zakrawa to na zaburzenia emocjonalne. Nie polecam pracy w tym miejscu.
radzio 2015-10-06 14:41:35
@obserwator, a dałoby radę napisać jakiś konkretny przykład o jakie to decyzje szefowi chodziło. Bowiem wiadomo, człowiek ma pracować, za to mu płacą, ale jednak takie nagłe i częste zmiany decyzji to trochę dezorganizacja. Co do rotacji to nie wiem, czy jest taka wysoka, bowiem póki co nie widze żadnych ogłoszeń od Timocom.
buzia 2016-04-27 22:48:49
to zdecydowanie dezorganizacja @radzio. Trudno pracuje sie w takiej firmie gdzie sa ciagłe zmiany. Poza tym - to uduwodnione naukowo, że ludzie zmain nie lubią, boją sie ich. a jak tu juz sie ludzie przyzwyczają i zaraz znowu zmiana to można zgłupieć
plko 2016-06-09 16:57:28
A kto jest tą specjalistka od marketingu?(usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Timocom - Piła
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timocom