Opinie o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony VIS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony VIS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

Michał Nowy wpis

Czy agencja nie szuka nowych osób ?

Iza Nowy wpis

Powiedzcie, czy są nadgodziny w firmie i jak wygląda ich rozliczenie, czy mogę liczyć na jakąś dodatkową gotówkę, czy po prostu je odebrać? Jeszce jedno pytanie nasuwa mi się, czy są zmiany nocne? Ale jak to ochrona to pewnie tak? Jest szansa na umowę o pracę w VIS?

007 Nowy wpis
@Iza

Pracuję w Krakowie od kilkunastu miesięcy na umowę o pracę. Zaczynałem od zlecenia. Teraz nie narzekam. To co było obiecane dostaje. Wypłata zawsze przed czasem. Grafik elastyczny. Ustalamy z chłopakami. Jedynie co to to kasa jakby była jeszcze większa. Chociaz jest taka jak była obiecana i były podwyżki. Inne firmy płacą trochę mniej może że dwie tak samo. Ale wszystko jest jak było powiedziane. Nikt nam nie zawraca glowy. Więc pracuje się w porządku. Ale wiadomo każdy musi sam przemyśleć.

Iza Nowy wpis

@Wera, co dokładnie masz na myśli? Czy możesz swoimi spostrzeżeniami podzielić się z innymi użytkownikami? Czy firma VIS aktualnie poszukuje osób do pracy? Jak przebiega proces rekrutacji? Chce ktoś się podzieli swoją opinią?

Wera

Wszystko niby w porządku ale tylko na pozór nie polecam pracy w servisie bo będziecie po sądach chodzić

kali
@Wera

Witam a dlaczego takie wnioski może przedstawisz więcej wiadomości czy Agencja Ochrony VIS to zła Agencja wcześniejsze wypowiedzi nie świadczyły o tym że coś jest nie tak

@Wera

z tego co sie orientuje to dotychczas nie było takich informacji, a w jakim wojewodztwie tak sie stało ?

Firma Agencja Ochrony VIS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Amella

Witam czy ktoś wie ile pracownikow na umowe o pracę zatrudnia Vis

Witold

Czy jest jakiś powód tak długiego milczenia? Tak dobrze się pracuje, że nie macie chęci nic pisać?

Iza

@at, opinie na forum wiadomo bywają różne i każdy może w sumie napisać tutaj wszystko co mu nie odpowiada albo odpowiada. Ty piszesz o właścicielach, a możesz coś więcej napisać ogólnie o samej Agencji Ochrony VIS? Umowach, godzinach, premiach, itp.?

at

Chyba trochę przesadzanie właściciele są ok :)

mare

@Mann chyba sobie :) rzeczywiście jak ktoś ma zarzuty to mógłby jasno napisać o co chodzi, bo ja teraz chce do nich składać cv i mam dylemat

jpa

Nie polecam tej firmy z całego serca,zanim się zatrudnicie to dobrze przemyślcie swoją decyzję,chyba że lubicie się włóczyć po sądach.

Marian

Konsalnet jest większą firmą, ale czy za tym poszły jakieś dramatyczne zmiany- tego nie jestem w stanie powiedzieć. Czasami bywa tak, że bardziej prowincjonalna firma oferuje lepsze warunki niż jakaś grupa ogólnopolska. Czy ktoś przetrwał w firmie tą zmianę i może wyjaśnić jaki to miało wpływ na wszystkich pozostających w firmie?

łoś superktoś

też się zastanawiam czy nie podjąć się jakiegoś zatrudnienia w Agencja Ochrony VIS, natomiast w kontekścike rzekomego wypuku przez inną firmę o której wspomnieliście, czy rzeczywiście oznacza to jakieś lepsze warunki finansowe?to by mnie ostatecznie skusiło do podjęcia tam pracy... a ogólnie to ile tam mogę netto zarobić?

marcin

polecam firme również z Sosnowca GRUPA - WOLF . Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o krótką informację na email m.michalik@grupawolf.com.pl. Postaram się przesłać wtedy ofertę .

energy2000

a co to za firma była ?? jeden pokój i cztery bankowozy .. tzn auta osobowe . trasy konwoje potracili . Najważniejszy obiekt Polski gaz stracili . To co zostało ?? Dwa banki na krzyż . Przedstawicieli handlowych nie ma . To kto ma obiekty załatwiać ?? Pracownicy .. czy jeden kierownik ? To i tak długo sie utrzymali na rynku :)

xyz

Konsalnet faktycznie wykupil Visa,juz byla dyrekcja z katowic.A Lasa jest dyrektorem w Warszawie wiec ma ciepla posadke i chcialbym miec jego pensje.Teraz jezdzi nowa beta albo i40.Visa sprzedal za gruba kasa jak zwykle sie ustawil.

guard

vis nie istnieje. Kupil go konsalnet, Łaska sobie szykuje nowa posadke. Zobaczymy co na to Wojewodzka, doniesienie zostalo zlozone. Pewmie I40 kombi mu zabiora

Najgorsza firma na Śląsku a Fiat Panda jako konwój powala po prostu nie polecam Tym którzy szukają pracy

jestem 3 x za

Biorąc pod uwage że na papierze mamy niecały tysiąc złoty netto z wiadomych względów i że przeciętna norma daje nam ok 170 godzin pracy w miesiącu , to wynika że przekraczając miesięczny czas pracy o 50 godzin a tyle to sie przekracza minimum w przeważającej większości nawet 70 godzin i więcej to daje nam przy tych 50 godzinach nadliczbowych ok 300 zł plus 4o zł za środki czystości to jest daje nam 340 zł x 12 mies.to się = 4080zł no a jeżeli ktoś w ten właśnie sposób przepracował dwa lata to nam daje 8,160 zł i tak dalej. To są wyliczenia minimalne niedowiarków odsyłam do radcy prawnego w sądzie pracy lub do PIP-u po informację. Reasumując za każdy przepracowany miesiąc w którym przekroczyliście normę godzin o min. 50h a tyle na pewno przekraczacie należy wam się ok 340 zł plus odsetki , więc jest o co walczyć tym bardziej że nie ponosicie żadnych kosztów związanych z sprawą i ja również posiadam grafiki za pewien ładny okres pracy. Należy się jakoś zmówić Panowie i Panie i odzyskać swoje .

były pracownik ochrony

Witam byłych i obecnych Visowców. Tak od czasu do czasu przeglądam Wasze forum i mogę Wam jedno powiedzieć : Dajcie sobie spokój ; co z tego że wydrzecie parę groszy jak później roboty nie znajdziecie , niestety sam jestem przykładem wygrałem w sądzie ale teraz nie mogę dostać roboty w ochronie bo pracodawcy pomiędzy sobą takie informacje przekazują a branża ochrony to nie place budowy . Delikatnie jestem zbywany przez pracodawców że jeszcze weryfikacja itp ,itd i w końcu stwierdzenie - nie ma już wolnych miejsc . W jednej firmie mnie przyjęli ale musieli się od kogoś dowiedzieć bo po tygodniu mi podziękowali . Zastanówcie się zanim zaczniecie walczyć bo każdy kij ma dwa końce a niestety nie jesteśmy do końca anonimowi a badania do licencji kosztują . Ja osobiście teraz żałuję , mogłem to olać i poszukać sobie innej firmy a zachciało mi się wojować nawet w firmie gdzie pracuję a nie zajmuje się ona ochroną ktoś mnie pod....ił i jestem na cenzurowanym dosłownie pracuję tyle ile Pan Bóg nakazał i ani godziny więcej . 3-majcie się !

nikt

zorientowali się w jakiej wspaniałej firmie pracują.Lepiej póżno niż wcale

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony VIS - Sosnowiec

Agencja Ochrony VIS
2.5/5 Na podstawie 109 ocen.

Agencja Ochrony VIS