Opinie o Biuro Ochrony Perkun w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Ochrony Perkun. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Ochrony Perkun na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Perkun w Warszawa

Czy w Biuro Ochrony Perkun jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

nick ważny
@Izabela

Wady to pisząc ogólnie specyfika branży: niskie płace, wielogodzinne wyczerpujące dyżury często w niedziele i święta, niski prestiż pracy i od czasu do czasu fizyczne zagrożenie.

Wciąż aktualny pracownik

Tak uważam. Koordynatorzy b. szybko reagują na problemy zgłaszane im przez zespoły na obiektach podejmując działania lub przekazując informacje zarządowi.

Julia
@Wciąż aktualny pracownik

Ooo to fajnie, taka postawa rzadko się zdarza. To chyba musi być dużo tych koordynatorów skoro tak ładnie wszystko ogarniają?

@Julia

Może to nie kwestia ilości koordynatorów ale lepszej organizacji pracy, dobrego przepływu informacji wewnątrz agencji czy umiejętnego przekazywania przez zarząd odpowiednich uprawnień podległym pracownikom.

Izabela
@Wciąż aktualny pracownik

No jak na razie same plusy tu widzę. Ale jakieś wady też bywają widoczne?

nick ważny Nowy wpis
@Izabela

Janusz

Witam! Mam zamiar zatrudnić się w firmie Perkun w związku z tym mam pytanie.Czy w tej firmie ,podobnie jak w innych firmach ochroniarskich wyplaty są co dwa miesiące? To znaczy ze jednego miesiąca są wypłaty za poprzedni miesiąc i pod koniec miesiąca za bieżący? Którego są wypłaty za poprzedni miesiąc? Czy też po 20-stym?

judasz-ochroniasz
@Janusz

Tak, ten typ rozliczeń to standard w tej branży - wypłata za przepracowany miesiąc ok 20 następnego miesiąca. Dla stałych pracowników będących w cyklu wypłat nie jest to problem, ale jak zaczynasz i brakuje ci kasy na już to może być słabo. Rozwiązaniem jest poprosić szefów o zaliczkę na koszt przepracowanych dni po kilku przepracowanych dyżurach.

Beata
@judasz-ochroniasz

Czyli jak zaczynasz, to dobrze mieć jakieś zaskórniaki.. A stawki teraz jakie w ogóle macie/ Za godzinę?

nick ważny Nowy wpis
@Beata

No niestety, standard branży - minimalna krajowa za godzinę.

Jest info na stronie firmy, ze potrzebują agentów ochrony. Streści mi ktoś jak w tym roku wyglądają kwestie zatrudnienia?? Wynagrodzenie, typ umowy? Oczekują uprawnień jakichś czy doświadczenia? Bo niestety nie napisali nic, jedynie ze rekrutują takie osoby. Trochę się obawiam czy ta oferta w ogóle aktualna jest?? Bo widzę ze w listopadzie ktoś tez podpytywał. Czyżby mieli ciągła rekrutacje? Czy nie ściągnęli oferty ze strony?

leming

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka o bycie najlepszym , a bycie dobrym nawet na małym terenie. Wielkich perspektyw też nie ma co przed nimi rozciągać bo chyba to nie ich target

Krakowiak Nowy wpis
@leming

Jakie np? Podaj,szukam pracy i oszczędzisz mi czasu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Ochrony Perkun? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Na swojej stronie firma podaje, że aktualnie szukają agentów do ochrony obiektów, ale niestety szczegółów brak. Czy dzwoniąc pod wskazany numer, dowiemy się wszystkich szczegółów odnośnie zatrudnienia? Mnie interesuje głównie wysokość pensji i generalnie jakie są zasady układania grafiku.

Roberto

Mam pytanie...czy państwo zatrudniacie ludzi bez prawka bo to co widać ostatnio na kamerkach tak jak państwa kierowcy jeżdżą to raczej nie za bardzo!

Dla mnie dzisiaj firma godna polecenia. Kasa na czas, kierownicy w porządku - nie czepiają się pierdół. Warunki w porządku

@Marcin

To wszystko? Czy pieniądze na czas to jedyny plus pracy tam? I ze kierownik po tobie nie jeździ.. średnio przekonujące

@Maja

W tej branży jako pracownik ochrony to dosyć dużo na tle konkurencji...

@Marcin

Witam ma kolega moze do odstąpienia lub na wymiane naszywke firmy Perkun proszę o kontakt na e-mail : tomasz.tb@interia.pl

Janusz
@Maja

To zależy co oznacza na czas? We wszystkich firmach ochroniarskich wyplaty są po 20 a nawet po 25 .. Także prawie 2 miesiące pracujesz bez kasy..Ciejawy jestem jwk jest tutaj.

judasz-ochroniasz
@Janusz

W wielu branżach, nie tylko w ochronie, jest zwyczaj rozliczania się finansowego z pracownikami po zakończonym okresie fakturowania tzn zapłata za wykonana pracę następnego miesiąca + kilka (-naście) dni na spłynięcie i rozliczenie faktur. Może być to przeszkodą jedynie kiedy zaczynasz pracę albo nie planujesz/ nie potrafisz związać się na dłużej z firmą (popracujesz kilka dni i odchodzisz/jesteś zwalniany). Dla stałych pracowników zazwyczaj nie jest to problemem. Natomiast jeśli zaczynasz pracę i jesteś w finansowym dołku możesz poprosić pracodawcę o zaliczkę na konto przepracowanych dni, przed przyjętym terminem wypłaty.

Hanna

Nie polecam, gdy miałam włamanie do domku na działce, odpowiedzieli mi, że pracownik ochrony nie jest w stanie pilnować skutecznie tak dużego obiektu. Za zniszczone drzwi zaproponowali mi 100 zł !!!

Izabela
@Hanna

Tak duży obiekt? To ile metrów ma ta Twoja działkowa willa? I wracając to jakie obiekty oni w takim razie deklarują jako na 100% bezpieczne?

Fantis
@Hanna

To bardzo dużo, inne firmy nic nie oddają. Przerabiałem temat działek i swojego domku. Większość firm za nic nie odpowiada. Można ubezpieczyć od kradziezy i ognia ale to około 700 zł rocznie. Niestety dla ubezpieczyciela to 60% szans, że będzie włamanie. Skutecznie działki to można chronic tylko dronem...ale to inne koszta usługi..

Wojtek

Witam wszystkich jestem klientem firmy Perkun ale już nie długo właśnie zastanawiam się nad zmianą firmy.Przeciętny wiek ochroniarza w firmie Perkun to 70 lat są to ludzie nie stroniący od alkoholu w pracy jak i poza pracą(choć poza pracą to mało istotne) z tego co zauważyłem wszyscy są z okolic WPN są to mało rolni rolnicy w podeszłym wieku którzy nie potrafią się nawet podpisać bądz odebrać prawidłowo telefonu.Moim skromnym zdaniem zatrudnianie takich pracowników przez firmę Perkun bardzo psuję renomę firmy.Szanowny Panie(usunięte przez administratora) czyż nie lepiej zapłacić powiedzmy złotówkę więcej pracownikowi zatrudnić młodych(nie emerytów z WPN) i mieć renomę i markę która w tej chwili spadła na psy. Z tego co się orientuję to nie jest tylko moje skromne zdanie ale także wielu innych klientów kiedyś dobrej firmy Perkun.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.Dziękuje.

@Wojtek

i bardzo dobrze Pan zrobi, pracowałem w tej firmie, młody bez nałogów z licencją ale dyrekcja wyjątkowo nieprzyjemna (chodzi mi tu o dyrektora, zwykły cep) powinien Pan zatrudnić ochronę bezpośrednio a nie poprzez agencje ochrony, dać dwa złote więcej za godzine ale mieć kompetentne osoby które same będą sobie ustalały grafik tak żeby na obiekcie wszystko było wporządku

Sprawiedliwy.
@Wojtek

Odpowiem Panu Wojtkowi ,panie Wojtku pracowałem kiedyś w tej firmie żenada ,zastanawiam się nie wiedział Pan z kim Pan podpisuje umowę nie sprawdził Pan firmy na buzię ?nieżle myslalem że ludzie mają pomyslunek ,wyatarczy na temat firmy pogrzebać w intarnecie.A z teszta weszła Państwowa służba ochrony zaraz firemki pseudo ochroniarskie zejda na psy.Niedługo i Kierownictwu tej firmy skończa się układy i układziki.

Dokładnie

Czy Perkun terminowo wypłaca wynagrodzenie? Ktòrego są wypłaty?

@Zainteresowany

Tak. Około 20 następnego miesiąca wypłata za poprzedni miesiąc zawsze w pełnej kwocie.

K2

Witam poszukuję naszywki firmy perkun do kolekcji może ktoś z byłych lub obecnych pracowników jest skłonny odstąpić lub wymienić się na inne z ochrony pozdrawiam kontakt email tomasz.tb@interia.pl

Maja

Co myślicie o pracy w Perkun? Szkoda, że nie ma więcej opinii tu na forum. Zatrudniają osoby z orzeczeniem?

@Maja

Osoby z orzeczeniem nie powinny pracować w ochronie!!! Jak już to jako klozetowa lub klozetowy.

K2

Witam byłych i obecnych pracowników firmy perkun ma ktoś do zalatwienia naszywke tej firmy jestem kolekcjonerem

Ewka

Jesteście pewni, że firma nie zasłużyła na pozytywne opinie?

Prawdziwy Bernard

Bernard - 2013-05-07 15:12:35 Perkun na tle konkurencji faktycznie wypada słabiutko,dostałem stare śmierdzące i podarte ciuchy jako umundurowanie,do tego śmiesznie niska stawka poniżej 5 zł.Przestań się mścić za tą pajdę alkoholową. Nie ma przebacz piłeś wyleciałeś. Nie psuj nam atmosfery w pracy i nie piernicz głupot. Nie podszywaj się pod moją osobę, twoje IP nie jest tajemnicą więc pozwę cię za to do sądu.

@Prawdziwy Bernard

hahaha tak, idz jeszcze to trybunału praw człowieka hahaha

Gal

Perkun kolejna firma z niekompetentnym dyrektorem, prezesi moga być, kontrolni wporządku ale dyrektor po prostu masakra, tępy niedorozwinięty cep , został tylko dlatego dyrektoram bo podlizywał się prezesowi a był zwykłym cieciem na obiekcie

Solidna

Czy to prawda że solid kupił perkuna

gal
@Solidna

jesli by kupił to pierwsze co powinien zrobić to wywalić na zbity pysk dyrektora !

Jasiek

Kto pracuje w tego typu firmie to wie jak jest. Normalna praca czasami jest stres, jak sie lubi ten typ pracy jest spoko

Maja

@jarzyna a czy pracodawca oprócz podstawy zapewnia czasami jeszcze dodatkowe premie? To bardzo duży czynnik motywujący pracowników, chociaż nie jedyny, jaki jest stosowany na polskim rynku pracy.

Maja

Na stronie internetowej Biura Ochrony Perkun można znaleźć informacje na temat tego, że dalej poszukiwane są osoby do pracy jako Agenci Ochrony. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją do firmy? Czym wyróżnia się ona na tle innych pracodawców z branży?

Jarzyna
@Maja

Praca faktycznie jest. Płacone zwykle minimum, ale zgodnie z prawem i na czas. Po jakimś czasie otrzymałem podwyżkę jako szef obiektu (dosyć ciężkiego). Raczej nie mogę narzekać, szczególnie po zmianach w stawkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Perkun - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Perkun?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Perkun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Perkun?

Biuro Ochrony Perkun