RS PLAST

Płońsk

Opinie o RS PLAST

operator 2010-11-19 23:18:35
[usunięte przez admina] za papierosa z wplaty100 zł smiech na hali na umowie masz 1800 a dostajesz 800 bo zabiora ci za zle zrobiona folje choc sami taka kaza robic dostajesz umowy zlecenie co miesiac. Jedyna osoba jest p. Robert z magazynu ktory jest normalny w tej firmie... Nikomu nie polecam tej firm [usunięte przez admina]
pracownik 2010-11-19 23:21:32
granulacja to czyst smiech tydzien pracujesz dwa siedzisz w domu bo maszyna zepsuta albo niby wlasciciel i prezes nie moga zalatwic materialu do pracy syf i syf
pracownik 2010-11-19 23:25:01
w kiblu plywaja klocki bo spluczki nie dzialaja a na halach jest taki smrud ze porazka a hu.... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka praca zatrudniaja a po miesiacu zwalniaja zeby [usunięte przez admina]
pracownik pozdrowienia dla fali 2010-11-20 09:01:09
Pracuje w tej firmie prawie od poczatku jak powstala i po prawie roku dostalem normalna umowe ale z tego co ktos tu napisal to cala prawda o tej firmie czapiaja sie do wszystkiego czego tylko moga tyle ludzi co przyjmuja i zwalniaja to jest przesadne ze nikt nie podal ich jeszcze do sadu pracy a wiem ze juz chlopak z granulacji zlozyl pismo ciekawe kogo za to obwinia i jaka suma znowu. NIE POLECAM TU PRACY
anonim 2010-11-22 21:37:29
Szanowni Pracownicy,zapewne byli!
Zapraszam osobi??cie do biura i proszÄ? mi to powiedzieÄ? wprost a nie pisaÄ? pod nickiem, by??cie siÄ? podpisali choÄ? z imienia Grzegorz i Marcin.

Pozdrawiam

PS.
Nauczcie siÄ? Panowie poprawnej polszczyzny lub dajcie komu?? innemu do napisania.
kamilek 2010-11-25 18:28:00
tu panowie sie mylicie ze to marcin i grzesiek to ja mialem zaszczyt pracowac u was caly tydzien po czym mnie wyrzuciliscie bez powodu a chlopacy sa tu nie wini wiec odjebci......... sie od nich
anonim 2011-02-08 23:26:01
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!!!!
nikt nikomu nie kaze tu pracowac.
gościu 2011-02-13 00:51:16
takiego pierdolnika jak tam to nie ma nigdzie traktowanie pracowników jest poniżej krytyki nie mówiąc już o wynagrodzeniu takie zarobki jak tam na chwilę obecną to 10 lat do tyłu były, ta firma jeśli w ogóle można to tak nazwać to totalna porażka.
dramer1980 2016-08-30 14:43:52
Czy ktoś pracował w RS Plast na maszynach produkcyjnych, interesuje mnie maszyna mobert victory. dramer1@o2.pl
vtu 2016-09-04 20:47:51
@ dramer1980 - obawiam się że na chwile obecną nie znajdziesz zatrudnienia w RS PLAST, ponieważ nie ma od nich ofert pracy. Bynajmniej na portalu gowork nie widziałam. Gdyby coś uległo zmianie, dajcie znac
Zostaw swoją opinię o RS PLAST - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS PLAST