Opinie o RS PLAST w Płońsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie RS PLAST. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RS PLAST o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RS PLAST w Płońsk

Kacper Nowy wpis

Ile z premiami wyciągacie miesięcznie ?

vtu Nowy wpis

@ dramer1980 - obawiam się że na chwile obecną nie znajdziesz zatrudnienia w RS PLAST, ponieważ nie ma od nich ofert pracy. Bynajmniej na portalu gowork nie widziałam. Gdyby coś uległo zmianie, dajcie znac

dramer1980 Nowy wpis

Czy ktoś pracował w RS Plast na maszynach produkcyjnych, interesuje mnie maszyna mobert victory. dramer1@o2.pl

gościu Nowy wpis

takiego pierdolnika jak tam to nie ma nigdzie traktowanie pracowników jest poniżej krytyki nie mówiąc już o wynagrodzeniu takie zarobki jak tam na chwilę obecną to 10 lat do tyłu były, ta firma jeśli w ogóle można to tak nazwać to totalna porażka.

Aplikowałeś do firmy RS PLAST? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Instalator mebli i ekspozycji reklamowych
Michałów-Reginów
AdRepublic
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!!!! nikt nikomu nie kaze tu pracowac.

kamilek

tu panowie sie mylicie ze to marcin i grzesiek to ja mialem zaszczyt pracowac u was caly tydzien po czym mnie wyrzuciliscie bez powodu a chlopacy sa tu nie wini wiec odjebci......... sie od nich

Szanowni Pracownicy,zapewne byli! Zapraszam osobi??cie do biura i proszÄ? mi to powiedzieÄ? wprost a nie pisaÄ? pod nickiem, by??cie siÄ? podpisali choÄ? z imienia Grzegorz i Marcin. Pozdrawiam PS. Nauczcie siÄ? Panowie poprawnej polszczyzny lub dajcie komu?? innemu do napisania.

pracownik pozdrowienia dla fali

Pracuje w tej firmie prawie od poczatku jak powstala i po prawie roku dostalem normalna umowe ale z tego co ktos tu napisal to cala prawda o tej firmie czapiaja sie do wszystkiego czego tylko moga tyle ludzi co przyjmuja i zwalniaja to jest przesadne ze nikt nie podal ich jeszcze do sadu pracy a wiem ze juz chlopak z granulacji zlozyl pismo ciekawe kogo za to obwinia i jaka suma znowu. NIE POLECAM TU PRACY

w kiblu plywaja klocki bo spluczki nie dzialaja a na halach jest taki smrud ze porazka a hu.... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka praca zatrudniaja a po miesiacu zwalniaja zeby [usunięte przez admina]

granulacja to czyst smiech tydzien pracujesz dwa siedzisz w domu bo maszyna zepsuta albo niby wlasciciel i prezes nie moga zalatwic materialu do pracy syf i syf

operator

[usunięte przez admina] za papierosa z wplaty100 zł smiech na hali na umowie masz 1800 a dostajesz 800 bo zabiora ci za zle zrobiona folje choc sami taka kaza robic dostajesz umowy zlecenie co miesiac. Jedyna osoba jest p. Robert z magazynu ktory jest normalny w tej firmie... Nikomu nie polecam tej firm [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o RS PLAST - Płońsk

RS PLAST
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Powsińska 106
    02-903 Płońsk