RS PLAST

Płońsk

Opinie o RS PLAST

operator 2010-11-19 23:18
[usunięte przez admina] za papierosa z wplaty100 zł smiech na hali na umowie masz 1800 a dostajesz 800 bo zabiora ci za zle zrobiona folje choc sami taka kaza robic dostajesz umowy zlecenie co miesiac. Jedyna osoba jest p. Robert z magazynu ktory jest normalny w tej firmie... Nikomu nie polecam tej firm [usunięte przez admina]
pracownik 2010-11-19 23:21
granulacja to czyst smiech tydzien pracujesz dwa siedzisz w domu bo maszyna zepsuta albo niby wlasciciel i prezes nie moga zalatwic materialu do pracy syf i syf
pracownik 2010-11-19 23:25
w kiblu plywaja klocki bo spluczki nie dzialaja a na halach jest taki smrud ze porazka a hu.... w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka praca zatrudniaja a po miesiacu zwalniaja zeby [usunięte przez admina]
pracownik pozdrowienia dla fali 2010-11-20 09:01
Pracuje w tej firmie prawie od poczatku jak powstala i po prawie roku dostalem normalna umowe ale z tego co ktos tu napisal to cala prawda o tej firmie czapiaja sie do wszystkiego czego tylko moga tyle ludzi co przyjmuja i zwalniaja to jest przesadne ze nikt nie podal ich jeszcze do sadu pracy a wiem ze juz chlopak z granulacji zlozyl pismo ciekawe kogo za to obwinia i jaka suma znowu. NIE POLECAM TU PRACY
anonim 2010-11-22 21:37
Szanowni Pracownicy,zapewne byli!
Zapraszam osobi??cie do biura i proszÄ? mi to powiedzieÄ? wprost a nie pisaÄ? pod nickiem, by??cie siÄ? podpisali choÄ? z imienia Grzegorz i Marcin.

Pozdrawiam

PS.
Nauczcie siÄ? Panowie poprawnej polszczyzny lub dajcie komu?? innemu do napisania.
kamilek 2010-11-25 18:28
tu panowie sie mylicie ze to marcin i grzesiek to ja mialem zaszczyt pracowac u was caly tydzien po czym mnie wyrzuciliscie bez powodu a chlopacy sa tu nie wini wiec odjebci......... sie od nich
anonim 2011-02-08 23:26
wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!!!!
nikt nikomu nie kaze tu pracowac.
gościu 2011-02-13 00:51
takiego pierdolnika jak tam to nie ma nigdzie traktowanie pracowników jest poniżej krytyki nie mówiąc już o wynagrodzeniu takie zarobki jak tam na chwilę obecną to 10 lat do tyłu były, ta firma jeśli w ogóle można to tak nazwać to totalna porażka.
dramer1980 2016-08-30 14:43
Czy ktoś pracował w RS Plast na maszynach produkcyjnych, interesuje mnie maszyna mobert victory. dramer1@o2.pl
vtu 2016-09-04 20:47
@ dramer1980 - obawiam się że na chwile obecną nie znajdziesz zatrudnienia w RS PLAST, ponieważ nie ma od nich ofert pracy. Bynajmniej na portalu gowork nie widziałam. Gdyby coś uległo zmianie, dajcie znac
Agnieszka 2017-08-01 09:21
Dawno nie było nowych wpisów na temat RS PLAST jako pracodawcy. Jak obecnie wygląda praca? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy pracownicy mają zapewnione możliwości rozwoju? Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o RS PLAST - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS PLAST