Opinie o Reden Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Reden Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Reden Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reden Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

mrolo Nowy wpis

ja właśnie też chciałbym się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć, słuchy chodzą, że w sumie całkiem spoko się tam pracuje i jednak wiele się poprawiło

Solidny Nowy wpis

Cowiem to wiem ale powiem to tak ten browar to "Oswiencim"przypomina placa 1200 zloty zczego 800zloty na konto a reszka po stole.Wy wiecie ze szef to jest zleksza jeb..ty wymogi ma takie ze sie tyra miedzy innymi wiecej niz 8 godz,zczego za nadgodziny wcale nieplaci a jak placi to grosze(tyram tam pare dobrych miesiecy i widze co sie dzieje)ludzie sie zmieniaja jak rekawiczki tylko wlazidupki od szefa sie tam trzymia ja w najbliszym czsie tez stamtad spadam.Wlasciciel tego chlamu tokanalia i despota liczy sie tylko on i jego kasa nic pozatem (ile ludzi odeszlo wlasnie zjego powodu i jego rzydu...w to wiedza tylko ci co tam pracowali albo jeszcze pracuja ,facet niema zielonego pojecia o pracy ani o tym ze mamy 21wiek anie 18 czy 19 i czasy niewolnictwa)_Powiem to tak jest tam pare swietnych pracownikow i ma niektore piwa dobre to tyle jesli chodz o jakosc. -w tej firmie czeba by zmienic szefa i pare osobnikow co tam zondzom

krzyniu Nowy wpis

ciężko niestety jest napisać o tym browarze cokolwiek więcej gdy się tutaj jeszcze nie pracowało. Reden to śląski browar rzemieślniczy z bogatą historią . Jeżeli ktoś pasjonuje się sztuką ważenia piwa to myślę , że jest to ciekawy kierunek dla niego. Problemem jak wszędzie mogą być dla ludzi pieniądze...

stasiek

no brak konkretów, to przyznam koledze wyzej, fanie by było jakby ktoś z obecnych pracowników cokolwiek napisał jeszcze, bo tkie opinie to moim zdaniem sa najbardziej cenne, bo też w miare obiektywnie wszysto opisują i jakie stawki i jak z atmosferą jest konkretnie czy szef wymagający.. a mnei to wszystko interesuje

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
km

Wchodzę żeby opinie normalne zobaczyć a tu żenada! i nie chodzi o pracodawcę a o "pracowników" żal i żenada! smutne

gaga

zacznijmy od tego, że "asystentka" to stanowisko które zobowiązuje. Nie tylko pod względem zdobytego wczesniej doświadczenia, ale przede wszystkim aparycji![usunięte przez moderatora] Choć mam nadzieję, że zarobki takiej "asysty" są z "3" z przodu, bo takie sa realia dzisiejszego rynku!

smutny

szkoda redenu,fajna atmosfera tam była,ludzie zarąbiści,zarobki na poziomie.Miło wspominam.

windows8

[usunięte przez moderatora] Brak podstawowych szkoleń oraz brak kultury osobistej pracowników - tego już niemożna sie wyuczyć- sprawia, że klientowi odechciewa sie składać zamówień! Jednym słowem,najlepsi odeszli i maja co teraz swiętować, [usunięte przez moderatora]

murzyn

Praca w tej firmie to gorzej niż robota na plantacji w Zanzibarze

dostawca

Mam nadzieję że żaden z klientów nie będzie zaopatrywał się w firmie Foster.Ludzie przejrzeli na oczy.To taki sam syf jak Reden. Konkurencja ich wykończy :)

zainteresowany

Przepraszam że tak zapytam..... A kiedy odbędzie się casting na nowego właściciela ''POD JESIONEM'' ? Czy list motywacyjny jest wymagany? Do kiedy można aplikować ?

samsung

[usunięte przez moderatora] Innej pracy nie znajdą.Ile osób tam pracujących ma wyższe wykształcenie? Jedna? [usunięte przez moderatora] W innych firmach to nie do pomyślenia.Skąd taka duża rotacja pracowników? Pracują do pierwszej wypłaty lub traktuja reden jak coś w rodzaju''poczekalni" zanim znajdą coś lepszego.Ale są i wierni Redenowi [usunięte przez moderatora]

ciekawy

czyżby Reden sie zwijał??? Któraś hala już do wynajęcia....??? czy ktoś wie już coś na ten temat??

zachwycony

:))))))))))))))))))))))) super firma

pracownik miesiąca marca

jak ktoś chce pracowac to pracuje, a reszta tylko narzekac potrafi i na go worku sie żalić. Prezesi potrafią docenić długoletnich pracowników, wiem cos o tym ;) ;) ;)pozdro

zniesmaczony

Ludzie!!!!!!! z daleka od tej firmy.Jedyne co potrafią robic to wystawiać paragony pracownikom. [usunięte przez moderatora]

k

witam czy w Redenie nadal szukają pracownika biurowego-fakturzystki?

zainteresowana...

Witam, mieszkam w pobliżu tej firmy i jestem zainteresowany praca tam, bo z tego co czytam nie wymagają tam za wiele i na zarobki tez nie ma skarg?? Mam doświadczenie na magazynie, prosze napiszcie czy sa jakies przyjecia??? jakie sa tam zasady rekrutacji? w jakich godzinach jest praca?dzieki za szybką odp;)

leon

[usunięte przez moderatora] normalny szef,z nim mozna pogadac,szacun dla niego.szanuje goscia jako szefa.pozdro panie [usunięte przez moderatora]

Maniek

Do wczoraj nie interesowałem się tym portalem, ale dowiedziałem się, że ktoś do mnie napisał. Niegrzecznie z mojej strony byłoby gdybym nie odpisał. Fakt, pracę załatwiła mi żona, ale Ty nie możesz mi tego wypominać, ponieważ Tobie również żona załatwiła tą pracę.Zaczynałem jak Ty, ale to że awansowałem jest tylko moją zasługą. Gdybym się nie nadawał to już dawno zostałbym zwolniony. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Reden Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reden Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reden Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reden Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1001 ocen.
  • Kasprzaka 72
    41-303 Dąbrowa Górnicza