People Work Polska Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o People Work Polska Sp. z o.o.

anonim 2010-11-19 20:41:26
hej zna ktoś tego pośrednika ...organizuje wyjazd do belgi .....na panele słoneczne odpiszcie na mela tomasz.sawinski@gmail.com
Jacek Cech 2013-10-30 12:28:35
Pracowałem przez trzy tygodnie w Belgii w Gentbrugge i nie dostałem za to wynagrodzenia pod pretekstem wadliwie wykonanych instalacji elektrycznych. Obecnie przebywam w miejscu zakwaterowania i od pięciu dni nic nie jadłem z powodu braku wynagrodzenia. Nie mam jak wrócić do kraju. taka jest współpraca z tą firmą.
Jacek Cech 2013-10-30 18:00:17
Dostałem marny ochłap w wysokości 150 EURO. Tak sto pięćdziesiąt euro za 150 godzin pracy. (usunięte przez administratora)
bvhjk 2016-04-28 18:41:20
a czy w takim razie ta agencja oferuje jakieś ciekawe oferty pracy? Jestem od niedawna bezrobotna...
Robert 2016-11-14 16:19:44
Pani Pelczar oszustka!!! Omijać.
Robert 2016-11-14 16:27:19
Pani Pelczar odlicza z wypłaty za identyfikator (który jest oddany) 280 zł. Po telefonach i uwagach odpowiada proszę czekać na telefon. Ignoruje pracowników nie liczy się z nimi. Oszustka!!!!!!!!!! W firmie przeklinają na pracowników i wyzywają --- People Work--- kompletnie nie reaguje. Umowy na 4 dni a następne na 14 dni i kolejne też na 14 dni.NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o People Work Polska Sp. z o.o. - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Work Polska Sp. z o.o.