Opinie o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skoda Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Mladá Boleslav

zawadakazimierz@wp.pl Nowy wpis

Szanowni Państwo. Dnia 12 .05.2023r. oddałem octavie CBR7AH4 do serwisu Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA ul. Olsztyńska 5 87-300 Brodnica na diagnostykę i naprawę - problem z uruchamianiem . Następnego dnia sprawne auto odebrałem-390 zł , p. T. - szef serwisu powiedział, że winę za awarię ponosi system alarmowy i go odłączyli - myślę ,alarmy dam sprawdzić. Byłem zadowolonym- dałem pozytywna opinie . Podpisałem klauzulę utylizacji odpadów po naprawie bo to wymóg unijny, tak mi oświadczono . Za dwa dni awaria powróciła , diagnostyka była błędna, samochód oddałem do reklamacji. Po dwóch dniach naprawy nie było postępu w usunięciu awarii i nic na to nie wskazywało - pojazd stał cały czas na parkingu a ja po prostu go zabrałem i wróciłem do Gdańska .W rozmowie o kosztach , które poniosłem i o podłączeniu alarmów, okazało się , że alarmy zostały zdemontowane i zutylizowane bo były niesprawne .W dalszej ostrej rozmowie z p. T. powiedział ,że musi porozmawiać ze zwierzchnikami. Do dnia dzisiejszego brak możliwości kontaktu z właścicielami. Uważam , że ta firma nie powinna mieć autoryzacji z uwagi na takie naprawy. Z poważaniem. Kazimierz Zawada 80-180 Gdansk - Kowale Plac Afrodyty 3A/6 Tel.531197767

Jakie są warunki zatrudnienia w Skoda Auto?

Nick Nowy wpis

Chci doporučit sehnat práci zde, pokud jste nezodpovědní a nechcete nic dělat., přivezl do Mladé Boleslavi náhradní díly z Německa, takže moje touha rychle vás naložit nebyla dost potřeba, že skladníci také chtěli, abyste je vyložili, museli jít a požádat, aby byli rozptýleni od svých telefonů a konečně začali pracovat

Vojto

Jestem pod agenturą Manpower już 4,5 roku. Pracuję na lakovna m16 gdzie mistrzy nie biorą praktyczne nikogo pod skodę, tylko nabierają nowych bez agentury. Mają gdzieś że pracujesz sumiennie i że chodzisz do pracy wolą robić tak jak robią. Planuję tu kończyć

martin
@Vojto

jak pracujesz pod małpałer to (usunięte przez administratora)

Karolina Nowy wpis
@martin

To co, o co Ci chodzi? Chyba niezbyt miłe to było co napisałeś, skoro usunęli. Możesz jeszcze raz, tylko jakoś kulturalniej? :D Fajnie byłoby się czegoś dowiedzieć o nich, bo już nie raz słyszałam o tej agencji, ale jeszcze nie w kontekście pracy w Skodzie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skoda Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
martin

ok

Skodiviacek

Witam wszystkich.Czy poprawiła się sytuacja na ubytovni?chodzi mi o to,czy zwolniono patologie i narkomanów?Czy ktoś jest zadowolony z pobytu na Ubytowni?Czy może ma ktoś kwaterę na wynajm prywatną?Bo jestem chetny ,żeby zacząć pracę.poprzednio pracowałem 2 lata.Ważne dla mnie jest ,żeby były dobre warunki na kwaterze.Dzięki za odpowiedź.

ABW

Witam czy ten xxx xxx były Koordynator M. Boras. xxx Trenkwaldera w Kosmonosach już siedzi? Pracodawca i osoby, które okradł wzięły się za wyjaśnienie?

@ABW

Skąd wiesz że takie rzeczy robił?

ABW
@Anna

Są nagrania z telefonów, świadkowie itd. także czekamy jak się sytuacja rozwinie. Chyba ze już uciekł z Kosmonosów.

Helena
@ABW

Z tym "siedzeniem" to o więzienie Ci chodzi czy jak

martyna

Potrzebujesz pożyczki w wysokości od 2000 do 5 000 000 € na budowę, projekt nieruchomości, założenie własnej firmy, zwiększenie aktywności osobistej, chcesz zrealizować, a masz kłopoty finansowe, napisz do mnie e-mail, ponieważ oferuję pożyczki między osobami fizycznymi z pełnym bezpieczeństwem i zaufaniem. Poczta : martynakaczor09@gmail.com skontaktuj się z WhatsApp +48507850727

niewazne

Wezscie sie zastanowcie co piszecie.Niektorzy naprawde maja jakies chore urojenia. Wiem ze przeginka te wpisy.Wiec male sprostowanie tym co nie chodza do pracy wiadomo melo itd. to nie zarobia. Ale zeby pisac na kordynatora co wam biegal zaltwial co trzeba takie rzeczy? Ja cenie kor. Marcina za jego trud i prace. Oczywiscie znajda sie przychylni co inaczej mysla. Uwazam prace kordynatora Marcin za rzetelna.Udanego wytrwania w tych trudnych czasach

SEBEK
@niewazne

a ja myślę, że Marcinek to kryminalista zwykły jest i pracownicy się zwyczajnie jego boją. ogólnie agresywny i kradnie po pokojach (stad zamontowali kamery) ale trzeba kraść bo koks drogi. To nie żadna amfedromina tylko klasyczny polski koks, 200 zł za jeden gram - to nie są tanie żeczy

Sad
@niewazne

Nic dodać nic ujac

Christy Walton

Szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

BENSONN

Witam wszystkich, Nazywam się Bensonn, jestem z Niemiec, Stuttgart City, jestem tutaj, aby zeznawać, w jaki sposób dostałem pożyczkę od GEORGE WILLIAMS LOAN FIRM po tym, jak dwukrotnie złożyłem wniosek u różnych wierzycieli, którzy twierdzą, że są tutaj pożyczkobiorcą, to forum, myślałem, że ich pożyczka była prawdziwa i zastosowana, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie firmie kredytowej GEORGE WILLIAMS, która obiecała mi pomóc w pożyczce mojego pragnienia i naprawdę zrobiła, jak obiecała bez jakakolwiek zwłoka miałam wątpliwości, ale wiary nigdy nie skorzystałam. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodni pożyczkobiorcy, dopóki nie poznałem GEORGE WILLIAMSA, który: naprawdę pomógł mi z kredytem i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym wypróbować firmę kredytową GEORGE WILLIAMS, ze względu na jej opiekę i zrozumienie. nie wiesz, czy potrzebujesz pożyczki awaryjnej lub finansowania dla swoich projektów, więc nie wahaj się skontaktować z panem GEORGE WILLIAMS, firmą pożyczkową, jego adres e-mail to ? ( georgewilliamsloanfirm333@gmail.com )

earnestfinances

Jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej, czy też? Potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Czy musisz uregulować swój dług? spłacić rachunki lub rozpocząć działalność gospodarczą? Masz niski kredyt? wynik i trudno Ci uzyskać kredyt w lokalnych bankach i innych Instytucje finansowe? Jesteś we właściwym miejscu, w którym udzielamy wymienionych pożyczek. Jak na przykład: a) Pożyczka osobista, ekspansja biznesowa. b) Rozpoczęcie działalności gospodarczej i edukacja. c) Konsolidacja zadłużenia. Oferujemy pożyczkę z niskim oprocentowaniem 3% i bez sprawdzania zdolności kredytowej, oferujemy Pożyczka osobista, pożyczka konsolidacyjna zadłużenia, kapitał podwyższonego ryzyka, biznes pożyczka, pożyczka na edukację, pożyczka na mieszkanie LUB "pożyczka na dowolny powód!" Uwaga: Zainteresowani kandydaci powinni skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji informacje o naszym programie pożyczkowym. Napisz do nas na :earnestfinances@aol.com Pozdrowienia Kierownictwo

Reece Kyle

Witam wszystkich, czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z Reece Kyle Finance Limited, Ta prywatna firma zapewnia pomoc w pilnej pożyczce. Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Potrzebujesz pożyczki na rozszerzenie działalności lub jakiejkolwiek pożyczki? Następnie skontaktuj się z poniższym e-mailem i zaciągnij pożyczkę w ciągu 24 godzin, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z e-mailem (reecekyle23@gmail.com)

susan

I live in UK London and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family, i was in need of a loan of $250,000.00 to start my life all over as i am a single mother with 3 kids I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $250,000.00 U.S. Dollar, he is a GOD fearing man, if you are in need of loan and you will pay back the loan please contact Mr. Anthony Mitchell via EMAIL : applicantonline3@gmail.com

Kris

Niewiem co tam jest grane w tej fabryce miałem jechać z żoną do pracy w fabryce niewiem czy nie brać gnata jeśli mam poznać takich pseudo ciekawych ludzi ogólnie chodzi mi o pracę czy jest zapierdol i czy za te pracę kasa się zgadza

Raf
@Kris

Mi powiedzieli że kobiet nie potrzebują na chwile obecną i ze moge jechac sam ????????

Burian ty suko
@Kris

ja wzięłęm gnata, ale nie ma jusz nikoho na kosmonosach

Drg

Witam w nast tygodniu miałem przyjechać do pracy do o skody ale jak to wszystko czytam to aż mnie ciary przechodzą poważnie ta agencja Trec coś tam jest tak fałszywa i ogólnie ma ludzi za nic jak piszecie właśnie chcieli żebym tam przyjechał do pomarańczowego hotelu aż taki syf ??? Podejrzewam że ludzie stamtąd też nie są wporzadku ?

naz
@Drg

Dają zarobić porządne pieniądze ale pomarańczowe domki to największy (usunięte przez administratora) jaki może być 2 doby nie przespane mam , łazienka oszczana a jestem prawie pół roku i coraz gorzej.

Naz
@naz

Dzięki za info jednak się wstrzymam nie będę ryzykował powodzenia

@Naz

Witam. Daj sobie spokój, szkoda pieniędzy na podróż i na start. Chyba ze chcesz zobaczyć jaka Polska jest piękna z perspektywy, brudasów, narkomanów, alkoholików, wyzyskiwaczy z biura oraz docenić nasz kraj a tak nie polecam, byłem dwa dni wróciłem do Polski. Odradzam każdemu chyba że ma w Polsce długi czy nie może znaleźć pracy. Pozdrawiam.

Škodovačka
@Drg

Jestem tutaj około 12 lat i jestem jak najbardziej w porządku, wzięłam tą pracę na poważnie. Wynajęłam mieszkanie, dostałam się pod firmę i proszę mu wierzyć że jak ktoś chce normalnie żyć to widzi to zupełnie inaczej. Panowie się skarżą bo po pierwsze zanim się tu przyjedzie poczytać na fb grupach porad, wybrać właściwą agenturę ( tu polecam Mampower, żaden Trenkawalder bo oni pracują dla MP). Popytać o mieszkania, na grupie Polacy Mlada Boleslav jest sporo osób która chętnie pomoże i naprawdę można tutaj dobrze żyć. W polskiej naturze jest tylko narzekać i czkać aż coś się zmieni na lepsze, właśnie takich opini się Pan naczytał. Pozdrawiam i życzę dobrych życiowych kroków.

Jak dużo osób pracuje w Skoda Auto?

juz nikt

20 tysięcy, z czego 15 % polakow, 20 % Ukraińców, no i 50 % Niemców

Škodovačka

Na dzień dzisiejszy zatrudnionych w Škoda Auto na świecie jest około 47.000 pracowników. W zakładzie produkcyjnym w Mlada Boleslav zatrudnionych jest około 28.000 w tym 9% Polaków. Podane liczby pracowników bez agentur pracy. Taka ciekawostka: pracowników fizycznych jest 47% ( w tym Mistrowie zmian) a pracowników umysłowych 53%.

m1mt

Witam, jestem prawie rok na produkcji pod agenturą Trenkwalder, praca jest z jednej strony monotonna, ale spokojna. Żadnego stresu, czasem bieganiny. To od waszego podejścia zależy. Najgorsze pierwsze 3 miesiace potem z górki. Każdy normalny, kto jest ogarnięty minumum, chce po prostu pracować, da radę. Teraz szczera prawda. zarobki przez ten okres między 21000 netto do 32000 netto z bonusami i bez (+1000 do tego średnio strawinki) Bonusy, teamowy, za takt, zakładowy 0-20% faktycznie jest. Postojowe płacone 75% Dodatek na święta (dopiero po 6 miesiacach pracy), naborowy za 3 i 6 miesiecy również jest Nie miałem żadnego L4 ani urlopu, np korona ferie pozbyły nas wszelkich dodatków za zmiany nocne, południe nawet. Ludzie na L4 podobno sporo tracą, przez co nie opłaca się chorować. Ubytownie to niestety (usunięte przez administratora) kiła, mogiła, pluskwica, głownie ludzie robią (usunięte przez administratora) odnarkomanów, alkoholików, ludzio ciężałych umysłowo, porażek życiowych, brudasów przewinęło się tu. Agencja dopłaca, więc po czasie można znaleźć inny pokój, inną ubytownie czy mieszkanie. Warto mieć swoją pościel swoje rzeczy bo tu nic nie ma. Minus również taki że Czechy jednak są droższym krajem, szczególnie np Mlada Boleslav,chyba rozumiemy czemu. Poza Mladą można bardzo tanio wynając niż nawet w PL. Droższa żywnosć i chemia, ratują obiady w skodzie. W skrócie, płacą na czas, praca jest w porządku, mistrzowie/szefowie produkcji/linii inna liga że człowiek z checią chodzi do roboty, kordynatorzy ok, ubytownia zależy na kogo się trafi w pokoju. Dodatki wypłacane. W chwili obecnej, gdy panuje koronoświrus, czasy są niepewne, myślę że można wylecieć z dnia na dzień choćby z tego powodu. Co do Marcina B. widuje, słyszę, nie wiem jaka prawda jest z nim. Z jednej strony to on ma pod sobą typowych "polaczków", istoty mongoloidalne, alkusy, gdzie liczy się kryształ w weekend i blancik po robocie, czy też Tuzemak wersus branik 2 litrowy czy to w weekend czy przed/po robocie. Z drugiej załatwił większości robote w czasie tego kryzysu.

cože?
@m1mt

Marcinku skończ tu pisać bajki, nikt nie bierze tych twoich sciem tu na poważnie. Weź się za robotę a nie komentarze pisac

m1mt

Dobra mój błąd, nie wiedziałem że sprawa z nim jest tak poważna, że poza tym co załatwił, również coś odstawił bardzo negatywnego, najgorsze że nikt merytoryczne nie potrafi napisać o jakie sytuację chodzi. Szkoda że nie mogę usunąć kwestii Marcina w moim poprzednim komentarzu. Aczkolwiek jestem neutralny wobec niego

ŚLĄSK
@m1mt

WITAM KOLEGO MAM TAM ZNAJOMEGO ZACZOŁ PRACĘ W SKODZIE I NAGLE SLAD PO NIM ZAGINOŁ TELEFON ZLIKWIDOWANY..CZY MOŻESZ PODAĆ ADRES UBYTOWNI ZE SKODY W MLADZIE .B..TRZEBA TAM ZADZWONIĆ SPYTAĆ O NIEGO CO ZNIM..BĘDZIEMY WDZIĘCZNI BARDZO MATRWIMY SIĘ ..DZIĘKI

Marc78
@ŚLĄSK

nie jeden tam przepadł.. przykro mi.

M1mt
@ŚLĄSK

Może jaśniej z tym kto co i jak?

trójkąt bermudzki
@M1mt

mowi ci to coś?

Nowy PL

witam jak wygladaja warunki bytowe czy jest duzo patologi pracujacy przez agencje kbti

Marcine
@Nowy PL

KBTI to jedna z najgorszych agencji, gorsza od Express People, wcześniej omal sam nie zostałem wydymany. Całkowicie inną umowę podsyłają. Aż dziw że Skoda pozwala sobie na coś takiego.

Mirosław

Coś okropnego bardzo źle się nowo przyjętych Polaków traktuje Drwia wyśmiewają Czesi poniżają wyśmiewają odradzam warunki okropne zakwaterowanie w tym niby chotelu brud karaluchy odradzam tam pracować w skodzie

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skoda Auto