americanos

Opinie o americanos

ktos kto wie cos 2010-11-19 18:36:08
pracowałam w tym sklepie 4 miesiące, na początku atmosfera była miła , ale do czasu , do póki nie odczuło się presji na sprzedaż ,choć w pewnym sensie może to być motywacją, dla mnie było przez 2 miesiące do momentu wygrania konkursu, nawet idąc na przerwę słyszało się ale szybko, szybko bo wiesz.. przerwy tez zostały skrócone , kierownik straszny pedancik , zawsze coś znalazł do poprawienia , do ułożenia byle tylko nie rozmawiać z grupą , dużo było wymagane za grosze, motywacji żadnej , nawet była sytuacja , gdzie żądali odrobienia zwolnienia lekarskiego , śmieszne przy umowie o pracę!!! rotacja niesamowita , osoby robiące dobre wyniki i tak są zwalniane ! Jeśli po próbnym okresie usłyszysz za mało powera, dajemy Ci małego kopniaka i przedłużamy umowę na 1 miesiąc , już możesz być pewien że Cie zwolnią ! nie masz okresu wypowiedzenia , o firmie można mówić i mówić , nie widzę pozytywów!
Zostaw swoją opinię o americanos - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie americanos